چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم
خانه

موبایل

مواد لازم:پودر ژله هاي:انگور يا شاتوت(براي بنفش)بلوبري،تمشك آبي(براي آبي)ليمو يا كيوي(براي سبز)موز يا آناناس(براي زرد)پرتقال(براي نارنجي)آلبالو يا انار(براي قرمز)بستني ليواني وانيلي:2 عدد

 

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

البته مي تونايد تعداد رنگهاي ژله را كم كنيد (اگر وقتتان كم بود) به نظرم باز هم قشنگيه خودش را خواهد داشت .اگر از ظرفي مثل قالب ما استفاده مي كنيد به اين نكته توجه كنيد كه ميزان ژله اي كه از هر نوع تهيه مي كنيد به ترتيب رنگ رنگين كمان همين طور زيادتر مي شود .براي اينكه متوجه منظورم بشويد دونه دونه رنگها را توضيح مي دهم .اولين رنگ(بنفش):ميزان هر بسته ژله 10 قاشق غذاخوري است .نصف پودر يعني 5 قاشق را با نصف ليوان آب جوش حل كنيد. براي شفاف تر شدن كمي روي حرارت قرار بدهيد تا بجوشد.

 

بعد حدود 4-5 قاشق از آن را كنار بگذاريد و به بقيه 2-3 قاشق آب يخ اضافه كنيد و در ظرف ژله بريزيد.البته قبل از آن ظرف ژله را با آب سرد بشویيد و حدود 1 دقيقه در فريزر بگذاريد …

 

و در يخچال به مدت 45-60 دقيقه بگذاريد تا خودش را بگيرد (شايد زودتر از اين زمان هم سفت شود )فقط توجه داشته باشيد نبايد ژله ها خيلي سفت شوند چون در پايان لايه هاي ژله از هم جدا مي شوند …بقيه ژله را (اگر سفت شده بود كمي حرارت بدهيد) با دوقاشق بستني كه در دماي اتاق شل شده مخلوط كنيد و روي ژله بنفش بريزيد. و حدود 20-30 دقيقه زمان بدهيد تا سفت شود …مرحله 2 رنگ نيلي رنگ است كه تركيبش شامل 3 قاشق بلوبري و 2 قاشق ژله بنفش است .اين پودرها را با نصف ليوان آب جوش حل كرده و  باز هم 5 قاشق كنار بگذاريد و به بقيه 3 قاشق آب يخ اضافه كرده بگذاريد كمي سرد كه شد به آرامي روي لايه دوم بريزيد ( اين كا را آرام انجام بدهيد و زمان بدهيد تا خودش را بگيرد.و باز هم طبق مرحله قبل 2 قاشق بستني آب شده به بقيه ژله اضافه كرده و روي لايه بعدي بريزيد .

 

خب من فقط ميزان مواد لايه هاي بعدي را ميگم .رنگ آبي:6 قاشق ژله آبي را با يک کمی از نصف ليوان بيشتر آب جوش حل كنيد. 6 قاشق را كنار بگذاريد براي مخلوط كردن با بستني و بقيه را با 4 قاشق آب يخ مخلوط كنيد و طبق مراحل قبل روي لايه ها بريزيد .لايه بستني باز هم با دو قاشق بستني مخلوط مي شود .

 

7 قاشق رنگ سبز با كمي بيشتر از نصف ليوان آب جوش مخلوط شود و 6 قاشق را كنار بگذاريد و با بقيه اش 5 قاشق آب يخ مخلوط كنيد و …ادامه بدهيد … باز هم ميزان بستني 2 قاشق است .

8 قاشق ژله زرد با كمي بيشتر از آب جوش مرحله قبل حل كرده و 7 قاشق را كنار بگذاريد و مثل مراحل قبل عمل كنيد.باز هم با همان 2 قاشق بستني …9 قاشق ژله نارنجي را با يك ليوان آب جوش حل كرده و 7 قاشق را كنار بگذاريد و با 1/4 ليوان آب سرد مخلوط كنيد و …ادامه اش مثل مراحل قبل …ميتوانيد اين بار به جاي 2 قاشق 3 قاشق بستني بگذاريد …تمام پودر ژله انار را با يک ليوان آب جوش حل كنيد و با 1/4 آب سرد مخلوط كنيد. و به آرامي روي مواد بريزيد و بگذاريد حدود يك روز در يخچال بماند (كمتر هم باشد اشكال ندارد …)

 

بعد با استفاده از سشوار ظرف را گرو كنيد و آن را به آرامي داخل بشقاب يا … برگردانيد. البته قبلش با كارد كناره هاي ژله را جدا كنيد.يا ميتوانيد ظرفتان را داخل آب جوش فرو ببريد و 1001 ،1002 ،1003 بشماريد و ظرف را برگردانيد.ظرف من كمي پايين آن گود است كه رنگ قرمز ديده نمي شود .

اين برش داده اش است .

 

نكات مهم:حتما هر مرحله را به آرامي روي مراحل سفت شده قبل بريزيدژله هايي را كه مي خواهيد روي مراحل با بستني بريزيد را بگذاريد كمي ولرم شود و داغ روي ژله بستني نريزيد .نگذاريد خيلي ژله هاي هر مرحله سفت شود چون موقع برگرداندن ژله لايه ها از هم جدا مي شوند .مي شود ژله هاي هر مرحله را در فريز گذاشت ولي مراقب باشيد يخ نزنندمن دوست ندارم لايه هاي ژله بستنيم ضخيم باشد ولي اگر شما دوست داشتيد مي توانيد موقع تقسيم بندي ژله آن را به نسبت 2 به 2 تقسيم كنيد ولي خيلي بستني نزنيد…

اگر ظرفتان مستطيله ميزان پودر ژله ها به يك اندازه مي شود …

منبع : motherschef.niniweblog.com


لذت آشپزی با بیتوته

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان

امتیاز دهید


3.2
از

495

 

 

 

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

ژله رنگین کمان

 

 

 

طرز تهیه : برای آماده کردن هر بسته ژله به این صورت عمل کنید که نصف پودر ژله را داخل کاسه ای بریزید و 1/2 لیوان آب جوش به آن اضافه کنید و هم بزنید تا ژله شفاف شود سپس 1/2 لیوان آب سرد به آن اضافه و مخلوط کنید.

 

ژله را داخل قالب بریزید و حدود 20 دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا ژله خودش را بگیرد ( دقت کنید ژله سفت نشود ، فقط تا حدی که بسته شود کافیست ).

 

 

نصف باقی مانده پودر ژله را با 1/2 لیوان آب جوش مخلوط کنید و پس از اینکه شفاف شد با 1/2 لیوان بستنی یا شیر مخلوط کنید و خوب هم بزنید.

 

پس از اینکه ژله داخل فریزر کمی خودش را گرفت و کم کم ژله حل شده با بستنی را روی ان بریزید و مجدد داخل فریزر قرار دهید تا خودش را بگیرد و به همین صورت تمام بسته ها را اماده کنید و لایه لایه ژله ساده و ژله بستنی را روی هم بگذارید.

 

 

پس از اینکه لایه اخر را اضافه کردید ژله را داخل یخچال قرار دهید ( داخل فریزر نگذارید ) تا خودش را بگیرد ، برای خارج کردن ژله قالب را چند ثانیه داخل آب داغ قرار دهید تا ژله از قالب جدا شود سپس در ظرف برگردانید و سرو کنید.

 

نکته ها : در زمان اضافه کردن لایه ها دقت کنید که لایه زیری بسته شده باشد ، با دقت و به ارامی لایه بعدی را اضافه کنید تا لایه ها باهم ترکیب نشوند ؛ میتوانید از لایه ها با رنگ ها بیشتری نیز استفاده کنید ، همچنین میتوانید بجای ریختن مواد داخل قالب بزرگ انها را داخل بستنی خوری یا لیوان اماده و سرو کنید.

 

سلام نیلوفر جان من برای در اوردن ژله از قالب از روش آب گرم استفاده کردم اما نشد و بازم تو ظرف چسبید

سلام
بهتره قبل از فرو بردن قالب در آب داغ با دست لبه های ژله رو از قالب جدا کنید. از چاقو هم میشه با احتیاط استفاده کرد.
جنس قالب هم اگه پلاستیکی باشه راحت تر جدا میشه. امیدوارم دفعه بعدی این نکات بهتون کمک کنه.

خیلی خوب شد مرسی

س ببخشید من یه سؤال دارم میشه ژله رو دو روز قبل از مهمونی آماده کرد مشکلی واسش پیش نمیاد ؟؟؟

سلام عزیزم. اتفاقا زودتر آماده کنید ژله بهتر میبنده!

سلام ممنون از سایت آموزنده و عالی شما.ببخشید یک سوال واسه اینکه ژله شفافتر شه میشه بجای یک دوم لیوان آب سرد و یک دوم لیوان آب جوش از همون آب جوش فقط استفاده کرد و میزانش رو یک لیوان درنظر گرفت؟

بله عزیزم میتونی فقط از آب جوش استفاده کنی ، کاسه رو بذار روی حرارت بخار آب و خوب هم بزن تا ژله ات شفاف بشه

نیلوفر جون من ژله رنگین کمان درست کردم اما تمام رنگها با هم مخلوط شد ابروم جلوی مهمونها رفت

عزیزم مشکل کارت اینجا بود که زمان کافی برای بستن ژله ها نذاشتی ، باید صبر کنی لایه ژله خوب سفت بشه بعد لایه بعدی رو اضافه کنی …

خیلی ممنون اما اینکه نوشتید “قالب را چند دقیقه داخل آب داغ قرار دهید”درست نیست چون زیاده.. چند ثانیه بسه

ممنون فرانک جان ، تصحیح میکنم

وااااااااااااااای عالی بود من همیشه دوست داشتم بدونم چ جوری درست میشن اینا مرسی خیلی عالی توضیح دادی بلند شم 2رست کنم ببینم میشه خخخخخخخخخخخخخخ

خوشحالم atena جان ، امیدوارم موفق شی … فقط دقت کن شیر یا بستنی رو خوب با ژله مخلوط کنی و هم بزنی

سلام میشه کف این زله یا لابلاش رو با سنگ های خوراکی پرکرد

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

بله لیلا جان ، میتونی از برش های میوه هم استفاده کنی

باعرض سلام خدمت شما.ممنون بابت آموزش این ژله زیبا.من این ژله را درست کردم وواقعا خوب شد.باتشکر

با سلام و تشکر از آموزش مفیدتون

سلام من از این سایت خیلی خوشم اومد می شه بپرسم چه کسی نظر ها را تایید می کند؟

شما لطف دارید ، من مدیر سایت نیلوفر بانو هستم

خیلی عالی و شیک ممنون.

سلام دست شما درد نکن خیلی باحال بود لطفا بیشترش کنید ممنون

خیلی عالی بودمرسی

مر٣٠ خیلی زیبا بود

ممنون – خیلی خوب و عالی راهنمایی کرده بودید

وقتی بستنی به ژله های رنگی اضافه میکنید رنگش تغییر نمیکنه؟ بستنی حتما باید ساده باشد؟ از بستنی با طمع های مختلف نمیشه استفاده کرد؟

رنگ ژله حاوی بستنی کمی از ژله ساده روشن تره ، میتونید از ژله بی رنگ مثل ژله آلوورا برای ثابت موندن رنگ بستنی استفاده کنی ، میشه اما بستنی ساده بهتره چون طعم و ظاهر ژله بهتر میشه

عالیه ، اما رنگ این ژله ها خیلی شفافه ، دلیل خاصی داره یا مارک بخصوصیه ؟

هستی جان مارک ژله بی تاثیر نیست اما دلیل اصلی اینه که به جای پودر ژله از ژلاتین استفاده شده چون ژلاتین رنگ ژله رو شفاف تر میکنه عزیزم

عالی بود ممنون ، من درست کردم و روش بستنی وانیلی ریختم واقعا خوشگل و خوشمزه شد ، دست تون درد نکنه

ممنون شقایق جان ، خیلی خوشحالم که دوست کردی و لذت بردی

سلام نیلوفر بانووووووووووووووووو خوبی ؟ میخوام واسه نازی تولد بگیرم . امیدوارم بتونم از این ژله درست کنم . دعا کن برنامه ام خوب برگزار بشه

ممنون مهتاب جون ، خوبم عزیزم ، ای جاااااااان نازی ، امیدوارم خوش بگذره ، مطمئنم خیلی خوب در میاری عزیزم

خیییییییییییلی قشنگ بود.مررررررسی.

خیییییییلی عالی بود واقعا مررررررررسی خیلی گیر این مدل بودم که برای عروسی دختر داییم درست کنم ممنون بازم.

ممنون عزیزم ، خوشحالم به چیزی که میخواستی رسیدی ، عروسی هم مبارک باشه

خیلی قشنگ و با سلیقه است.

سلام.دستور خیلی کاملی بود ممنون

یه سوال من میخوام واسه جشنواره غذا ببرم ایا بستنیش اب نمیشه؟

فکر نمیکنم اب شه چون با ژله مخلوط شده و ژله از بستنی محافظت میکنه ، میتونی از قبل یه مقدار کم بستنی به این شکل درست کنی و چند ساعت بیرون یخچال بذاری بمونه و بعد تست کنی ببینی چطور شده

گلم عالی بود واقعا ادم با دیدنش دلش اب می افته

عالی بود خیلی ممنونم

منم از اینا میخوام ولی کسی نیست درست کنه

ای بابا … مزه اش مثل ژله های دیگه است ، میتونی از بیرون ژله اماده بخری و با بستنی مخلوط کنی بخوری ?

وای دهن آدم آب میوفته . به به

من این ژله رنگین کمانی رو فقط تو قالب دوست دارم و چون قالب هم فلزی یا پلاستیکیه اصلا نمیبینم اندازه هایی که دارم می ریزم مساویه یا نه یه راه خوب بهم پیشنهاد بده که اندازه هام مساوی دربیاد:)

هدیه جان از یک پیمونه برای انتقال ژله استفاده کن یا تعداد قاشق هایی که میریزی بشمار و برای همه به همون اندازه بریز ، اینجوری بدون دیدن هم لایه ها یک اندازه در میاد ?

سلام
اینجا همه چیز عالیه …
ممنون که پیش من هم اومدین

دیدگاه

نام (ضروری)

ایمیل (منتشر نخواهد شد) (ضروری)

وب سایت

برای دریافت جدیدترین دستور های آموزش آشپزی ثبت نام کنید

آموزش آشپزی | کیک و شیرینی و دسر | تزیین غذا | رژیم چاقی و لاغری

| ترجمه تخصصی | ترجمه مقاله

غذای اصلی | کیک و شیرینی | تغذیه و سلامتی | Feed

© 2016 ایران کوک: هر گونه کپی برداری از مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد لازم به ذکر است که مسئولیت عواقب پزشکی در خصوص بخش رژیم های غذایی بر عهده خوانندگان محترم می باشد.

ژله رنگین کمان از انواع دسرهای مناسب و بسیار خوشمزه و زیبا برای مهمانی های شما است و می توانید آن را در منزل تهیه کنید. در این مقاله طرز تهیه ژله رنگین کمان را به همراه نکاتی برای طرز تهیه آن مشاهده خواهید کرد.

ژله رنگین کمان یکی از انواع دسر و پیش غذا های های خوشمزه و خوش رنگ است که رنگ و طراوت زیادی به سفره های شما می بخشد. شما می توانید آن را با چند رنگ مختلف تهیه کنید. در طرز تهیه ژله رنگین کمان می توانید به طور دلخواه تعداد رنگ ها را کم و یا زیاد کنید.

در طرز تهیه ژله رنگین کمان به چند نوع پودر ژله در رنگ های مختلف نیازمند هستیم . و همچنین می توانیم به جای بستنی وانیلی از خامه یا ماست وانیلی نیز استفاده کنیم.

بستنی وانیلی لیوانی : 2 عدد
پودر ژله موز : برای رنگ زرد
پودر ژله شاتوت : برای رنگ بنفش
پودر ژله کیوی : برای رنگ سبز
پودر ژله پرتقال : برای رنگ نارنجی
پودر ژله تمشک آبی : برای رنگ آبی
پودر ژله آلبالو : برای رنگ قرمز

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

برای تهیه ژله رنگین کمان ابتدا قالب ژله ای را آماده کنید و آن را به طور کامل چرب کردید می توانید از اسپری های نچسب برای چرب کردن قالب استفاده کنید.
سپس پودر ژله شاتوت را برای رنگ بنفش در نصف لیوان آب جوش به خوبی حل کنید و 5 قاشق از ژله را در ظرفی مناسبی ریخته و در گوشه ای بگذارید سپس 3 قاشق آب یخ را به باقی مانده ژله اضافه کنید و در قالب ژله بریزید و در یخچال به مدت 50 تا 60 دقیقه قرار دهید تا به خوبی سفت شود.

سه قاشق از ژله ای را که کنار گذاشته بودید با 2 قاشق بستنی وانیلی مخلوط کنید و بر روی ژله شاتوت بریزید و 30 دقیقه صبر کنید تا به خوبی سفت شود.

در مرحله بعدی طرز تهیه ژله رنگین کمان 2 قاشق ژله بنفش را با 3 قاشق از پودر ژله تمشک آبی را همراه با نصف بیشتر لیوان آب جوش به خوبی مخلوط کنید تا رنگ نیلی به وجود آید.  حدود 5 قاشق از ژله نیلی را در ظرفی ریخته و گوشه ای بگذارید سپس به باقی مانده ژله 3 قاشق آب سرد اضافه کرده و بعد از اینکه مقداری سرد شد در قالب ژله بریزید و صبر کنید تا به خوبی بسته شود.

سپس بقیه ژله را که کنار گذاشته بودید با 2 قاشق بستنی وانیلی مخلوط کنید و به خوبی هم بزنید و بر روی بقیه ژله نیلی ریخته شده در قالب بریزید.

در مرحله بعدی طرز تهیه ژله رنگین کمان 6 قاشق از پودر ژله تمشک آبی رادر ظرف مناسبی ریخته و آن را با نصف بیشتر لیوان آب جوش به خوبی حل کنید. 6 قاشق از ژله آبی را در ظرفی بریزید و باقی مانده ژله را با 4 قاشق آب سرد مخلوط کنید و طبق مراحل قبلی پیش بروید. 6 قاشق ژله آبی را که کنار گذاشته اید با دو قاشق بستنی وانیلی مخلوط کنید.
برای رنگ سبز 7 قاشق از پودر ژله کیوی را با نصف مقداری بیشتر از نصف لیوان آب جوش در ظرف مناسبی حل کنید و به مقدار 6 قاشق از آن را در ظرف دیگری ریخته و کنار گذاشته و سپس به باقی مانده ژله 5 قاشق آب سرد اضافه کرده و مدتی صبر کنید تا به خوبی خودش را بگیرد و بر روی لایه قبلی بریزید. 6 قاشق ژله سبز را که کنار گذاشته بودید با 2 قاشق بستنی وانیلی به خوبی مخلوط کرده و بر روی لایه قبلی بریزید.
برای رنگ زرد پودر ژله موز را در نصف بیشتر لیوان آب جوش به خوبی حل کنید و 7 قاشق از ژله را در گوشه ای کنار بگذارید و طبق مراحل قبلی به روند کار ادامه بدهید. و توجه داشته باشید که 7 قاشق از ژله زرد را که کنار گذاشته بودید با 2 قاشق بستنی وانیلی باید به خوبی مخلوط کنید.
برای رنگ نارنجی در ژله رنگین کمان  9 قاشق از پودر ژله پرتقال را در یک لیوان آب جوش به خوبی حل کنید. و مقدار 7 قاشق از آن را در ظرفی ریخته و کنار بگذارید و طبق مراحل قبلی روند کار را ادامه دهید. توجه داشته باشید که 7 قاشق ژله را که کنار گذاشته بودید با 3 قاشق بستنی وانیلی به خوبی مخلوط کنید.
برای رنگ قرمز پودر ژله آلبالو را به طور کامل با یک لیوان آب جوش در ظرف مناسبی به خوبی حل کنید و سپس یک چهارم آب سرد را به ژله قرمز اضاقه کنید و بر روی بقیه لایه های ژله در قالب بریزید و در یخچال به مدت 24 قرار دهید.

بعد از اینکه قالب ژله رنگین کمان را از یخچال بیرون آورید اطراف ژله را به خوبی با استفاده از یک چاقوی مناسب جدا کرده و در ظرف مناسبی مقداری آب جوش ریخته و قالب ژله رنگین کمان را به مدت 35 ثانیه در ظرف آبجوش قرار دهید و سپس قالب را از آب جوش بیرون آورید و در ظرفی برگردانید. و اگر ژله رنگین کمان از درون قالب جدا نشد به مدت 10 ثانیه دیگر آن را در درون آب جوش قرار دهید و برای برگرداندن آن مراحل قبلی گفته شده را تکرار کنید. بعد از اینکه ژله را در ظرفی مناسب قرار دادید می توانید آن را با کمک روش های تزیین ژله به زیبایی تزیین کنید.

طرز تهیه ژله رنگین کمان زمان بر است زیرا باید مدت زمانی را صبر کنید تا لایه ها به خوبی خودشان را بگیرند و سفت شوند. این ژله بسیار خوشمزه و زیبا را می توانید به عنوان یک دسر خوشمزه برای مهمانی هایتان تهیه کنید. برای دیدن آموزش انواع دسر با ژله کلیک کنید.

منبع : آرگاچه عواملی به زیبایی پوست شما صدمه می زنند


تجربه یک تور خوب، هم تفریح، هم خرید با تور استانبول آژانس مسافرتی زیما سفر پارسجشنواره های پاییزی چینچطور جراحی زیبایی موفقی داشته باشیم؟کرم نرم کننده دست و صورت جوجوبا مای


چگونه سفری ارزان به استانبول ترکیه داشته باشیم؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وبسایتدکتر عطا حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

چگونه ژله چند رنگ درست کنيمخاصیت، بررسی رایگان خواص و مضرات مواد غذایی!

از نظر روانشناسان آشپزي علاوه بر اينكه سلامت جسم و بدن رو تضمين ميكنه (به جاي فست فود و غذاهاي بيرون از خانه) از نظر رواني نيز نقش بسيار عمده اي در كاهش افسردگي خواهد داشت.

حس پختن غذا براي كساني كه دوستشان داريم و در كنار آنها زندگي ميكنيم، ميتواند سلامت روحي و رواني فرد را تامين كند … 

 

كپي برداري از مطالب و تصاوير وبلاگ فقط  با درج  نام و آدرس وبلاگ بلامانع است

 

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

سری اول تصاویر هنرمندیهای دوستان عزیز 

سری دوم تصاویر هنرمندیهای دوستان عزیز

سری سوم تصاویر هنرمندیهای دوستان عزیز

 

آدرس اینستاگرام من

[email protected]


“آینده در دستان شماست

زیبایی هایی که هنوز ندیده اید

میکس فوق العاده زیبا از آهنگ دل را ببین با صدای علیرضا افتخاری و سفر های مقام معظم رهبری به شهر های مخطلف کشور (زاهدان-زنجان-بم) که چیز پر مغز و قشنگی از آب در آمده حتماً ببینید…

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

موسسه تدوین آثار و نشر اخلاقیات شهدای شهرستان زرند

مداحی مهدی اکبری کاش بودی کرببلا برادر بی حرمم حسن جان

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

چگونه ژله چند رنگ درست کنيم

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 پروانه طرز تهيه می 19, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *