چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

می خواهد بدون اینکه هر روز مدت زمانی را صرف آرایش کنید فردی جذاب باشید؟ خوب، شما می توانید بدون آرایش هم زیبا و دوستن داشتنی باشید. با خواندن مقاله زیر زیبایی طبیعی خود را به حداکثر برسانید و یک فرد جذاب باشید.

1یکی از مهم ترین جنبه های حفظ ظاهر پوست حفظ مرطوب بودن و خشک نشدن آن است. مطمئن شوید که روزانه حداقل ۸ تا ۱۰ لیوان آب می نوشید. در فصل تابستان افراد تمایل به نوشیدن آب بیشتری به نسبت زمستان دارند، ولی حتی در زمستان اگر احساس تشنگی نداشتید روزی حداقل ۷ لیوان آب را مصرف کنید. اگر زیاد از آب خوشتان نمی آید و برایتان جالب نیست می توانید از چای سبز یا دیگر نوشیدنی هایی که گرم هستند استفاده کنید. فقط حواستان باشد آب به میزان کافی به پوستتان برسد.

2در برنامه روزانه خود شستن صورت را قرار دهید. اینکه پوست شما همیشه آبدار و تمیز باشد، به خوبی از آن رسیدگی شود تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد می کند.چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

3از یک پاک کننده ملایم صورت استفاده کنید. این مرحله بسیار مهم است چون باعث می شود پوست شما نرم باشد. به میزان کافی پاک کننده در میان کف دست خود قرار دهید و آن را روی صورتتان به کار ببرید. داخل صورت را به صورت حرکات دورانی ماساژ دهید و زیاد البته به پوست خود سخت نگیرید. پیشانی، گونه ها، بینی، چانه و مناطق اطراف چشم را فراموش نکنید و زمانی که پاک کننده را به چشم نزدیک می کنید آن ها را ببندید. به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه صورت خود را ماساژ دهید و سپس با استفاده از یک دستمال نخی مرطوب، صورت خود را پاک کنید.

4اگر پوستی چرب دارید، بعد از استفاده از تمیز کننده از لوسیون منقبض کننده استفاده کنید. اندکی از این لوسیون را روی یک پارچه نخی بریزید و آن را روی تمامی بخش های صورت خود بکار ببرید یا هرجا که احساس می کنید بیشتر چرب است. این امر باعث می شود پوست شما برای مدت بیشتری شاداب باشد.

5اکسفولیاسیون: اکسفولیاسیون یکی دیگر از مهم ترین قسمت های مراقبت از پوست شما به شمار می رود ولی شما نمی توانید همانند با پاک سازی، مرطوب سازی و سفت کردن پوست آن را هرروز به کار ببرید. شما هفته ای یکبار اگر پوست نرمال تا خشک، و هفته ای دو بار اگر پوست چربی دارید می توانید این کار را انجام دهید.

6برای اکسفولیاسیون پوستتان یک اسکراب عالی تهیه کنید و آن را به آرامی روی پوست خود بکار ببرید و ماساژ دهید. خیلی آن را روی پوست فشار ندهید چون باعث می شود پوست آزرده و قرمز شود. زمانی که شما در حال ماساژ دادن هستید می توانید پوست خود را بشورید و فورا با یک حوله نرم یا نخی آن را با آرامی تمام خشک کنید. آرام ضربه زدن روی حوله برای خشک کردن پوست باعث می شود رطوبت روی پوست شما باقی بماند.

7حالا وقت مرطوب کننده ها فرا می رسد. شاید فکر کنید با آنکه پوستی چرب دارید چرا نیاز به مرطوب کننده برای پوست خود دارید ؟ خوب فکر کنید اگر پوستتان را مرطوب نکنید، آیا حتی اگر ارایش بکنید، پوستی شاداب و زیبا خواهید داشت ؟ البته که نه ! بنابراین باید برای حفظ ظاهر و شادابی پوست خود از مرطوب کننده استفاده کنید.

8مرطوب کننده ای عالی برای پوست خود پیدا کنید. انواع مختلف مرطوب کننده در بازار وجود دارد. اگر نمی دانید از کدام یکی باید استفاده کنید باید انواع مختلفی را امتحان کنید. بسته به نوع خشک یا چرب بودن پوست خود مرطوب کننده درست و مناسب را حتما انتخاب کنید.

1حتما به ابروهای خود رسیدگی کنید: اگر ابروهای ضخیم و ضعیفی دارید آن ها را بردارید. یکی از کارهای خوب برای جذاب شدن چهره می باشد. اگر برداشتن ابرو در آرایشگاه درد زیادی دارد خودتان می توانید این کار را انجام دهید. کاری که باید انجام دهید به صورت زیر است:

2لب های خود را مرطوب و سلول های مرده آن را پاک سازی کنید. یک مسواک تمیز را خیس کنید و روی آن وازلین قرار دهید و سپس به آرامی آن را روی لب های خود بکشید.

3از دست پوست مرده رهایی یابید: بعد از استحمام به آرامی حوله را روی لب های خود بمالید تا سلول های مرده لب های خود را پاکسازی کنید. نوک پوست لب خود را با حوله بمالید تا لب های قرمز و خوش رنگی داشته باشید. با استفاده از کرم ترک لب، لب های خود را مرطوب نگه دارید. همیشه در کیف خود یکی از این کرم ها داشته باشید و زمانی که حس کردید نیاز است آن را روی لب های خود بمالید. همچنین هردفعه قبل از استفاده از کرم ترک لب با استفاده از یک دستمال و اندکی آب، لب های خود را بمالید تا پوست مرده آن از بین برود. با استفاده از این روش لب های شما همیشه به خوبی حفظ می شوند و باعث می شود طبیعت زیبای خود را بهتر به دست آورند.

4آرایش موی زیبا و دلفریبانه ای داشته باشید. داشتن مدل موی بلند، کوتاه، متوسط و یا هرنوع دیگری که بخواهید تا زمانی که به ظاهر شما بیاید مهم نیست. ولی یک نکته مهم : برای اینکه پراکندگی موهایتان عالی باشد و به راحتی حرکت داشته باشند اندکی از لایه های روی موهای خود را کوتاه کنید.

5با استفاده از یک روغن موی داغ و ماساژ دادن آن روی موهای خود، موهایی نرم داشته باشید. هفته ای یک یا دوبار برای اینکه موهایتان به خوبی هوا بخورد این کار را انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید انتخاب یک روغن موی عالی، گرم کردن آن و سپس به آرامی به کار بردن آن روی پوست سرتان است و سپس شب به همین حالت بخوابید و روز بعد با شامپو آن را بشویید.

6از موی خود به خوبی مراقبت کنید تا موهای سالم، براق و آسیب ندیده داشته باشید.

1تا می شود کمتر غذاهای دارای ارزش غذایی کم و نوشابه مصرف کنید. اگر هرروز مواد غذایی بی ارزش نظیر چیپس و یا نوشابه مصرف می کنید سعی کنید تا می توانید مصرف آن ها را کم کنید. نیازی نیست مصرف آن ها را از رژیم غذایی خود حذف کنید، فقط تا می شود کمتر و هفته ای یکبار حداکثر از آن ها استفاده کنید. بجای نوشابه می توانید از آب میوه و یا حتی بهتر از آن، آب مصرف کنید. به جای همبرگر می توانید از ساندویچ های طبیعی استفاده کنید و همچنین هرروز دو تا ۳ عدد میوه، هر میوه ای می خواهد باشد، بخورید.

2سعی کنید مصرف نمک را کم کنید. یکی از ناسالم ترین چیزهایی که ما در رژیم غذایی روزانه خود داریم نمک است. نمک سیستم گوارش ما را از بین می برد و باعث می شود در هضم غذاها عملکرد ناموثرتری داشته باشد.

3آب زیاد بنوشید: حداقل روزانه ۸ لیوان آب مصرف کنید.

4ورزش کنید تا خیس عرق شوید: سعی کنید به پیاده روی بروید یا حداقل روزانه ۳۰ تا ۴۵ دقیقه ورزش کنید، با رفتن به پارک و یا قدم زدن طولانی با شخصی که برای شما خاص است می تواند به انجام این کارها کمک کند. شما می توانید در خانه نیز تمرین های خوبی انجام دهید.

5وضعیت قرارگیری بدن تان در حالت ایستاده و نشسته مناسب باشد: مهم نیست چقدر زیبا هستید، اگر شخصی مطمئن به نظر آیید، زیباتر هم به نظر می رسید. شما می تواند با همیشه راست ایستادن، نشستن و یا حرکت کردن، با گرفتن سر به صورت مستقیم این حالت مطمئن را داشته باشید. حتی اگر در خانه هستید می توانید رفتار و منش عالی را امتحان کنید.

1به دنبال لباس های ساده و زیبا باشید. شاید دو تا سه شلوار جین، چنتا تی شرت یا چندتا دامن، بتواند به شما در کسب یک ظاهر خوب کمک کند. مطمئن شوید بسته به مناسب های مختلف لباس ساده و مناسبی می پوشید، از لباس هایی استفاده کنید که در آن ها راحت هستید، لباس هایی که تحت هر شرایطی دوست داشته باشید آن ها را بپوشید.چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

2با استفاده از وسایل و تزیینات مختلف ظاهری شخصی و زیبا به خود ببخشید. با ترکیب لباس ساده و تزیینات صحیح می توانید یک ظاهر شیک و فوق العاده جذاب داشته باشید. می توانید از گردنبند، گوشواره و انگشترها برای نشان دادن زیبایی خود به درستی استفاده کنید. اگر قصد پوشیدن یک لباس فوق العاده شیک را دارید از بدلیجات یا طلاجات ساده استفاده کنید چون به حالت شما ظاهری دوست داشتنی تر می دهد و باعث می شود قیافه شما متفاوت باشد.

ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

وبسایت

اخه چطوری یکم ب منم یاد بده تو رو خدا…

با خواندن آیاتی از قرآن در هر روز و تامل در آن همه ی این موا…

سلام من فقط 15سالمه ولی متاسفانه فک میکنم یجورایی ی حسی نسبت…

واقعا بیس ساله؟؟؟؟؟خیلی عجیبه…

زندگی خیلی سخته من عاشق دختری شدم که ۵سال ازم بزرگ تره اونم…

اخه چطوری یکم ب منم یاد بده تو رو خدا…

با خواندن آیاتی از قرآن در هر روز و تامل در آن همه ی این موا…

سلام من فقط 15سالمه ولی متاسفانه فک میکنم یجورایی ی حسی نسبت…

واقعا بیس ساله؟؟؟؟؟خیلی عجیبه…

زندگی خیلی سخته من عاشق دختری شدم که ۵سال ازم بزرگ تره اونم…

همه ی ما می‌خواهیم که ظاهر و البته احساس خوبی داشته باشیم، اما با توجه به اینکه بابت خیلی چیزها باید پول خرج کنیم، اولویت خرید لوسیون ها و انواع محصولات زیبایی کم شده و به انتهای لیست خریدمان منتقل می‌شود. دیگر نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم.

در این راهنما ۱۸ راز زیبایی را به شما خواهیم آموخت که کاملا رایگان بوده و بدون صرف زمانی به شما احساس خوبی نیز خواهند بخشید. نگاهی به آن‌ها بیندازید و خودتان را آماده کنید تا حتی بدون صرف ۱ ریال، احساس فوق‌العاده‌ای کسب کنید.

راه و روش خوابیدنتان را تغییر دهید تا از شر چشمان پف کرده خلاص شوید! به همین راحتی. مایع زیر چشمان شما می‌تواند سن شما را بالا ببرد و با ظاهری که می‌سازد احساس ناخوشایندی به شما منتقل کند. اما همه ی آنچه که نیاز دارید این است که هنگام خواب یک بالش اضافه زیر سرتان بگزارید تا از انباشته شدن مایع در آن محدوده جلوگیری کنید!

ما این را می‌دانیم که این موضوع را هزاران بار شنیده‌اید، اما مزایای نوشیدن آب بی شمار است! از شستن سموم بدن و تمیز نگاه داشتن پوست شما گرفته تا پیشگیری از سردرد. واقعا آب بهترین نوشیدنی موجود است. بنابراین خودتان را عادت دهید تا در هر روز حدود ۲ لیتر (۸ تا ۱۰ لیوان) آب بنوشید. به علاوه این کار به شما کمک خواهد کرد تا وزنتان نیز کاهش یابد، هرگاه احساس گرسنگی کردید، یک لیوان آب بنوشید.

اگر روی پوستتان جوشی وجود دارد که نمی‌خواهید پخش شود، کمپرس آب سرد و گرم را امتحان کنید. یک پنبه ی توپی را در آب داغ فرو برده و آن را به مدت ۱۰ ثانیه روی جوشتان بگزارید، سپس پنبه ی توپی دیگری را در آب سرد فرو برده و همان کار را تکرار کنید. این کار باعث کاهش قرمزی جوش شده و پوست شما را تمیز تر نشان خواهد داد.چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

احساس رنگ پریدگی می‌کنید؟ بدون اینکه منافذ پوستتان را با آرایش مسدود کنید، گونه های سرخ طبیعی پیدا کنید! کافیست تا چند ثانیه از گونه های خود نیشگون های آرامی گرفته، یا اینکه با پنجه هایتان آن را ماساژ دهید تا گونه هایتان کمی صورتی رنگ شود!

اگر روی پیشانی یا نزدیک گوش‌هایتان جوش یا لکه های ناخوانده ای پیدا شد، چند روز موهایتان را در پشت سرتان ببندید و راه بروید. موها حامل مقدار زیادی باکتری هستند و چیزی که شما نمی‌خواهید این است که آن باکتری ها به صورت شما منتقل شوند.

نیازی نیست به یک سالن زیبایی بروید تا برای درمان جوش های سرسیاه بخار درمانی شوید، تمام چیزی که احتیاج دارید یک کتری و یک‌ کاسه است. آب را توسط کتری به جوش بیاورید و آن را در کاسه بریزید، سپس سرتان را روی کاسه بگیرید و حوله ای روی سرتان بیندازید. بخار، پوست شما را از سموم پاک کرده و منافذ پوستتان را باز می‌کند. فقط خیلی به آب جوش نزدیک نشوید، قطعا نمی‌خواهید بینی تان بسوزد!

خواب، کلیدی برای سلامتی و جوان نگاه داشتن ظاهر است. ما می‌دانیم که شیوه ی زندگی امروزی از اینکه راحت بخوابید جلوگیری می‌کند، اما می‌توانید از راه درمانی سنتی این مشکل استفاده کنید، پیش از اینکه به رختخواب بروید شیر گرم بنوشید. دانشمندان پی برده‌اند لاکتیومی که در شیر یافت می‌شود، تاثیر آرامش بخشی دارد و شما را سریعا به خواب عمیقی فرو خواهد برد.

یکی از ساده‌ترین کارهایی که باعث می‌شود جوان تر به نظر بیایید این است که ابروهایتان را تمیز کنید. اگر ابروهای پری دارید، کمی آن را بردارید، ما قول می‌دهیم که با این کار بلافاصله تفاوت بزرگی را احساس خواهید کرد. اما خیلی ابروهای خود را خالی نکنید، ظاهرا پس از۳۰ سالگی، داشتن کمی ابروی پر است که می‌تواند شما را جوان نشان دهد!

هوای تازه نه تنها برای سلامت روح و روان و تمیز کردن ریه ها مفید است بلکه اکسیژن مورد نیاز برای از سر گرفتن جوانی پوستمان را نیز فراهم می‌کند. کرم‌های حاوی اکسیژن قیمت گزافی دارند، پس تنها چیزی که نیاز دارید یک پیاده روی کوتاه در هر روز است.

آب داغ به موهای شما آسیب می‌رساند. در حمام سعی کنید در عوض آب داغ با آب ولرم دوش بگیرید و در آخر موهایتان را با آب سرد آبکشی کنید تا کاتیکل های موهایتان بسته شود. این کار گیسوان شما را درخشان تر خواهد کرد.

هر شب پیش از اینکه به رختخواب بروید پوست سرتان را ماساژ دهید تا جریان خون در آن ناحیه افزایش یابد. با این کار به رشد گیسوانی بلند و زیبا کمک خواهید کرد.

خیلی مهم است که هنگام مسواک زدن بجای راه رفتن در خانه روبروی آینه بایستید. زمانی که دندان‌هایتان را مسواک می‌کنید مطمئن شوید که به طور کامل تمام سطوح دندان‌هایتان را تمیز کرده اید.

شاید شما هم مثل ما ناخن هایتان را لاک می‌زنید، همین که دوست‌داشتنی می‌شوند کاری می‌کنید که لک می‌افتند، مثلا فرزندتان شما را صدا می‌کند یا اینکه به شست و شو ظروف می پردازید، خوب، دیگر کافی است! زمانی که ناخنتان را با رنگ مورد علاقه تان لاک می‌زنید، اجازه دهید چند دقیقه‌ای هوا بخورد، سپس نوک انگشتان خود را در آب بسیار سرد فرو کنید. این کار باعث خشک شدن لاک شده و حالا می‌توانید با خیالی راحت از داشتن ناخن هایی بدون لک لذت ببرید.

ورزش یکی از مهم‌ترین چیزهاییست که برایتان احساس و ظاهر خوب را به ارمغان خواهد آورد. و اگر فکر می‌کنید که ورزش تاثیر مستقیم در زیبایی شما ندارد، دوباره فکر کنید! اینکه فعالیتی داشته باشید، کلید داشتن پوستی سالم، انرژی و تندرستی شماست. بهبود گردش خون پوست و موی شما را شاداب خواهد کرد. به علاوه وقتی می‌توانید در خانه ورزش کنید، چرا برای ثبت نام در یک باشگاه ورزشی هزینه کنید؟

آب خنک، باید بخش مهمی از برنامه ی زیبایی شما باشد! زمانی که صورتتان را می شویید از آب گرم استفاده کنید و در آخر هر شست و شو صورتتان را با آب خنک آبکشی کنید تا منافذ پوستتان سفت شود.

جمله ی «پیشگیری بهتر از درمان است» چیزی است که دائم باید با خود تکرار کنید و از به وجود آمدن چین و چروک جلوگیری نمایید، سعی کنید همیشه به پشت بخوابید. به رو خوابیدن می‌تواند چین و چروک های گونه و چانه تان را افزایش دهد، اگرچه پس از بیدار شدن از خواب آن چین و چروک ها از بین می‌روند، اما در دراز مدت به طور دائم بر جا خواهند ماند. همچنین به پشت خوابیدن می‌تواند جوش زدن‌های صورتتان را نیز متوقف کند، چرا که روکش بالش شما حاوی باکتری هاییست و زمانی که شما به پهلو یا به رو بخوابید به صورتتان منتقل خواهد شد.

همه ی ما می‌دانیم که در معرض آفتاب قرار گرفتن، به هر شکلی که باشد بد است! اما ۲۰ دقیقه در زیر آفتاب بودن، قبل از ساعت ۱۰ صبح و پس از ساعت ۳ بعد از ظهر بهترین راه برای دریافت ویتامین دی است که باعث تحریک گردش خون خواهد شد. جریان مناسب خون، برای بازسازی سلول‌های پوست و به مدت طولانی‌تری جوان به نظر رسیدن، ضروری است.

آیا شده تا به حال احساس کنید که چشمانتان خسته به نظر می‌آید؟ خوب، دیگر بس است! همه آنچه نیاز دارید ۲ قاشق فلزی است. پیش از اینکه فرزندانتان به رختخواب بروند، آن‌ها را در فریز بگزارید، پس از اینکه آن‌ها خوابیدند، قاشق ها را بیرون بیاورید. هر کدام را روی هر یک از چشمانتان بگزارید و ۱۰ دقیقه به پشت دراز بکشید، مطمئن باشید که به چشمتان نمی چسبد! اگر به خواب عمیقی فرو نرفتید، تنها پس از ۱۰ دقیقه چشمانی شاداب و بدون پف خواهید داشت.

کسایی که جوش میزنن :::
وقتی میخوابین یه قاشق غذا خوری سرکه سیب بنوشین اگه زخم معده دارین نه ها، ولی اگه مشکلی ندارین هر شب قبل خواب یه قاشق بخورید و یه لیوان اب بنوشید پشت سرش، به مرور زمان میبینید جوشهاتون میرن
من اصلا جوش نمیزنم دلیلشم اینه
فقط سرکه سیب هااا هیچ سرکه دیگه ای نه
به روی پوستتونم نزنید سرکه رو

چی میتونم بگم واقعا عالیه … ممنونم زیبایی پوست و ناخن برا هر خانومی خیلی مهمه مفید بود.

اصلا من جوش ندارم همین جوری داشتم دور میزدم خخخخ

این یخه خیلی تاثیر گذار بود دستتون مرسی

چکار کردن شما به من هم بگید؟؟؟

از شر جوش چجوری خلاص شم ؟؟

سلام برای تپل شدن صورت چه چیز های بخوریم ؟ ؟ دوستان

شیر خر

من رفتم مسافرت پوستم صورتم دستام تیره شد میخواستم مطلب بگید تا دوباره سفید شن

سلام
مطالب بسیار مفید بود
لطفا درباره جوان ماندن پوست مطلب بگذارید
تشکر

ماسک سیب زمینی برای دور چشم خیلی خوبه

سلام من صورت خوبی داشتم اما الان صورتم خیلی تیره شده .تازگیا جوش میزنه .اصلا از پوستم راضی نیستم
تورو خدا کمکم کنید

و دونه های ریز روی بینی رو چگونه از بین برد

قرص آسپرین و دستمال کاغذی آغشته له سفیدی تخم مرغ و البته جوش شیرین … اینا حتما باید خشک بشن بعدشم با ناخن خراشیده شن . اول با آب ولرم و بلافاصله به منظور بسته شدن منافذ پوستی ، با آب سرد شست و شو بشه

این سه ماده ای گفتم جدای از همدیگه استفاده میشن ‌…
راهای دیگه ای مثل بخور دادنم هست …
که توی مطلب بالا هم بهش اشاره شد

مرسی از راه حلاتون ولی میشه بگید چگونه سیاهی زیر چشم رو از بین برد

اگه می شه چند تا راهنمایی کنید در موضوع کوچک کردن بینی گوشتی در خانه

خیلییییی مطالبتون عالی و بینظیر بود من که خیلی پیشرفت کردم ♥♥♥

سلام من اصلا جوش نداشتم زیاد اما وقتی موهامو جوری کوتاه کردم که رو پیشونیم و چشمام هم میاد …..از وقتی که اینهمه جوش زدم اینکارا رو امتحان کردم اما بی جواب موندم هنوز لطفا بگین به غیر از این کارا دیگه چطوری از بین میره

سلام من صورتم جوش های زیادی داره لطفا راهنمایی
کنید چطور باید از دستشون راحت شم ؟؟؟؟چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

سلام میلاد عزیز،
همیشه برای درمان هر نوع بیماری، ابتدا باید خود بیماری تشخیص داده شود. بدین معنی که اول باید نوع جوش‌ها و علت پدیدار شدنشان را بیابید، و سپس به دنبال درمانشان باشید. پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی زیر را مطالعه فرمایید:

آقای محترم اگع میشه ی راه حل سریع و راحت برای جوش بگید.ممنون میشم?

سلام اگه صورتتون خیلی جوش میزنه از محلول اریترومایسین حتما استفاده کنید روزی دوبار تا سه بار محلول رو ب پنبه آغشته کنید و به صورتتون بزنید خیلی خوب جواب میده ، علاوه بر این از ماسک عسل و دارچین هم استفاده کنید عسل و دارچین رو با هم مخلوط کنید و به صورتتون بزنید بهتره این کارو شب قبل خواب انجام بدید و بزارید تا صبح بمونه تاثیرش شگفت انگیزه این روش هایی که بهتون گفتم رو خودم قبلا امتحان کردم و واقعا جواب میدن

خیلی سخته و پر هزینه است دروسته راهکار خوبیه ولی خیلی هزینه میخواد

سلا م من از همین سایت ها به سلامتی پوست سرم رسیدم برای شوره و خارش پوست سر بعد از دوبار کاملا شوره و خارش از بین رفت و ریزش بسیار کم شد الان قبل از هر حمام آبلیمو و سرکه سیب را با هم مخلوط میکنم به پوست سرم میزنم و چند دقیقه مالش میدهم و بعد از یکی دوساعت دوش میگیرم شما هم امتحان کنید

قاشق واقعا جواب میده برای پف جشم

درباره ی بیشتر چیزایی که هر خانم باید بدونه گفته شده.
کامل بود
ممنون

عالي بود خيلي ممنون

من قسمت 6 رو دارمامتحان میکنم و به نتیجه میرسم.
راستی میشه بازم واسه گودی و کبودی زیر چشم راهکار بدین؟من نونم!

مرسی خوب بود ولی من پوست صورتم هم خیلی خشک وپوسته پوسته است هم جوش داره نمیدونم بالاخره پوستم خشکه یا چرب؟پوستم یکم زبر هم هست توروخدا بگید چیکارکنم ؟؟؟؟؟؟

قسمت 18 رو نفهمیدم ممکنه یکی به من توضیح بده…

ملیکای عزیز؛ برخی اوقات بدلایل مختلف چشم‌ها اصطلاحا گود میرن، اطرافشون تیره‌تر یا پف کرده بنظر میرسه و اگر کسی به شما نگاه کنه بنظر خسته میاید.
اگر یک قاشق سرد رو برای مدتی روی چشم هاتون بگذارید، پف یا تیرگی اطراف چشم بهبود پیدا میکنه 🙂

اورین ، خوب فهمیدی =]

ملیکا اگر قاشقارو روی چشمت بزاری میچسبه و پوست دور چشمتو میکنه

خیلی عالی بود خیلی خیلی خیلی خیلی….
ممنون

کلیه حقوق مطالب برای مجله تناسب اندام محفوظ است؛ لطفاً در صورت استفاده ، لینک و نام مجله تناسب اندام را درج کنید. کانال بدنسازیباز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

چگونه صورتي جذاب و زيبا داشته باشيم

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 حامد عکس دسامبر 6, 2018
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *