چگونه يک رپر حرفه اي شويم

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

ادامه مطلب

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

“سلام سال نو مبارک. ببخشید که مدتی نتونستم آپ کنم اما امسال با دست پر اومدم . امروز می خوام توضیحاتی درباره بیت در آهنگ بدم و چگونگی خرید و تهیه بیت .شاید خیلی ها بدونن اما برای اون دسته از افراد می گم که هنوز خیلی وارد نشدن. به ادامه مطلب برید”

                

ادامه مطلب

سلامهمونطور که می دونید هر آهنگ هرچقدر هم بیتش وصدای خوانندش خوب باشه اگه تکست آهنگش بد باشه آهنگ خوبی در نمی یاد. پس باید برای نوشتن تکست همه توجه تون رو جمع کنین مگه نه باید فکر خریدن تکست باشید.در قدم اول بایدباید سبک و موضوع آهنگتونو مشخص کنید.مثلا مشخص کنید که می خواید اجتمایی بخونید یا پارتی یا .. و موضوع رو هم بدونید که درباره اش تکست بگید.حالا باید بنویسید :تکست حرفه ای :در تکست حرفه هر بیت 3 قافیه داره مثلا :                  ………………. قافیه 1 قافیه 2 قافیه 3              ………………. قافیه 1 قافیه 2 قافیه 3

یه این نوع تکست 3 قافیه ای میگن که خیلی سخته . در این نوع قافیه 1 در مثراع اول با قافیه 1 در مثراع اول یک قافیه هستن و قافیه 2 و 3 هم با همدیگه.

…………قافیه . قافیه …………قافیه . قافیه …………قافیه. قافیه                       مثال :اعدامی اگه نداری واسه پلیس اقراری.انگاری توئم با ازراییل اعزامی به اون ور  دنیایی.در این نوع تکسست آهنگ خیلی زیبا میشه ( لطفا از مثال تکست برایی خودتون استفاده نکنید این تکست آهنگ شده)

تکست معمولی :…………….قافیه1       ………………….قافیه1    ………………..قافیه1     …………………قافیه1چرا حرف زدی با یه آدم افراطی که باهاش بزنی از اون حرفای احساسی چند سال دیگه توئم پایه چوبه اعدامی ..

این نوع تکست اگه قافیه هاشو ادامه زیاد ادامه بدی بد نیست.

اجتمایی بنویسید : برای نوشتن تکست اجتمایی باید اجتمایی فکر کنید و درباره یک مشکل اجتمایی تکست بنویسید پارتی بنویسید : اگه می خواید تکست پارتی بنویسید حتما باید پارتی رو تجربه کرده باشد مگه نه اصلا به پارتی نوشتن فکر نکنید .دیس بنویسید : برای نوشتن تکست دیس باید تکستی جوری باشه که خواننده ای رو که دیس می کنید مسخرش کنید . بیشتر دیس ها به تغییر تکست خواننده طرف صورت میگیره .لاو بنویسید : در این نوع باید یه تکست بنویسید که سرعت خوندنش پایین باشه.یه چیز بسیار مهم جمله های بین قافیه هاست که شما باید برای نوشتن اونا خیلی دقت کنید.                                                                  لطفا از مثال های داده شده برای خود استفاده نکنید                                   امیدوارم از این دوس چیزی یادگرفته باشید . نظر فراموش نشه

                                                       

سلامامروز درس پنجم رو با هم میخونیم.یعنی تهییه تکست برای آهنگ.یک تکست خوب مهمترین چیز یک آهنگ.شما می تونید به دو طریق تکست تهیه کنید 1.تکست بنویسید 2. تکست بخرید.من در این مورد مطالبی رو گذاشتم که به شما دوستان عزیز بسیار کمک می کنه :تکست بنویسیدنوشتن تکست یک کار خاص در رپ است و تنها با تمرین بسیارو اعتماد به نفس شما می تونید بالاترین درجه در این کار برسید. یعنی هیچ وقت دلسرد نشید چون شما تازه کارید و خیلی مونده تا لم کار دستتون بیاد و اون موقع هست که براتون آسون میشه

تکست بخریدشما  می تونید از رپر های بزرگ تکست بخرید اما این فکر به سرتون نزنه مگه اینکه پول کافی داشته باشید . و یه کار دیگه اینه که تو گوگل سرچ کنید : “خرید تکست” . یه چیزی رو یادتون باشه قبل از خرید تکست باید از نویسنده نمونه کار بگیرید. اگه قصد دارید از رپر ها تکست بخرید با آیدی من تماس بگیرید من می تونم براتون تکست بگیرم. آیدی من : mamad_tnt_2008                                    “امیدواریم از نظرات شما بهره من شویم”

سلام

امروز درباره صدای شما در آهنگ صحبت می کنیم. چیزی که در رپ خیلی مهمه . هر رپر باید اعتماد به نفس داشته تا با صدای خودش بخونه . شما نباید سعی کنید صداتونو تغییر بدید مثل صدای رپر دیگه ای کنید چون حتی اگرم صداتون مثل اون بشه که در همه ی موارد یه صدای بد در میاد استقبال از آهنگتون کم میشه پس در قدم اول باید با صدای خودتون بخونید . اما در قدم دوم  یک چیز مهم هست شما اگه دارید یه تکست غمگین می خونید باید صداتون غمگین باشه و یا اگه یه تکست شاد می خونید باید صداتون شاد باشه منظور اینه که باید لحن صداتونو مثل حسی کنید که در تکست وجود داره فک نکنم کار خیلی سختی باشه . همین حالا می تونید امتحان کنید . ولی فکر نکنید حالا یک رپرید خیلی چیزا هست که باید بدونید پس عجله نکنیدامیدواریم از نظرات شما بهره من شویمچگونه يک رپر حرفه اي شويم

سلامدرقدم اول شما باید با چند اصطلاح پر کاربرد در آشنا بشید :

تکست : شعربیت : آهنگ خالیریکورد : ظبتداف : دوست دختر2 بیتی : شعر مبتدی (الکی)کارس : جمله ای که در آهنگ به صورت تکیه کلام تکرار می شود

درس هفت

(1)

درس شش

(2)

درس پنج

(1)

درس چهار

(1)

درس سه

(2)

درس دو

(1)

درس یک

(1)

mamad tnt

(8)

POWERED BY MIHANBLOG.COM
Smashing Theme is created by: www.designdisease.com

آموزش امروز مربوط به چگونگی رپر شدن

موارد لازم :

۱. کامپیوتر  ۲.میکروفن  ۳.نرم افزار acoustica premium برای رکورد یاضبط صدا

۴. نرم افزار Melodyne برای تنظیم صدا و افکت گذاری روی صدای ضبط شده

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

۵.نرم افزار Adobe audition3 برای ترکیب صدای ضبط شده با بیت(آهنگ خالی)

اینا موارد ۱۰۰٪ لازمه ولی اگه خواستید حرفه ای کار کنید نیاز به ابزار زیر هم دارید

۱. میکسر  ۲.میکروفن حرفه ای  ۳. کارت صدا ( جداگانه)

و از همه مهم تر یه مکان صاکت و آرام و بدون ژیچش صدا(حمام یا زیر زمین)

البته اگه تو زیر زمین باشه که خیلی عالیه فقط باید در و دیوارشو با پارچه یا موکت یا فرش بپوشونی تا صدا نپیچه

 

۱:آشنایی با اصطلاحات

درقدم اول شما باید با چند اصطلاح پر کاربرد در آشنا بشید :

تکست : متن شعر

اینترو :شعر یا جمله ای که در شروع آهنگ گفته می شود

اوترو:شعر یا جمله ای که در پایان آهنگ گفته می شود

ورس: ورس به معنی شعر است شعری را که خواننده در اهنگ می خواند را ورس ان خواننده گویند

بیت : آهنگ خالی

ریکورد : ظبت

داف : دوست دختر

2 بیتی : شعر مبتدی (الکی)

کارس : شعری که در آهنگ به صورت تکیه کلام تکرار می شود

۲ :شناخت سبک های مختلف رپ

رپ از سبک های بسیار زیادی تشکیل شده و شما باید برای رپر شدن با همه ی آنان َآشنا باشید که در این درس رپتولز به معرفی آنها می پردازد :کل : آهنگی که بیشتر خواننده از خودش تعرف می کنه و بقیه رو کوچیک تر نشون میده .گنگ : سبکی که در اون رپر درباره پلیس ِ جنگ واسلحه و…. می خونه.پارتی : سبکی که در آن درباره مهمانی های شبانه خونده میشه.لاو : سبکی که خواننده درباره عشقش صحبت میکنه و این که اوو خیلی دوست داره و …..دیس لاو : سبکی که در اون رپر از کسی که بهش خیانت کرده می خونه و بهش میگه از پیشش برهدیس : در این سبک رپر شعر های رپر مقابلش رو عوض میکنه و به صرر خودش یا به شکل خنده دار در میاره و به صورت آهنگ در میاره در این صورت رپر باید منظر دیس بک باشه تا جابشو بدن .اجتمایی : در این سبک رپر در مورد مشکلات اجتماعی می خونه و از اونا شکایت می کنه.فان :سبکی که در آن آهنتگ های طنز آمیز .خندهدار خانده می شود

۳: انتخاب اسم مستعار

که میدانید هر رپر برای خود یک نام مستعار دارد. و شما نیز برای رپر شدن احتیاج به یک نام دارید. اما چگونه نامی؟ در اینجا چند نکته برای انتخاب نام بیان می کنیم :

1 :بهتر است فارسی باشد 

2 : نام شما باید مطابق با سبکی باشد که در آینده می خوانید. مثلا اگر قصد دارید در آینده رپ های با سبک اجتمایی بخوانید برای خود یک نام اجتمایی و مقتدر انتخاب کنید.

3 : نامی که انتخاب می کنید باید کوتاه باشد و به راحتی در دهان بچرخد.

۴ : اگر قصد معروف شدن دارید نام شما نباید مانند نام رپر دیگری باشد یا شبیهه آن باشد چون در آینده برای شما مشکل ایجاد می کند.

۵: بهتر است کمی عجیبب باشد ۴ :صدای خوب

 هر رپر باید اعتماد به نفس داشته تا با صدای خودش بخونه . با تمرین کردن میشه صدا رو بهتر کرد پس خجالت نکشید شما نباید سعی کنید صداتونو تغییر بدید مثل صدای رپر دیگه ای کنید چون حتی اگرم صداتون مثل اون بشه که در همه ی موارد یه صدای بد در میاد استقبال از آهنگتون کم میشه پس در قدم اول باید با صدای خودتون بخونید . اما در قدم دوم یک چیز مهم هست شما اگه دارید یه تکست غمگین می خونید باید صداتون غمگین باشه و یا اگه یه تکست شاد می خونید باید صداتون شاد باشه منظور اینه که باید لحن صداتونو مثل حسی کنید که در تکست وجود داره فک نکنم کار خیلی سختی باشه . 

 ۵ :یک تکست خوب

سلامامروز درس پنجم رو با هم میخونیم.یعنی تهییه تکست برای آهنگ.یک تکست خوب مهمترین چیز یک آهنگ.شما می تونید به دو طریق تکست تهیه کنید 1.تکست بنویسید 2. تکست بخرید.من در این مورد مطالبی رو گذاشتم که به شما دوستان عزیز بسیار کمک می کنه :تکست بنویسیدنوشتن تکست یک کار خاص در رپ است و تنها با تمرین بسیارو اعتماد به نفس شما می تونید بالاترین درجه در این کار برسید. یعنی هیچ وقت دلسرد نشید چون شما تازه کارید و خیلی مونده تا لم کار دستتون بیاد و اون موقع هست که براتون آسون میشه

تکست بخریدشما می تونید از رپر های بزرگ تکست بخرید اما این فکر به سرتون نزنه مگه اینکه پول کافی داشته باشید . و یه کار دیگه اینه که تو گوگل سرچ کنید : “خرید تکست” .  قبل از خرید تکست  از نویسنده نمونه کار بگیرید.

*******

اجتمایی بنویسید : برای نوشتن تکست اجتمایی باید اجتمایی فکر کنید و درباره یک مشکل اجتمایی تکست بنویسید پارتی بنویسید : اگه می خواید تکست پارتی بنویسید حتما باید پارتی رو تجربه کرده باشد مگه نه اصلا به پارتی نوشتن فکر نکنید .

دیس بنویسید : برای نوشتن تکست دیس باید تکستی جوری باشه که خواننده ای رو که دیس می کنید مسخرش کنید . بیشتر دیس ها به تغییر تکست خواننده طرف صورت میگیره .

لاو بنویسید : در این نوع باید یه تکست بنویسید که سرعت خوندنش پایین باشه.یه چیز بسیار مهم جمله های بین قافیه هاست که شما باید برای نوشتن اونا خیلی دقت کنید. ۶ :تهیه و انتخاب بیت

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

بیت را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید

اولین چیزی که باید مورد توجه قرار بگیره اینه که بیت شما باید با ریتم صدا و تکستون همخوانی داشته باشه همینطور با سرعت خوندن شما مطابقت کنه.بهرتین بیت ها بیت های هستند که دو نوع ریتم داره یه ریتم آروم یه ریتم تند روی این نوع بیت ها میشه با هر سرعتی خوند و به خوندنتون سبک داد 

 سلام مهمان گرامي؛ مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما 🙂

همیار اف ال – آموزش آهنگسازی رایگان

چگونه آهنگساز رپ شویم ؟  در این مقاله مراحل تبدیل شدن به آهنگساز هیپ هاپ یا تهیه کننده رپ در موسیقی هیپ هاپ را دنبال خواهیم کرد! این مراحل می تواند نوعی آموزش ساخت آهنگ رپ باشد!  پیش تر در مقاله  رپ چیست ؟ رپر کیست؟ اطلاعاتی در رابطه با سبک موسیقی هیپ هاپ تشریح شد!

برای رپر شدن حتما به یک تهیه کننده رپ یا هیپ هاپ پروداکشِن نیاز خواهید داشت ! گرچه امروزه به سادگی می توانید در اینترنت و سایت هایی نظیر Bitestan.com و ضرب آهنگ مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید ! اما شاید خودتان بخواهید وارد دنیای ساخت موسیقی هیپ هاپ شوید !

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

 

برای دانستن این که چگونه آهنگساز رپ شویم ابتدا باید با واژه ی تهیه کننده رپ یا هیپ هاپ آشنا شویم!

تهیه کننده رپ یا آهنگ سازان هیپ هاپ Hip Hop Producer قلب و روح هیپ هاپ هستند ! گرچه ترازوی شهرت و اعتبار به سمت رپر ها و خواننده هیپ هاپ سنگینی می کند ! تهیه کننده رپ یا هیپ هاپ پرودوسِر HipHop Producer وظیفه ساخت ضرب آهنگ های بی کلام و موسیقی محور برای شنیدن خواننده هیپ هاپ را به عهده دارد !

قلاب ها ، ملودی ها و ریتم هایی که جهان دوست دارند بشوند، همگی توسط تهیه کننده رپ یا Hip Hop Producer ساخته و کنار هم چیده می شوند ! انواع مختلفی از تولید کنندگان و تعداد بیشماری از سبک های مختلف وجود دارد ! اما همگی آنها در نقاطی با یکدیگر اشتراک دارند !

در اینجا این نقاط اشتراک را برای تبدیل شدن به یک تهیه کننده رپ مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد !

با همیار اف ال همراه باشید !

مسلما ورود شما به این عرصه باید از روی علاقه باشد ، نه کسب شهرت و ثروت ! شاید ورود به مارکت موسیقی هیپ هاپ کمی مشکل باشد ! اما بالاخره باید از یک جایی شروع کرد ! تا جایی که می توانید به رپر ها و ضرب آهنگ های ساخته شده توسط تهیه کننده های هیپ هاپ گوش فرا دهید ! سبک و استایلی که دوست دارید بسازید وصداهایی را که دوست دارید کشف کنید !

هر چه بیشتر در رابطه با هیپ هاپ بدانید بهتر است ! هر چه بیشتر دانستن در رابطه با این سبک شما را مجهز تر خواهد کرد ! موسیقی هیپ هاپ ژانر گسترده ای است که به لطف اینترنت به سادگی و آسانی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است !

اگر می خواهید بدانید چطور و چگونه آهنگساز رپ شویم ، باید به محدوده ی گسترده ای از موسیقی گوش فرا دهید ! تولید کنندگان هیپ هاپ معروف به این هستند که تاثیرات و روند های موسیقی های مختلف را با هم ترکیب می کنند تا چیزی جدید بسازند!  بنابراین به دنبال موسیقی خوب باشید !  در هر کجا که می توانید آن را پیدا کنید ، بشونید و آرشیو کنید !

هیچ ژانری وجود ندارد که به عنوان یک تولید کننده موسیقی هیپ هاپ یا تهیه کننده رپ آن را نشونید ! در واقع باید در جست و جوی یافتن قسمت هایی از آهنگ های مختلف باشید که می تواند شروع یک آهنگ جدید باشد !

به خاطر داشته باشید طرز فکر و نگاه یک تهیه کننده رپ یا آهنگساز هیپ هاپ با یک تهیه کننده موسیقی در مارکت پاپ کاملا تفاوت خواهد داشت ! 

اگرچه نتیجه پروداکشِن و فرایند تولید ، ساختن یک بیت هیپ هاپ و ضرب آهنگِ اینسترومنتال می باشد ! اما یک تهیه کننده رپ و آهنگساز هیپ هاپ بهتر است بتواند اکثر سازها را بنوازد ! یا حداقل صدای سازهایی مثل گیتار یا کیبورد را بتواند در بیاورد ! شناخت تئوری موسیقی مقدماتی به زبان ساده نقش مهمی در چیدمان ذهنی یک تهیه کننده رپ ایفا می کند !

به یادگیری یک ساز مشغول شوید ! همچنین از خود بپرسید چگونه نوازنده خوبی شویم ؟ مسلما کسب درآمد از موسیقی رابطه مستقیمی با کسب مهارت در آن دارد ! پس تا جایی که می توانید بیاموزید و بیاموزید ! با کسب مهارت در نوازندگی ساز های مثل گیتار یا پیانو شناخت بهتری از تغییرات آهنگ خواهید داشت !

برای رود به عرصه ی رپ و موسیقی هیپ هاپ به عنوان یک تهیه کننده رپ یا آهنگساز هیپ هاپ با موانع زیادی روبرو نخواهید بود ! چرا که از نظر تئوری برای آموزش ساخت آهنگ رپ و ساختن موسیقی هیپ هاپ به هیچ چیز بیشتر از یک کامپیوتر قدرتمند و معقول نیازمند نخواهید بود !

امروزه ابزار های سخت افزاری و نرم افزاری اضافی مانند تجهیزات استودیو یا وی اس تی پلاگین ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم به سیستم کامپیوتر شما متصل می شوند و به شما امکانات قابل توجه و بی شماری را ارائه می کنند تا کنترل بیشتری روی موسیقی خود داشته باشید ! آنها تقریبا ارزشمند هستند !

در اینجا چند نمونه از تجهیزات استودیویی مورد نیاز برای رسیدن به پرسش چگونه آهنگساز رپ شویم ؟ را شرح می دهیم !

برای آموزش ساخت آهنگ رپ به عنوان یک آهنگساز هیپ هاپ یا تهیه کننده رپ باید نرم افزار میزبان DAW برای ساخت و تولید آثار خود را انتخاب کنید ! اکثر این نرم افزار ها در کنار قابلیت های فراوانی که در ضبط ، ویرایش و تولید یک آهنگ دارند ، بسیار به یکدیگر شبیه هستند !

این که کدام نرم افزار میزبان بهتر است ؟ یا کدام نرم افزار میزبان را انتخاب کنیم شاید سوال درستی نباشد ! گرچه بیشتر علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ و موسیقی  های ژانر الکترونیک علاقه و ارادت خود را به نرم افزار میزبان اف ال استودیو ابراز کرده اند! اما شما بهتر است در هر محیطی که راحت تر هستید شروع به یادگیری و آموزش ساخت آهنگ رپ کنید !

برای رسیدن به این پرسش که چگونه آهنگساز رپ شویم !؟ سر و کله زدن با تجهیزات تنها راهی است که با آنها آشنا شوید! بیاموزید که علاقه مند به تولید چه نوع موسیقی هستید! تعداد زیادی ضرب آهنگ و Beat بسازید ! حتی اگر طول آنها ۲۰ ثانیه باشد!

برای آموزش ساخت آهنگ رپ و تبدیل شدن به آهنگساز هیپ هاپ باید از ابزار و ادوات خود کار بکشید ! با آزمون و خطا در بین امکانات خود شاهد تجربیات بسیار جالب و ماندگار خواهید بود ! گرچه آزمون و خطا بسیار تأثیر گذار می باشد ، اما بهره گیری از یک راهنما تعیین کننده خواهد بود !

سپاس فراوان که با همیار اف ال همراه بودید !

 

با سلام و خسته نباشید من تمام البوم های شایع رو گوش کردم و با سبک خوندن ایشون کاملا آشنام لطفا راهنمایی کنید منو که بتونم بیشتر با سبک اقای شایع آشنا بشم با تشکر

درود بر شما ! اگه قصد دارید فقط بیشتر آشنا بشید می تونید توی گوگل در مورد ایشون جست و جو کنید و اگه خودتون می خواین که رپ کار کنید پیشنهاد بنده اینه شما هیپ هاپ اولد اسکول و اصیل رو بیشتر گوش کنید و سازنده سبک خودتون باشید! مثل اکثر رپر های حرفه ای! سپاس از همراهیتون ، موفق باشید !

سلام من میخوام بدونم ملودی یک شعر دیس لاو رو چطوری میشه درست کرد خیلی ممنونم از مطلب عالی که گذاشتید با تشکر.

درود بر شما ! سبک دیس لاو در شاخه هیپ هاپ ایرانی چند سالی هست که متاسفانه به دلیل شکست های عشقی متعدد طرفدارای زیادی پیدا کرده به خاطره آه و ناله هایی که بعضا با شخص شکست خورده هم دردی می کنه، عرض کنم خدمت شما دوست عزیز که قسمت رپ این سبک اونچیزی که من از چهره های شاخص این سبک شنیدم اتفاقی ملودی وجود نداره.. معمولا فریاد با بغض و گلایه با حسرت هست.. بعضا دیده شده که با خواننده های پاپ همراهی میشه که ملودی پاپ هست و هر خواننده ای سبک خودش رو داره! پیشنهاد من به شما دوست عزیز اینه که اگه می خواین پیشرفت واتقعی در زمینه هیپ هاپ داشته باشید ابتدا موسیقی هیپ هاپ اولد اسکول West Coast آمریکا رو گوش کنید.. معنی شعر ها رو تو گوگل در بیارید.. با عقاید رپر ها و حرفاشون.. سبک زندگیشون آشنا بشید.. در مقاله ای در همین وبسایت تاریخچه رپ رو مطالعه کنید و البته برای رسیدن به یک دیدگاه عمیق و پر مفهوم مطالعه تون رو افزایش بدید.. در زمینه های مختلف.. فلسفی.. تا بتونید حرف خاصی برای گفتن به زبون هیپ هاپ داشته باشید.. موفق باشید

Are ina sabke dislov roham bordan zire soal Eminem ya raperaye bozorg ahangaye love va disslove daran, yekam gush bedan az una yad begiran.. Vaghti khanande dad mizane sedash distort mishe pas bayad az mikrofon fasele ziadi begire age ham nazdik bashe ba vst ina mian sedaro miaran parn ke keyfiate karo migire kari ke az man daravordi bashe injuri dar miad dige

با درود به شما کاربر عزیز.. بهترین راه برای جلوگیری از Clip و دیستورت یا سوختن صدا تنظیم فاصله درست میکروفن و Gain Compressor هست ! البته کنترل پرتاب صدا هم مهمه.. یه مثل معروف هست که میگه : صدات رو بالا نبر.. قدرت کلامت رو ببر بالا! رپر باید حرفی برای گفتن داشته باشه.. دغدغه ای برای سرودن.. که صرفا در غم حجران یار نباشه.. این ژانر در سبک پاپ بوده و هست.. رسالت رپ سخن گفتن از ناگفته هاس! سپاس از همراهی!

سلام خسته نباشید .یه برنامه واسه بیت سازی اندروید می خواستم که عالی باشه و کار آمد.چه چیزی پیشنهاد میکنین

درود بر شما ! بهترین گزینه اف ال استودیو موبایل هست که میتونید از گوگل پلی دانلود کنید ! قیمتش حدود ۱۴ دلار هست!

باسلام و خسته نباشید میشه اموزش ساخت یک بیت دیسلاو کامل رو بزارین

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

درود ! بله ، با کمال میل! به زودی آپلود خواهد شد! سپاس از همراهی

سلام ببخشید من خیلی رپ و هیپ هاپ گوش میدم وسبک های لیتو و اهنگ سازی های علی رضا جی جیو دوس دارم چند سالیه دنبال یه جای یا یک روش برای اهنگ سازیم اما نمیدونم چیکار کنم من دیدم از نرم افزار های مانند pro tools استفاده میکنند یا logics pro بهترین نرم افزار در نظر شما چیه که افکت های صدای خوبی داشته باشه و کامل باشه

درود.. همیشه به خاطر داشته باشید ایده ها در بستر نرم افزار پیاده میشن.. صرفا نرم افزار ها آهنگ ها رو تنظیم نمی کنند.. و اکثر افکت ها و صدا ها در تمامی daw ها اجرا میشن.. پیشنهاد میکنم حتما این سه مقاله رو مطالعه کنید !
https://hamyarfl.com/1396/06/27/what-is-daw/

https://hamyarfl.com/1396/09/14/how-became-hiphop-producer/

https://hamyarfl.com/1396/06/28/what-is-plugin/

پرداخت مطمئن با درگاه مستقیم بانکی

ماجرای یک آرزو
آرزوی سال ها پیش من این بود که منبع آموزشی رایگان در زمینه آهنگسازی، تنظیم و میکس مستر با نرم افزار اف ال استودیو وجود داشت…. آن آرزو امروز همیار اف ال نام دارد !

رامز محمدپور

بنیانگذار وبسایت آموزشی همیار اف ال

         

خوش آمدید.

بازگردانی رمز عبور

یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.Загрузка…

Загрузка…

Загрузка…

Обработка…

Загрузка…

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

Обработка…

Загрузка…

Загрузка…

Обработка…

Загрузка…

Загрузка…

قسمت دوم از سری “چگونه فلان شویم؟!”قسمت اول (چگونه روشنفکر شویم؟!) : http://youtu.be/fpKm8eI1dN0قسمت سوم (چگونه گدا شویم؟!) : http://youtu.be/V7_7xYc_3hsلینک دانلود برای موبایل: https://www.mediafire.com/?bek44bmjw3…

Загрузка…

Загрузка…

Загрузка…

Загрузка…

Загрузка…

Обработка…

Загрузка плейлистов…

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

چگونه يک رپر حرفه اي شويم

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 بهار رحیمی داستان جولای 13, 2019
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *