کتاب داستان طنز کودکان

کتاب داستان طنز کودکان

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

کتاب داستان طنز کودکان

کتاب داستان طنز کودکان

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه 9 تا 16 پنج شنبه 8.30 تا 12نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، بعد از درمانگاه فاطمه الزهرا، بعد از خیابان فراهانی‌پور، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.تلفن: 88553528

 کتاب «بچه‌ی آدم» با زبانی طنزآمیز و ساده به سوالاتی عمیق می‌پردازد: «ما به چه درد می‌خوریم؟» و «نقش ما در زندگی افراد دیگر چیست؟»

کتاب «گوزن شاخ‌دار، ستاره‌ی سینما» یک کتاب تصویری درباره گوزنی است که رویای فضانورد شدن در سر دارد. اما مگر جانوران می‌توانند فضانورد باشند؟

کتاب «شهری که دیگر شهر نبود» یک کتاب فانتزی است که در قالب داستان فانتزی و طنز، تبعات تخریب طبیعت می‌پردازد.

کتاب «مصیبتی به نام دود» یک کتاب فانتزی است که در قالب داستان فانتزی و طنز، به برخی اثرات خشکسالی و مشکل آلودگی هوا می‌پردازد.

کتاب «آبی بسازیم آبستان» یک کتاب فانتزی است که در قالب داستان فانتزی و طنز، به مدیریت منابع آب و الگوی مصرف آب می‌پردازد.کتاب داستان طنز کودکان

کتاب «به کیلکاها رحم کنید» یک کتاب فانتزی است که در قالب داستان فانتزی و طنز، به موضوع اکوسیستم دریاچه‌ی خزر و اثرات مخرب انسان روی آن می‌پردازد.

کتاب « دفتر خاطرات یک مگس » مجموعه‌ای از خاطرات روزانه، ماجراهای با دوستان و خانواده و آرزوهای بزرگ یک بچه مگس است که می‌خواهد یک قهرمان باشد. مخاطب در لابه‌لای خاطرات بامزه و جالب این بچه مگس، با ویژگی‌های زیستی مگس‌ها نیز آشنا می‌شود.

کتاب « دفتر خاطرات یک کرم » مجموعه‌ای از خاطرات روزانه، آرزوها، بازی‌ها و علاقمندی‌های یک بچه کرم است. مخاطب در لابه‌لای خاطرات بامزه و جالب این بچه کرم، با ویژگی‌های زیستی کرم‌ها نیز آشنا می‌شود.

کتاب « دفتر خاطرات یک عنکبوت » مجموعه‌ای از خاطرات روزانه، بازی‌ها، ترس‌ها و آرزوهای یک بچه عنکبوت است. مخاطب در لابه‌لای خاطرات بامزه و جالب این بچه عنکبوت، با ویژگی‌های زیستی عنکبوت‌ها نیز آشنا می‌شود.

کتاب «هیس! ما یک نقشه داریم» داستان چهار دوست را روایت می‌کند که به پرنده‌های زیبا علاقمند هستند، اما روش‌های آن‌ها برای همراه کردن پرنده‌ها با خود متفاوت است. سه دوست بزرگ‌تر راه را در اسیر کردن پرنده می‌بینند و دوست ساکت کوچک‌تر در دوستی و جلب اعتماد.

کودکان  هنگامی گام به دنیای بزرگ‌سالی می‌نهند که برای آن چه می‌پرسند پاسخی باشد.

وبلاگ‌ کتاب هدهد با نوشته‌هایی کاربردی برای خانواده‌ها و معلمان

همه حقوق سایت کتابک برای پدیدآورندگان آن محفوظ و  باز نشر نوشته ها و تصویرها با آوردن منبع آزاد است.

Copyright 2008 – 2019 ©

کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله، و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.

بررسی نهایی
 

برای ورود یا ثبت نام شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

کلمه عبور خود را وارد نمایید.

لطفا برای تکمیل ثبت نام کد ارسال شده به تلفن همراهتان را وارد نمایید.
ارسال مجدد کد

کتاب داستان طنز کودکان

بچه ها عاشق کتابهای طنز هستند. همین حالا از داستانت سفارششون بدید.

 

در دنیای کودکان هر چیزی می تواند خنده دار و بامزه به نظر برسد و نویسندگان ما در داستانت کتاب کودک طنز را جوری طراحی کرده اند که بسیار فکاهی و شادی آور باشند. کتاب کودک طنز در داستانت مقوله ای شایسته ی دقت نظر و توجه است؛ زیرا چیزی که در آن لحاظ شده است این است که این سبک کتاب ها دربرگیرنده ی حرف دل کودکان می باشند و صادقانه و بدون تظاهر به قصد تربیت کردن کودکان نوشته شده اند. دنیای کودکان دنیایی متفاوت با بزرگسالان است و نوشتن کتاب کودک طنز برای کودکان بر خلاف داستان طنز برای بزرگسالان، در برگیرنده مضامین اجتماعی و وارد کردن نقد به کاستی های جامعه نمی باشد؛ بلکه هدف از کتاب کودک طنز برای کودکان تنها ایجاد لذت برای آنان است.

کتاب های کودکانه طنز ما در داستانت طراحی های متفاوتی با کتاب داستان های دیگرمان دارند و تفاوت در اینجاست که این طراحی ها به صورت کاریکاتور هستند یعنی تصویرگری با اغراق و بزرگنمایی هستند. اگر می خواهید برای کودکتان کتاب کودک طنز خاص سفارش دهید همین حالا به کتاب های طنز ما در داستانت نگاه کنید و از میانشان کتاب طنز مورد نظر خود را انتخاب کنید تا از هر کجای کشور که هستید با اسم و عکس کودکتان و در اولین فرصت ممکن، با هزینه ارسال رایگان به دستتان برسد.

 

 برای خرید کتاب داستان برای کودکتان بصورت شخصی سازی شده، میتوانید از هرکجای کشور که هستید از طریق لینک زیر ثبت نام و سپس ثبت سفارش کنید و کل فرآیند را زیر 10 دقیقه انجام دهید. کتاب شما کمتر از 1 هفته با ارسال رایگان به دستتان خواهد رسید.

خرید کتاب داستان

 

اگر در انتخاب کتاب داستان نیاز به کمک دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

فایده ی کتاب کودک طنز در درجه ی اول لذت بردن و ایجاد شادی و خنده در کودکان است و در مرتبه ی بعد وادار کردن آنها به تفکر و آشنا کردن آنها با نقص های اشیا و بزرگنمایی ایرادات پدیده ها در زندگی در قالب خنده دار است؛ کتاب کودک طنز علاوه بر اینکه موجب رشد خلاقیت در کودکان می شود، آن ها را با ایرادات و کژی های موجود بین پدیده ها آشنا می کند و به آنها دید جدیدی می دهد و به آنها یاد می دهد که درصدد اصلاح زشتی ها بر بیایند و متوجه اشتباهات شخصیت های آن کتاب کودک طنز بشوند و از آن ها درس بگیرند و در زندگیشان به کار برند.

 

 از ویژگی های خاص و بارز کتاب کودک طنز در داستانت این است که این کتاب ها در داستانت  آموزشی هستند و تنها فکاهی و خنده دار صرف نیستند. کتاب کودک طنز در داستانت برای اولین بار در کشور مباحث آموزنده و اخلاقی را در قالب قصه هایی طنز و به همراه تصاویر کاریکاتوری شاد و بامزه و خنده دار در قصه هایی زیبا و رنگارنگ وارد کرده. به طور کلی آموزش هر چیزی به کودکان اگر با زبانی خشک و بدون شوخی و لذت باشد، کارایی چندانی ندارد. بچه ها اینگونه کتاب ها را دوست ندارند. بچه ها عاشق کتاب کودک طنز هستند… کتاب هایی که در عین سادگی دارای صمیمیت و زبان طنز باشند؛ این باعث می شود به طور ناخودآگاه مسائل را بهتر درک کنند و از آنها در عین لذت بردن، چیزی یاد بگیرند. داستانت برای اولین بار در کشور این متد را به شیوه ای متفاوت وارد دنیای کتاب قصه برای کودکان کرده. به این صورت که کودک شما را وارد دنیای آن کتاب کودک طنز کرده و کتاب مخصوص به کودکتان را برایتان درست کرده است. وارد شدن کودکتان در دنیای آن کتاب کودک طنز آموزشی به او کلی چیزها یاد می دهد و نگرشش به وقایع زندگی و پدیده ها را تغییر می دهد و دیدش را وسیع می کند و فرآیند یادگیری او را در هر زمینه ای آسان تر می کند. برای سفارش کتاب کودک طنز داستانت، از همین الان می توانید اقدام کنید؛ به این صورت که وارد سایت داستانت شوید و ثبت سفارش کنید و سپس عکس و اسم کودکتان و اسم خودتان را و دلنوشته تان برای کودکتان را در کادر های مربوطه وارد نمایید و در کمتر از یک هفته آن کتاب کودک طنز را با هزینه ارسال رایگان دریافت کنید.

 

خرید کتاب داستان

 

آیا کودک شما عاشق کتاب کودک طنز و قصه های طنز کودکانه خنده دار است؟ آیا همیشه دنبال این بودید که کتاب کودک طنزی برای دلبندتان پیدا کنید اما این نگرانی را داشتید که نکند آن کتاب کودک طنز حاوی بد آموزی باشد و لحنش اثرات منفی روی کودکتان بگذارد؟ آیا همیشه نگران این بودید که نکند تمسخر ظاهر و باطن دیگران برای کودکتان عادت بشود؟ ما در داستانت به نگرانی های شما پایان داده ایم. کتاب های کودک طنز در داستانت بسیار آموزنده و مفید هستند و در آن ها بیشتر از شوخی با افراد ، به شوخی و بازی با موقعیت ها و چالش های سخت زندگی پرداخته ایم تا کودکتان حتی در موقعیت های سخت زندگیش نیز لبخند بزند وهر گاه در زندگی اش به در بسته ای رسید با خلاقیت و ابتکارش از آن عبور کند. برای سفارش کتاب کودک طنز در داستانت کافی است به سایت داستانت بروید و از میان دسته بندی های کتاب ها وارد دسته بندی کتاب کودک طنز شوید و از میان کتاب ها ، هر کدام را که خواستید انتخاب کنید و پس از ثبت سفارش منتظر دریافت آن در کمتر از یک هفته باشید.

 

هزینه ی خرید آنلاین کتاب کودک طنز در داستانت، همانند سایر کتاب های کودک در داستانت بسیار متعادل و مناسب می باشد و مقدار آن بسته به تعداد صفحات آن کتاب کودک طنز و نوع جلد کتاب که ساده است یا سخت می تواند متغیر باشد. اگر شما از آن دسته کاربرانی  هستید که دغدغه ی قیمت کتاب را دارید ، باید بدانید که قیمت ها در داستانت با توجه به عکس دار بودن کتاب ها و شخصی بودنشان، بسیار به صرفه است؛ علاوه بر اینکه ارسال آن نیز به سراسر کشور رایگان است و در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می رسد.

خرید کتاب داستان

 

©کلیه حقوق مادی و معنوی برای داستانت محفوظ می باشد

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و…کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.

آموزگار به دانش آموزان گفت کتابهای خود را باز کنید و از روی درس حسنک کجایی بخوانید. یکی از دانش آموزان شروع به خواندن کرد:گاو ما ما می کرد. گوسفند بع بع می کرد. سگ واق واق می کرد و همه با هم فریاد می زدند حسنک کجایی؟ شب شده بود اما حسنک به خانه نیامده بود . حسنک مدت های زیادی است که به خانه نمی آمد. او به شهر رفته و در آنجا شلوار جین و تی شرت های تنگ به تن می کند. او هر روز صبح به جای غذا دادن به حیوانات جلوی آینه به موهای خود ژل می زند. موهای حسنک دیگر مثل پشم گوسفند نیست چون او به موهای خود گلت می زند. دیروز که حسنک با کبری چت می کرد، کبری گفت تصمیم بزرگی گرفته است. کبری تصمیم داشت حسنک را رها کند و دیگر با او چت نکند چون او با پتروس چت می کرد. پتروس همیشه پای کامپیوترش نشسته بود و چت می کرد. پتروس دید که سد سوراخ شده اما انگشت او درد می کرد چون زیاد چت کرده بود. او نمی دانست که سد تا چند لحظه ی دیگر می شکند. پتروس در حال چت کردن غرق شد. برای مراسم دفن او کبری تصمیم گرفت با قطار به آن سرزمین برود اما کوه روی ریل ریزش کرده بود .ریزعلی دید که کوه ریزش کرده اما حوصله نداشت. ریزعلی سردش بود و دلش نمی خواست لباسش را در آورد. ریزعلی چراغ قوه داشت اما حوصله درد سر نداشت. قطار به سنگ ها برخورد کرد و منفجر شد. کبری و مسافران قطار مردند. اما ریزعلی بدون توجه به خانه رفت. خانه مثل همیشه سوت و کور بود. الان چند سالی است که کوکب خانم همسر ریزعلی مهمان ناخوانده ندارد. او حتی مهمان خوانده هم ندارد. او حوصله ی مهمان ندارد. او پول ندارد تا شکم مهمان ها را سیر کند.

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کتاب طنز نوجوان «شاهنامه آخرش خوش است» به قلم احمد عربلو از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. به گزارش شیرین […]

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ – ۵۳ : ۱۶ توسط مدیر

سپاهی یونسی با بیان اینکه ترجیح می دهم در مورد مسایلی شعر بگویم که از شعریت اثرم کم نشود، گفت: آموزش مسایل در قالب شعر، […]

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۱۹ : ۰۹ توسط مدیر

دبیر دفتر ادبیات كودك و نوجوان حوزه هنری از انتشار مجموعه آثار كودك این دفتر، با برش‌ها و قطعی متفاوت خبر داد. به گزارش شیرین […]کتاب داستان طنز کودکان

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ – ۰۷ : ۱۶ توسط مدیر

علی‌مراد خرمی از تدوین کتاب «بررسی سیر طنز در ادبیات کودک و نوجوان» خبر داد. به گزارش شیرین طنز، این پژوهشگر به خبرنگار ادبیات و […]

منتشر شده در ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ – ۰۶ : ۱۰ توسط مدیر

بگو ماهم بخندیم ۱ نویسنده: شهرام شفیعی تصویرگر: رضا مکتبی گروه سنی: کودک قیمت: ۴۰,۰۰۰ ریال موجودی: ۱۰ قطع: رقعی نوع جلد: شومیز سال چاپ: […]

منتشر شده در ۱۳۹۳/۰۳/۲۶ – ۴۰ : ۱۱ توسط مدیر

جدیدترین مطالب شیرین طنز رو زودتر از بقیه بخون!

اخبار طنز و کاریکاتور-محافل و مسابقات طنز

مقالات تخصصی طنز-مقاله

اخبار طنز و کاریکاتور-محافل و مسابقات طنز

کلیپ و فیلم طنز-گفتگو-گفتگو با کاریکاتوریست ها

کلیپ و فیلم طنز-گفتگو-گفتگو با کاریکاتوریست ها

پایگاه خبری شیرین طنز از سال ۱۳۹۲ با موضوع اختصاصی طنز و کاریکاتور فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ مجوز خود را با شماره ۷۷۱۳۱ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.
ادامه…

info[ @ ]shirintanz(.)ir

https://t.me/shirintanzir

2019 – تمامی حقوق برای شیرین طنز محفوظ است.

طراحی و اجرا توسط سیامک سرشوق

به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ویدا در بیست و هفتمین دوره‌ نمایشگاه کتاب تهران با انتشار كتاب‌هاي متنوع در حوزه‌ کودک و نوجوان حضور دارد.اين موسسه انتشاراتي در نمایشگاه کتاب امسال با شعار «پنجاه درصد از خرید خود را کتاب هدیه بگیرید» در قالب طرح «کتاب‌باران» به تمامی خریداران این امکان را می‌دهد که به‌ازای هر میزان خرید کتاب- به اندازه‌ نیمی از مبلغ کل خرید- از تازه‌های این نشر  هدیه دریافت کنند. این طرح که در راستای حمایت از افراد کتابخوان، خصوصا نوجوانان و دانش‌آموزان اجرا می‌شود، در غرفه‌ این نشر در سالن کودک و نوجوان برقرار است. بر اساس آخرین اعلام مسوولان این نشر، عرضه مجموعه‌ «رمان‌خوان‌های حرفه‌ای بخوانند» شامل کتاب‌های برنده جایزه‌های معتبر جهانی ، یکی از تازه‌ترین محصولاتي است كه اين انتشارات در نمایشگاه کتاب در اختيار علاقه مندان قرار مي دهد.علاوه بر اين، نشر ويدا آثاري چون «تپانچه»، «استوارت هورتن، تغیر کوچک»، «بی‌راهه پرماجرای ایمی و راجر»، «مرگ‌ستیز»، «سرگردان روی دریای بی‌کران» و «مادربزرگ گانگستر» با ترجمه‌ شهلا انتظاریان و آنیتا یارمحمدی و جمعی دیگر از مترجمان صاحبنام را در نمایشگاه کتاب امسال عرضه مي كند.مجموعه‌ «نغمه‌ آتش و یخ» (بازی تاج و تخت) جلدهای سوم و چهارم در 9 جلد به همت رویا خادم‌الرضا و از ديگر توليدات همين ناشر نيز  در ایام نمايشگاه رونمایی می‌شوند. «مدرسه‌ عهد بوق» مجموعه‌ 12جلدی نوشته «آر ال استاین» با ترجمه مسعود ملک‌یاری در ژانر طنز، ديگر اثري است كه توسط نشر ويدا در نمايشگاه به فروش مي رسد.مجموعه آثار ساده نويسي شده «آگاتا كريستي»، مجموعه داستان هاي ساده نويسي شده«الري كويين»، «افسانه هاي دختر ايروني»،«مجموعه طنز كركي كسل»، «دايره وحشت» و« شكارچيان شبح» برخي ديگر از كتاب هاي است كه توسط همين ناشر در نمايشگاه عرضه شده اند. نشر ویدا امسال در سالن 22 کودک و نوجوان (غرفه‌ 71)  حضور دارد.

کتاب سال باید حتما ایده نو، تفکر نو و پرداخت نویی داشته باشد

پاسکیت: اگر نحوه نوشتن شما صحیح باشد، تبدیل به راهی متفاوت برای معلم بودن خواهد شد

​کانکسی پر از بهار/ چه سرزمین محروم و ثروتمندی!

جادوگران ساعات پایانی سال را چگونه می‌گذرانند؟
کتاب داستان طنز کودکان

جویس، فاکنر، هیوز، و پلات هم کتاب کودک نوشته‌اند

یک داستان کودکانه برای بزرگسالان

حق حیات ادبی برای ژانر علمی تخیلی قائل نیستند

سه بار «امیر ارسلان نامدار» را خواندم/ بارها «ماهی سیاه کوچولو» را خوانده‌ام

سیر تحول ادبیات نوجوانان در ۵۰ سال گذشته

 

 

خواندن رمان طنز کمک می کند تا ساعاتی به دور از اتفاقات روزمره اطرافمان شاد باشیم و با قسمت های بامزه رمان بخندیم. هنر طنزپردازی در واقع از سخت ترین هنر ها به حساب می آید و نویسنده این گونه آثار باید مهارت زیادی برای خنداندن مخاطب داشته باشد.

طنز، همواره مضامینِ خود را از لابه‌لای حوادث اجتماعی می‌یابد و در پی آن، نگاهی هم به مسایل سیاسی دارد. در این ارتباط، طنز در نقشِ یک آینه عمل می‌کند و بر آن است که عیب‌های افراد را در مقابل دیده‌گان‌شان قرار دهد؛ آن‌چنان که آینه عمل می‌کند و نقایص ظاهری انسان را نشان می‌دهد.

طنز اصولی و بنیادین، می‌تواند افراد پاکدامن را حفظ کند، اما نمی‌تواند آن‌چنان که توقع می‌رود، افراد بدطینت را هدایت کند؛ چرا که جریان‌های منفی، متأسفانه در سطح جامعه به‌سرعت شیوع پیدا می‌کنند و کمتر دیده شده است که یک جریان مثبت بتواند بر ذهن و فکر افراد منفی جامعه غلبه کند. در این میان، باید به لحن طنزپرداز توجه شود؛ چرا که لحن راوی می‌تواند فرد مخاطب را قانع، یا در او ایجاد شک و شبهه کند.کتاب داستان طنز کودکان

تحلیل‌گران وادی طنز و کنایه، بر این باورند که یک طنز اصولی، باید به مسایلی چون بیان حقیقت، کشمکش‌ها و تضادها بپردازد؛ و در این راستا، پس از ریشه‌یابی معضلات، راه‌حل مناسب و منطقی ارایه دهد. گاه دیده می‌شود اغلب مردم، میان طنز و هجو، تفاوتی قایل نیستند و همه را یکسان می‌پندارند. در صورتی که میان طنز و هجو، تفاوت عمده وجود دارد. طنز اصولاً بازتاب عمومی دارد و طنزپرداز، در این وادی، مسایل و رویدادهای عمومی و همه‌جانبه را در نظر می‌گیرد. در صورتی که هجو، تنها به یک فرد خاص می‌پردازد و بر آن است که آن فرد مذکور را هدف قرار دهد.

 

از میان معروف ترین کتب طنز کتاب “لطایف الطوایف” اثر فخرالدین علی صفی و “موش و گربه” و “کشکول” شیخ بهایی، “چرند و پرند” علی اکبر دهخدا و آثار عبید زاکانی، از نمونه‌های خوب طنز فارسی هستند و در قالب داستان کوتاه و رمان  می‌توان رمان “حاجی آقا” صادق هدایت و کتاب‌های جمال‌زاده نظیر “یکی بود یکی نبود” و “قصه‌ی ما به سر رسید” را معرفی کرد. هم چنین حکایت های شیرین ملانصر الدین نیز در ادبیات طنز فارسی زبانان شهرت بسیار دارد.

iOS

اندروید

ویندوز

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

کتاب داستان طنز کودکان

کتاب داستان طنز کودکان

0

پیشنهاد شده برای شما :
0 sorya طرز تهيه آوریل 20, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *