چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

وقتی که در رابطه عاطفی با کسی هستید به طور ناخودآگاه تلاش می‌کنید طرف مقابل شما احساس خوبی از رابطه با شما داشته باشد، سعی می کنید که او را خوشحال کنید و احترام و توجه خود را به او نشان دهید. با صحبت کردن با طرف مقابل افکار و ایده های او را کشف […]

وقتی که در رابطه عاطفی با کسی هستید به طور ناخودآگاه تلاش می‌کنید طرف مقابل شما احساس خوبی از رابطه با شما داشته باشد، سعی می کنید که او را خوشحال کنید و احترام و توجه خود را به او نشان دهید. با صحبت کردن با طرف مقابل افکار و ایده های او را کشف می کنید و پی خواهید برد که چگونه رفتار مناسبی داشته باشید. رفتار با دوست پسر شاید آنقدر که پیچیده به نظر برسد بیشتر نیاز به آگاهی و یادگیری مهارت های فردی دارد که در این مقاله به شما خواهیم آموخت.

هر پسری با پسر دیگر تفاوت هایی دارد، برای هر کسی چیزهایی اهمیت دارد که شاید برای فرد دیگر اهمیت چندانی نداشته باشد. برای پی بردن برای رفتار با دوست پسر از او درباره چیزهای مختلف سوال کنید و ببینید که چگونه به چیزهایی که می گویید نظر می دهد، مثلا به طور واضح به او بگویید که چگونه دوست و همراه بهتری برای او خواهید بود. احتمالا دوست پسرتان به شما می گوید که برای او چه چیزهایی مهم هستند. البته شاید به سرعت نتوانید به فرد دیگری تبدیل شوید اما در گذر زمان می دانید که رفتار با دوست پسر را به شکلی درست و مناسب پیش ببرید.چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

آیا بلدید از پشت گوشی دوست پسر را وابسته کنید؟

شاید جالب باشد بدانید که شنونده خوب بودن به اندازه مهارت سخنوری در ارتباط با دیگران مفید است. شاید افرادی را دیده باشید که توانایی سخنوری بالایی ندارند اما دیگران درباره آنها می گویند که افراد شایسته ای برای هم صحبتی هستند! واقعا جالب است. این افراد فقط شنونده خوبی هستند. به همین ترتیب بهتر است برای رفتار با دوست پسر خود به شکلی مناسب شنونده خوبی هم باشید، برای او وقت صرف کنید و صحبت های او را بشنوید و سعی کنید با او همفکری داشته باشید.

ما به طور ناخودآگاه همیشه به نیازهای شخصی خود فکر می کنیم اما برای رفتار مناسب با دوست پسر بعضی وقت ها سعی کنید موقعیت طرف مقابل خود را درک کنید و به قول خارجی ها «با کفش های او قدم بزنید» و دنیا را از زاویه دید او ببینید. مثلا اگر دوست پسر شما از اتفاقی ناراحت هست، سعی کنید خودتان را جای او بگذارید و ببینید که چه کاری به آرامش او کمک خواهد کرد و یا اگر شما در موقعیت مشابهی بودید دوست داشتید چه چیزهایی بشنوید؟

بهترین دوستان و همراه ها در زندگی ما کسانی هستند که ملاحظه خوبی نسبت به حال ما در شرایط مختلف دارند و به شکل خوبی همدلی و همدردی دارند.

مقاله مرتبط: چگونه برای دوست پسرمان جذاب باشیم؟

شاید عاشق دوست پسر خود هستید و او را بسیار دوست دارید اما اینکه بخواهید در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته با او در ارتباط باشید کاملا نادرست است. همانقدر که به آزادی خود بها می دهید به آزادی دوست پسر خود علاقه نشان دهید و به او اجازه دهید که زمانی در اختیار خودش باشد.

بعضی جملات از سوی دوست پسر شما نشان می دهند که او نیاز به فضا دارد مثلا اگر به شما بگوید که «امشب درباره موضوع مورد بحث شما فکر می کند» و یا «الان وقتش نیست» و یا «آیا می شود من را کمی تنها بگذاری؟» در چنین شرایطی وجود شما باعث آرامش او نخواهد بود و بهتر است برای مدت کمی او را به حال خودش بگذارید.

روابط عاطفی سالم به فاصله های کوتاه نیازمند است و از اینکه کمی از او فاصله می‌گیرید احساس بدی نداشته باشید.

برای اینکه بتوانید دوست پسر خود را جذب کنید، باید بتوانید در همان زمانی که از او فاصله گرفته اید به خودتان توجه کنید، به سلامتی خود، به زیبایی اندام و پوشش خود توجه کنید. وقتی که به خودتان توجه می کنید، در موقعیت بهتری برای طرف مقابل خود خواهید بود و رابطه عاطفی سالمی را بوجود خواهید آورد. 

اگر می خواهید بدانید که رفتار با دوست پسر به چه شکلی مناسب است، باید بدانید که تعریف کردن از دیگران احساس مهم بودن در آنها را بر می انگیزد. به دوست پسر خود بگویید که چه چیزی باعث شده که او را دوست داشته باشید و چرا فرد مهمی در زندگی شما شده است.

سعی کنید هربار بروی موضوعی متفاوتی برای تعریف کردن تمرکز کنید، ظاهر او، توانایی های او، ایده های او، رفتار او با شما و یا دیگران چیزهایی هستند که می توانید به عنوان تعریف و تمجید بکار ببرید.

حتما همیشه به شکلی محترمانه از او تعریف کنید و سعی کنید در شرایطی بگویید که احساس خوب شما را به خوبی دریافت کند.

همانطور که گفتیم مهم بودن چیزی هست که تمام انسان ها دوست دارند، دوست پسر شما هم از این قانون مستثنا نیست. او باید بداند که درباره او با دیگران به نیکی یاد می کنید و شنیدن کلمات مثبتی که درباره او با دیگران می زنید احساس خوبی به او می بخشد و رابطه شما به شکل ویژه و خاصی پیش خواهد رفت.

آیا دوست پسر شما می داند که شما اولین و بهترین هوادار او هستید؟ برای رفتار با دوست پسر خود به شکلی مناسب به او نشان دهید که تشویق کننده اهداف و تلاش های او هستید. مثلا به او بگویید که در آینده شخص مهمی خواهد شد و یا در حرفه خود به شخصی متحبر و حرفه ای تبدیل خواهد شد. این سخنان شما همچنان که انگیزه و انرژی می بخشد باعث می شود برای همیشه این سخنان مثبت شما در خاطر او نقش ببندد و همچنین توانایی خود را برای فراهم کردن چیزهایی که شما را به وجد می آورد به نمایش بگذارد.

گفتن «متشکرم» گاهی وقت ها معنای درک کردن طرف مقابل را دارد. همانطور که شنیدن چنین کلمه ای به شما انرژی می بخشد از بکار بردن آن دریغ نکنید و حس احترام را به دوست پسر خود بدهید. مثلا بگویید «متشکرم که به من در آن موضوع کمک کردی.» و یا «واقعا نمی دانم که چگونه از تلاش هایی که برایم انجام دادی تشکر کنم.»

بعضی وقتها به او اطمینان بدهید که به او توجه دارید. فکر نکنید که او خودش این موضوع را می داند، باید حتما بگویید.

مثلا بگویید «من خیلی وقت ها به تو فکر می کنم و دنیای بدون تو، برام غیر قابل تصوره.» و یا «من واقعا عاشق توام.»

برای پی بردن به رفتار با دوست پسر به شکل مناسب باید علاقه مندی های دوست پسر خود را بدانید و سعی کنید یکی از آنها را انتخاب کنید و درباره آن با دوست پسر خود صحبت کنید، مثلا اگر یک برنامه تلویزیونی مورد علاقه او هست مانند برنامه دورهمی، یا برنامه فوتبالی نود، درباره آخرین چیزهایی که از آن دیده اید با او صحبت کنید و متوجه خواهید شد که چقدر دوست پسر شما از این بحث خوشش خواهد آمد.

مقاله مرتبط: چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم؟

البته مشکلی ندارد که علایق متفاوتی داشته باشید اما صحبت کردن مشتاقانه نیازمند زمینه و علایق مشترکی هست. اگر واقعا نمی دانید که از چه چیزی خوشش می آید صبر کنید تا ببینید درباره چه چیزهایی بیشتر صحبت می کند و از حرف های خود او موضوعات مورد علاقه اش را بیابید، بدین شکل رابطه شما نزدیک تر خواهد شد.

اختصاص دادن زمان های خاص در طول روز برای صحبت کردن با دوست پسرتان کاری بسیار مهم برای حفظ رابطه عاطفی هست. اگر واقعا به طرف مقابل خود علاقه مند هستید، زمان هایی را به او اختصاص دهید. رفتار مناسب با دوست پسر نیازمند زمانی برای صحبت کردن در طول روز است و دوست پسر شما نباید به این احساس برسد که آخرین چیزی که به آن فکر می کنید او هست.

فاش کردن دغدغه ها و افکار خود برای دیگران همیشه جذاب نیست اما وقتی در رابطه عاطفی و عاشقانه ای با کسی هستید صحبت کردن از افکار و احساسات و ایده ها فرصت خوبی برای محکم کردن رابطه احساسی هست.

مثلا فرصت شغلی در آینده نزدیک پیش روی شما هست که در تصمیم گیری برای آن مردد هستید، مشورت کردن با دوست پسر خود هرچند با هدف تصمیم گیری هم نباشد به تقویت رابطه عاطفی شما کمک خواهد کرد.

مقاله مرتبط: چگونه دوست پسرم را عاشق خود کنم؟

فکر کنم به خوبی می دانید که اساس رابطه عاشقانه برپایه صداقت داشتن است. برای رفتار با دوست پسر به شکلی مناسبی باید بتوانید صداقت خود را نشان دهید و اعتماد او را بدست آورید و همراهی مورد اعتماد و اتکا باشید.

توجه به ظاهر و جذابیت یکی از فاکتورهای مهم در دنیای امروز به حساب می رود و می توان گفت این مسئله به صورت مستقیم…

جدایی همیشه از نظر ما کلمه ای منفی و یادآور خاطرات تلخ است اما باید قبول کرد در برخی موارد زمانی که رابطه ای به…

انتخاب همسر یا شریک زندگی یکی از با اهمیت‌ترین انتخاب‌هایی است که هر فرد در طول زندگی خود می‌تواند برای آن تصمیم بگیرد. انتخاب همسر…

معمولا رابطه یا دوستی بین دختر و پسر رابطه‌ای است که بر اساس عشق و علاقه قلبی و محبت است و گاهی با هدف‌های دیگری…چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

پادکست چگونه فقط با حرف زدن شوهر را جذب خواسته خود کنیم؟

پادکست: کاریزماتیک چیست؟ و 5 رازی که برای جذابیت باید بدانید

پادکست: چگونه با همسرم گفتگو صحیح داشته باشم؟

با عضویت در خبرنامه از آخرین ، مطالب ، مقالات ، محصولات و تخفیف های ما خبر دار شوید

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجموعه آموزشی تکامل من میباشد.

بـه بـازی گرفتن احساسات دیگران کار نـا پـسـندی است بـخـصوص کسانی که بسیار دوستتان دارند. خیلی خوب میشد هر کسـی را کـه خـواهان او بـودیـد سـهـل و آسـان بـه دست میاوردید بدون آنکه نیاز به نقش بازی کردن داشته باشید. اما متاسفانه دنیای واقعی همیشه اینگونه عمل نـمـی کند. بعضی وقتها شما به امید بدست آوردن فرد خاصی ماهها خود را به آب و آتش میزنید به عشق او زنـدگی می کنـید و حسرت داشتنش را می کشید و عاقبت بدون ثمر و نتـیجـه ناکام می مانید. و آنـجاسـت کـه راهـکـارهـای ذیل ناگهان همچون موهبتی آسمـانـی جـلـوه گـر خـواهند شد.

_ زیاد معاشرت کنید… سپس غیر قابل دسترس گردید!

هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می کند. در واقع حق با اوسـت. چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در مـعـرض قـرار گـرفـتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مند تر می گرداند. (تنها زمانی این نظریه صدق نمی کنـد کـه واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد). بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.

اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده و نبینـد ادامه دهید. شـما هم اکنون “قانون کمـیابی” را بطور مؤثر بکار گماردید. همه ما واقف هستیم که: مردم خـواهـان چیزهایی هستـند که نمیتوانند داشته باشند. همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش و شـان شما می گردد. برای مثال هـرگـاه پـایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست. این قانون کمیابی است که سبب میشـود بـیشتر طالب آنها گردید. با آنان باشید و سپس کمیاب گردید و مشاهده خواهید کرد محبوب تر می شوید. ما مرتبا در مورد مسایلی چون شور و اشتیاق، جـاذبـه جـنـسـی و عـشـق صحبت به میان میاوریم اما به “شباهت ها” اشاره ای نمی کنیم . بـایـد آگـاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلـنـد مـدت جـذب یـکدیـگر نـمی شوند.

ما همواره در جستجوی شباهتها میان خود و شریک زندگیمان می بـاشیم. اغـلب ما بـا گـشـتـن و مـعـاشرت با دوستانی که مورد علاقه مان نمی باشند ترس داریـم پس چـرا با مـعشـوق خود چنین کنیم؟ علاقمند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. تنـها شباهت های اخلاقی و شخصیتی ما نیست که حائز اهمیت می باشد. هرگاه شما با فردی کـه از لـحاظ ظاهـر شبـیـه شـما باشد آشنا گردید، احتمال آنکه وی شیفته و دلباخته شما گردد ۴ برابر بیشتر می باشد.چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

_ کار دلپسندی برایش انجام ندهید…. بـگذاریـد او برایتان کارهای دلپسندی انجام دهد!

هرگاه شما کار پـسـنـدیـده ای بـرای شـخـصی انجام دهید، از دو جهت احساس خوبی خواهید داشت : احـساس خـوشـنودی از خـودتان و صمیمیت با فردی که شما اندکی با عملتان لوسش کرده اید. ما معمولا بمنظور توجیه زحمات و یا هزینه هایی که صرف فرد مورد نظر کرده ایم در شایستگی و استحقاق وی مبالغه وخیالپردازی میکنیم. سـرانجام آنکه:ما آن فرد را بیشتر دوست خواهیم داشت.هرگاه شخصی برای ما کار پسندیده ای انجام میدهد، خوشنود میگردیم.

اما در کنار آن احساسات ناخوشایند دیگری نیز تظاهر خواهند کرد. گاه غرق در هیجانات می شویم.در تـنگنا قرار می گیریم که مانند همان فرد بامعرفت که آن لطف را در حق شما کرده عمل نماییم یعنی آنکه لطفش را جبران کنیم. و حتی زمانیکه آن عمـل نـیک از سوی شخصی صورت می گـیـرد کـه شـما علاقه وافری به وی داشته اما نسبت به احساسش نسبت به خودتان مردد هستید، مسئله بسیار بغرنج تر میگردد. متوجه منظورم می شـوید؟ هنگامی که ما شیفته و شیدای شخصی می شویم، ناگزیریم برای او کارهای لطف آمیزی انجام دهیم.اما بهتر آنست اجازه دهید او شما را لوس کند.

_ به او نگاه کنید..!

زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق بیکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد. وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می بـاشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می کنند. و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته تر روی از یکدیگر برمی گـردانـنـد. در گـفـتـگوهـای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یـکدیـگر اخـتـصـاص می دهند.

 اهمیت مقیاس روبین واضح می باشد : احتمال آنکه بگوییم دو فرد تا چه میزان عاشقق و دلبـاخته یـکدیـگر هستند را می تـوان بـا انـدازه گیـری مـدت زمـانـی کـه آن دو عاشقانه به یکدیگر زل می زنند تخمین زد. برخـی روانـکاوان از آن در حین مشاوره برای آنکه دریابند تا چه اندازه زوجین به یکدیگر علاقه و عشق دارند سود می برند. هـمچنین این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار میدهد. اینگونه که: هرگاه به شخصی که دوسـتـش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـدهید. مـغز آن شخص آخرین باری که فردی تا این اندازه به او نـگـاه کـرده را بـخاطر آورده و تـحلـیـلش از این نگاه طولانی، وجود عشق و علاقه خواهد بود.

در نتیجه این طـور مـی انـدیـشد که عاشق شما است و مغزش شروع به ترشح فنیل اتیلامین (PEA) می کند. ایـن مـاده از خانواده آمفی تامین ها میباشند که توسط سیستم عصبی ترشح میگردد.هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود.هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری بدرون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلـبـاخـتـه شـمـا گـردد افـزایـش میـیابد. زمانی که شما نمی توانید صادقانه فردی فرد بی رغبـتـی را وابسته خود کنید، بکارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود. امتحان کنید.مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد بطول نخواهد انجامید.

_ روی برنگردانید…!

دیـگر یـافته های تعیین کننده در تحقیقات روبین : اگر فردی بـه زن و شوهری که در حـال گفتگو هستند، ملحق گردد، مدت زمان زیادی طول می کـشـد تـا نگاه آن زوج از یکدیگر منحرف شده و به نفر سوم برگردانده شود. باز هرگاه این عمل را با شـخصـی کـه هنوز دلباخته شما نگشته بکار بندید، به او طوری القا میکنید کـه گویی دلبـاخته شماست و باعث سرازیر گشتن مقدار بـیـشـتـری PEA داخـل جریان خونش می شـوید.

 لئیل لونـز، مـتخصص روابط انسانها، این تکنیک را “چشمان آب نباتی” نـام نـهـاده. چشمانتان را به چشمان فردی که دوستش می دارید قفل نموده و ثابت در همان حالت نگه دارید. حتی زمانی که او صحبتـش پـایـان یـافـت و یا آنکه شخص دیـگـری به شما مـلـحـق شد، روی برنگردانید. وقتی سرانجام خـواسـتـیـد چشمانتان را از چشمانش برگردانید (پس از ۴-۳ ثانیه) آن کار را با بی میلی و آهستگی انجام دهید دقیقا مانند آنکه توسط یک آب نبات به یکدیگر چسبیده اید. شاید این تکنیک زیاد سودمند به نظر نرسد ولی باور کنید هرگاه بطور صحیح صورت گیرد از تعجب نفس شما را بند خواهد آورد.اگرآنقدر کمرو و خجالتی می باشید که قادر نیستید مستقیما به چشمها خیره شـویـد از تکنیک آب نـبـات صـرف نظر کرده و از این روش استفاده نمایید.بفردی که وارد گفتگوی شما شده روی برگردانده اما به محض آنکه سخنان آن فرد پایان یافت، بـه سرعت چشمانتان را به سمت شخص مورد علاقه خود بازگردانید. این یک حرکت بررسی کنـنده است. شما میـخواهید واکنش وی را از آنچه گوینده بیان داشته مورد بررسی قرار داده و بـه وی تفهیم کنید که بیش از آن فرد به او علاقه مند هستید.

_ از علم مردمک سنجی کمک بگیرید…!

ما هـمگی با حالت چشمها پیش از خواب آشنا هستیم وقتی بـه آنها مینگریم نگاهـی خمارآلود است. شما تنها به یک چیز برای ایجاد حالت چشمان پیش از خواب نیاز دارید: مردمک های بزرگ و متسع. بر طبق علم مردمک سنجی این عاملی اسـت کـه هـمه ما به آن پاسخ می دهیـم. شـما قادر نیستید مردمک چشم خود را آگاهانه کنترل کنید (به همین خاطر است که می گویند چشمها هیچگاه دروغ نمیگویند).

 اما شما می توانـیـد با ایجاد شرایط مناسب حالت مردمک منبسط را پدید آورده و به نتیجه دلخواه بـرسید. ابتدا نور را کاهش دهید. هـرگاه میـزان روشـنـایـی و نـور مـحیـط کاهـش یابد مردمک چشمها متسع میگردند. به همین خاطر است که استفاده از نور شمع و یا کلیدهای کاهنده نور چراغها در رستورانهای رمانتیک ضروری میباشد. تنها با ملایم کردن و کاهش نور نیست که چهره ما جذاب تر بنظر میرسند، مردمکهای منبسط نیز سودمند هستند.

دانشمندان ۲ تصویر از یک زن را به مردان نشان دادند. هر دو تصویر یکسان و مشابه بود یکی از دو تصویر طوری دستکاری شده بود که مـردمک چشـمـها بـزرگـتـر بـنـظر بـرسنـد. زمانی که تصویر دستکاری شده را نشان مردان دادند، آنهـا زن را در تـصـویـر دسـتـکاری شده، ۲ برابر جذابتر از تصویر واقـعـیـش تـشـخیـص دادنـد. بـروی چهره مردان نیز آزمایش مـشـابـهـی صـورت گـرفـت و بـه زنـان نـشـان داده شـد و نـتایج مشابهی حاصل گشت. همچنین هنگامی که ما به چیزی علاقه داریم و دوستش می داریم می نگریم، مـردمک چشمانمان باز بزرگتر و متسع می شوند.

 این را نیز می تـوان تـوسـط تـصـاویـر به اثبات رساند. این بار پژوهشگران تصویر یک زن زیبا را میـان تـعداد زیـادی از تـصـاویر معمولی و پیش پا افتاده قرار دادند سپس تغییر اندازه مـردمـک چـشمهای مردان حین مشاهده آن تصاویر را مورد بررسی قرار دادند. بدون اسـتـثـنـا مـردمـک چـشـمهـای مردان بروی تصویر مورد نظر منبسط می گشت. این یعنی که هرگـاه شـمـا شـدیدا مجذوب شخصی شده باشید باید تا حالا مردمک چشمانتان مانند حفره های سیاه متسع و بزرگ شده باشد!!


بازگشت به
سایت


 

 

 

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

متاسفانه صفحه مورد
نظر در سایت یافت نشد ،


 

ممکن است نشانی آن
تغییر کرده باشد شما میتوانید عنوان مدنظر را از طریق قسمت ذیل در
لیست محتویات سایت جستجو کنید

 

  


 


جستوی  پیشرفته  مطلب مدنظر : 

 

 

 


تماس با ما : 

روابط عمومی و پشتیبانی پایگاه
اطلاع رسانی تنظیم خانواده


تلفن:0311-7810980  
ایمیل: [email protected]

خوش آمدید, وارد حساب کاربری خود شدید.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

رمز عبور خود را بازیابی کنید.

کلمه عبور برایتان ایمیل خواهد شد.

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

zibaandishi – در سایت زیبا اندیشی می آموزیم چگونه با جنس مخالف ارتباط برقرار کنیم و یک ازدواج عاشقانه داشته باشیم، با زیبا اندیشی شما می توانید زندگی خود را متحول کنید !

زندگی بعد از طلاق برای زن – زندگی زن بعد از طلاق چگونه خواهد بود؟ – زیبا…

چگونه محبوب دلها شویم – 4 کلید طلایی برای نفوذ در دلها – زیبا اندیشی

چگونه دختری باکلاس باشیم – 10 نکته طلایی برای اینکه دختری باکلاس و باپرستیژ…

چگونه با نامزد خود رفتار کنیم ؟ چگونه با پسر رفتار کنیم ؟ خیلی وقت ها تصور می کنید که دارید خود را در دل مرد مورد علاقه تان جای می کنید.

در صورتی که اینگونه نیست و چه بسا نتیجه منفی به همراه داشته باشد و او را بیشتر از خود دور می کنید.

یکی از این رفتارهای نادرست در مقابل یک مرد این است که بخواهید همیشه در کنار  او باشید.

شاید تعجب کنید و پیش خود بگویید: «من دوست دارم بیشتر اوقاتم را در کنار نامزدم باشم. آیا با این کار به جای اینکه خود را به او نزدیکتر کنم دورتر می کنم؟»

حال باید چکار کرد؟ چگونه با نامزد خود رفتار کنیم ؟

در این مقاله می خواهم یک تکنیک طلایی را به شما آموزش دهم. قطعا با رعایت این مسئله می توانید مرد مورد علاقه تان را ترغیب به ازدواج با خود کنید.

این احساس را به طرف مقابل بدهید که بعد از ازدواج هم می تواند تا حد معقول آزادی اش را حفظ کند.

شما به عنوان یک دختر به رابطه جدید طوری فکر می کنید که قرار است زندگی تان را تغییر دهد. اما پسرها در کنار برقراری رابطه به حفظ وضعیت قبل خود هم فکر می کند.

شما دوست دارید بیشتر وقت تان را با او باشید. به سینما، پارک، رستوران و … بروید. از نامزدتان انتظار دارید دور تفریحات با دوستانش را خط بکشد و بیشتر با شما باشد.

درحالی که او مُصِر است تا حد امکان برنامه های قبلی خود را حفظ کند و در آن تغییری ایجاد نکند. او دوست دارید مثل زمان هایی را با دوستانش به استادیوم ورزشی برود، با هم قرار بگذارند دور هم قلیان بکشند، و …

اگر نامزدتان را دوست دارید، آزادش بگذارید. حضور شما در همه لحظات ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

برای او ثبات به معنای امنیت است. اگر سعی کنید زندگی اش را به سرعت تغییر دهید، احساس تهدید خواهد کرد.

باید به او نشان دهید که نمی خواهید همه چیز را از او بگیرید.

چگونه با نامزد خود رفتار کنیم ؟

به عنوان مثال، اجازه دهید زمان هایی را با دوستان خودش بگذراند. دائماً او را چک و کنترل نکنید، نپرسید: کجا هستی؟ دیشب کجا بودی؟ و … . نشان دهید اگر او بدون حضور شما برای تماشای فوتبال یك شب را با دوستان خود بگذارند، اعتراضی ندارید.

خیلی به او سخت نگیرید. محتاط باشید، نشان دهید كه قصد تغییر دادن او را در سر ندارید. این احساس را به او بدهید که بعد از ازدواج هم می تواند حداقل تا میزانی منطقی آزادیش را حفظ کند.

كاری نكنید كه احساس كند اكنون باید از وقت خود كمال استفاده را ببرد. زیرا زندگی او پس از ازدواج با شما تغییر خواهد كرد.

چگونه با نامزد خود رفتار کنیم ؟ به خاطر داشته باشید عشق به معنی سپری کردن تمام لحظات با یکدیگر نیست.

با پسران چگونه رفتار کنیم

آقایی تعریف می کرد: «یک سالی با سحر خانم نامزد بودیم. در طول مدت این یک سال روزی چندین بار با من تماس می گرفت حالم را جویا می شد. می پرسید: کجا هستم؟ چکار می کنم؟ و …

هر گاه می خواستم با رفقایم مجردی جایی بروم ناراحت می شد و می گفت: می خواهم همیشه در کنار خودم باشی. دوست ندارم به دنبال رفیق بازی باشی. البته من تقریبا 10 روز یا 2 هفته ای یکبار به دوستانم سر می زدم. 

من هیچگاه این اخلاق سحر خانم را دوست نداشتم. اما پیش خود می گفتم چون اول آشنایی ماست طبیعی است که بخواهد همیشه در کنارم باشد بعد از گذشت مدتی برای هم تکراری می شویم و خودش برای تنوع هم که شده می خواهد گاهی از هم دور باشیم.

حالا دو سالی است که ازدواج کردیم. اما در زندگی مشترک بدتر هم شد. مدام مرا چک می کند. حتی جرئت ندارم تنهایی برای خرید به سوپری بروم. همیشه و همه جا می خواهد در کنار من باشد.

من او را خیلی دوست دارم اما او نمی داند عشق و علاقه با آویزان شدن فرق دارد. او فکر می کند با این رفتارها می تواند خودش را در دل من جا کند اما من از اینکه آزاد نیستم خسته شدم.»

هر گاه نامزدتان احساس كند كه تعهد و ازدواج با شما سبب به وجود آمدن تغییرات عمده و اساسی در سبك زندگی او می‌شود، سرسختانه‌ برای متعهد شدن و ازدواج از خود مقاومت نشان خواهد داد، حتی اگر عاشق و شیفته شما باشد.

گاهی اوقات اگر رابطه ای به سرانجام نمی رسد به این دلیل است که دختر خانم ها در زمان آشنایی بسیاری از موارد را رعایت نمی کنند.

این عدم آگاهی می تواند مرد را نسبت به خانم دلسرد و از ازدواج منصرف کند.

همیشه می گویند زنان موجودات پیچیده ای هستند. اما به هر حال مردان هم پیچیدگی های خاص خود را دارند.

نمی توان بدون آگاهی و نسنجیده مردی را به ازدواج با خود ترغیب کنید.

یک پیشنهاد ویژه برایتان دارم.

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

شما می توانید روانشناسی رفتار با آقایان را بیاموزید؟؟!!

یعنی چی؟ شما می توانید با ذهنیت و دنیای مردان آشنا شوید.

اما چگونه ؟

کافیست در فرم پایین نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل صوتی رایگان را دریافت کنید.

دانلود فايل صوتي رايگان

 

You have successfully joined our subscriber list.

function ml_webform_success_920396() {
try {
window.top.location.href = ‘https://zibaandishi.com/%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a7-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%af/’;
} catch (e) {
window.location.href = ‘https://zibaandishi.com/%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a7-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%af/’;
}
}

نویسنده، مدرس، سخنران و مربی دوره های ارتباطات موثر و استفاده از نیروی ذهن

زندگی بعد از طلاق برای زن – زندگی زن بعد از طلاق چگونه خواهد بود؟ – زیبا…

چگونه محبوب دلها شویم – 4 کلید طلایی برای نفوذ در دلها – زیبا اندیشی

چگونه دختری باکلاس باشیم – 10 نکته طلایی برای اینکه دختری باکلاس و باپرستیژ…

دوران بعد از طلاق – 4 اشتباه بزرگ در دوران پس از طلاق – زیبا اندیشی

برای نظر سنجی بعدی، نام، ایمیل، و وب سایت خود را ذخیره کنید.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

You have successfully joined our subscriber list.

آدرس دفتر مرکزی: آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه هفتم، (پاسخگویی تنها از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی می باشد و امکان مراجعه حضوری وجود ندارد)

شماره تماس: 25917130 021

ایمیل: [email protected]

خوش آمدید, وارد حساب کاربری خود شدید.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

رمز عبور خود را بازیابی کنید.

کلمه عبور برایتان ایمیل خواهد شد.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:
خانه

موبایل

 

 

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

 

غیر از فرهنگ منحرف غرب آن هم در دهه های اخیر، در تمامی فرهنگ ها و ملت ها، ارتباط میان زن و مرد بیگانه کم وبیش نابهنجار و غیرمتعارف شمرده می شود. از اقوام باستانی گرفته تا ادیان گوناگون و جوامع بشری امروزی، هرکدام قوانین و ضوابطی را برای ارتباط بین زن و مرد درنظر می گیرند و تعامل خارج از آن ضوابط را ممنوع می دانند. دین زندگی آموز اسلام نیز در این زمینه احکام و مرزهای ویژه ای ترسیم کرده است. اسلام روابط بین دوجنس مخالف را در چارچوب خانواده جایز و خارج از آن را سبب انحراف اخلاقی و فساد فردی و اجتماعی می داند. البته این سخن به معنای عدم حضور اجتماعی زنان و ارتباط های متعارف و ضروری کاری، علمی، فرهنگی و… نیست. بلکه در مواردی است که رابطه زن و مرد بیگانه از روابط عادی خارج شده و به سوی دوستی و گفت وگوهای طولانی کشیده شود.

 

آرمان ها و انگیزه ها

 

آمارها همگی از فرجام ناخوب دوستی های میان دختر و پسر خبر می دهند؛ بیشتر دختران، با هزاران احساس و آرزو و امید با پسری دوست می شوند و با خود می اندیشند که این جوان عاشق مرا خوشبخت خواهد کرد یا می پندارند پسری که به آن ها ابراز علاقه کرده همان فرد ایده آل و رویایی آرزوهای آن هاست؛ غافل از این که در بیشتر پسران انگیزه دوستی و ارتباط، حس کنجکاوی، رقابت جویی، فخرفروشی در میان دوستان، ارضای شهوات و خوش گذرانی است. چه بسا اگر پسری هم از روی صداقت با دختری دوست شود، معلوم نیست ایا ویژگی های اخلاقی و دینی و خانوادگی مناسبی داشته باشد یا نه.

 

واقعیت و حقیقت

 

طبق آمارهای به دست آمده فقط چهاردرصد دوستی های میان دختر و پسر به ازدواج منتهی می شود. که البته بیش تر همین چهاردرصد هم به طلاق می انجامد. تعداد اندکی که بر پایه دوستی های خیابانی زندگی مشترک تشکیل داده اند، تا یکی دو سال احساس خوشبخت کرده اند، ولی در نهایت، در پیچ و خم زندگی به کاستی های یکدیگر پی برده و این نکته را دریافته اند که ازدواج بر پایه عشقی گذرا و هیجانی چنین پیامدهایی دارد؛ در حقیقت علاقه شدید ابتدایی در آغاز دوستی به آنان اجازه نمی دهد تا عیب های یکدیگر ببینند.

 

دختران غافل

 

بررسی ها نشان می دهد یکی از مهم ترین عوامل فرار دختران از خانه، دوستی و ارتباط با جنس مخالف است. تحقیقات نشان می دهد که بیش از شصت درصد دختران فراری پیش از فرار، دوست پسر داشته اند و بیش تر این دختران به وسیله همین دوستان اغفال شده اند شگفت این جاست که دختران فراری و گرفتار، یا نام واقعی دوست پسر خود را نمی دانند یا اگر هم می دانند به خیال خود برای وفاداری نام او را فاش نمی کنند و در خیال واهی خود، بر این باورند که دوست پسرشان به سراغ آنان خواهد آمد.

 

پسران بد!

 

شاید به طور کلی بتوان گفت این پسران هستند که برای نخستین بار به صورت مستقیم با دخترها ارتباط برقرار می کنند، اما روش های این ارتباط متفاوت است روش هایی هم چون:

 

1. آشنایی به وسیله یکی از دوستان هم جنس

 

2. آشنایی اتفاقی از طریق تلفن، پارک،…

 

3. زیر فشار تحقیر دوستان بر ناتوانی در جلب نظر یک پسر و همسان سازی با همسالان

 

4. …

 

بنابراین تحریک و ترغیب هم سالان را می توان یکی از عوامل مهم این ارتباط ها دانست. در ادامه به چند نمونه حقیقی از این ارتباط ها اشاره می کنیم:

 

نمونه اول

 

رؤیا دختری شانزده ساله است که به همراه دوست پسر خود از یکی از شهرستان ها به تهران آمده، و در ترمینال جنوب تنها و بی سرپناه دستگیر شده است.

 

از او می پرسم که برای چه به تهران آمدی؟

 

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

می گوید: با نامزدم! آمدیم تهران عقد کنیم و با هم کار کنیم و زندگی خوبی را درست کنیم. می گویم: از نامزدت خبر داری؟ می دونی الان کجاست؟

 

درحالی که گریه می کند و اشک هایش آرام و قطره قطره روی گونه هایش می ریزد، می گوید: چند روز پیش که با دوستم تلفنی صحبت می کردم، می گفت که با دخترخاله اش عقد کرده و قرار است چندماه دیگر عروسی کنند. می گویم: پس معلوم می شود که چندان هم به تو علاقه نداشته. شانه هایش را بالا می اندازد و پاسخی نمی دهد.

 

می گویم: چطور با هم آشنا شدید؟

 

می گوید: یک بار که به خانه دوستم رفته بودم با او آشنا شدم و پس از چندبار که او را دیدم، مرا به خانه اش دعوت کرد و به هم علاقه مند شدیم و قرار فرار و ازدواج گذاشتیم.

 

نمونه دوم

 

فریبا با وجود آن که به عقد پسرخاله اش درآمده، به هنگام گردش با چند پسر دستگیر شده است. او با یکی از این پسرها ارتباط داشته است. وقتی به او می گویم تو که عقد کرده بودی، چرا با دیگران دوست شدی و چرا دست به این اعمال خلاف زدی؟ می گوید: پسرخاله ام به درد نمی خورد. می گویم: از کجا می دانی؟ می گوید: او فقط سرگرم کار است. از دنیا و لذت هایش چیزی سرش نمی شود.

 

می گویم: خوب از اول با اون عقد نمی کردی یا وقتی فهمیدی طلاق می گرفتی. دیگر چرا تن به این ارتباط ها دادی؟ می گوید: اولش نمی فهمیدم توی دنیا چه می گذرد. خر بودم. بعد که توسط سمانه با افشین آشنا شدم، فهمیدم تو دنیا چه خبره و من چقدر احمق بودم که با یک پسر پاپتی عقد کرده ام، با این کارم می خواستم پسرخاله ام من را طلاق بده تا با افشین ازدواج کنم!

 

می گویم: افشین الآن کجاست از اون خبر داری؟ می گوید: زرنگی! می خواهی جایش را بفهمید تا دستگیرش کنید. می گویم: من که پلیس نیستم. راستش را بگو اصلا می دونی کجاست یا نه؟

 

گریه اش می گیرد و می گوید: نمی دونم. مخفی شده، فرار کرده، نمی دونم کدوم گوریه و… تازه بغضش می ترکه و دست هایش را روی صورتش می گذارد و شروع می کنه های های گریه کردن. وقتی کمی آرام می شود، می گوید: سمانه چندبار رفته در خانه شان، من هم دو بار زنگ زده ام که پدرم و بهزیستی موافقت کرده اند که مرا به عقد او در آورند، ولی افشین خودش را آفتابی نمی کند و اصلا از او خبری ندارم.

 

یک کلمه حرف حساب

 

شما دختر جوان! ایا می توان به پسری که در خیابان و کوچه یا در جشن و مهمانی با چشم چرانی فراوان شما را پیدا کرده، و با نامه یا تلفن با شما ارتباط برقرار نموده، اعتماد و اطمینان کرد؟ ایا باید فریب چرب زبانی ها و وعده های پوچ او را خورد؟

 

چه تضمینی برای این نوع ازدواج ها وجود دارد؟ بر فرض که این روابط و آشنایی ها زمینه ای برای ازدواج باشد، از کجا می توان یقین کرد که بعدها با ده ها نفر دیگر رابطه ای برقرار نکند؟ و صدها پرسش دیگر…

منبع:حوزه


دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

تور ویژه مشهد // قیمت مناسب-*-

جدیدترین جواهرات زنانه و مردانه-*-

شماره موبایلتان را نام خودتان بگذارید 0912sara

خانه ایی مدرن و شیک داشته باشید

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

تعدادی از مردها طی تحقیقاتی اظهار داشته اند که دوست دارند چطور ” دوست داشته شوند“ شما عاشق شده اید، در خواب و خوراک و همه ساعات و دقایق خود مرد خود را احساس می کنید. در ظاهر مردتان هم چنین حسی دارد، چه تضمینی وجود دارد که رابطه تان به همین ترتیب پیش رود؟ با ابراز عشق؟ ولی چگونه فقط با کلمات و بوسه های عاشقانه یا با عمل خود نشان می دهید که برایش احترام قائلید؟

 1 – ”من دوست دارم دوست دخترم قبل از هر چیز برایم یک دوست باشد“ جیسون،16ساله

صادق باشد و در عین حال دوست داشتنی، به من توجه کند و در عین حال زندگی را آسان بگیرد، شوخ طبع و در عین حال در هنگام لزوم گوش شنوا و سنگ صبور.

2 – ”دوست دارم دوست دخترم به من یک حس خاص القا کند“ P.K18 ساله

بفهیمد که مردتان چطور آدمیست ، خود را با او همراه کنید، فکر می کند خیلی بامزه است؟ به حرفهایش بخندید. یک مرتبه جنی می شود؟ با او کنار بیائید. چیزی برای او درست کنید، تی شرت با رنگ مورد علاقه اش برایش بخرید. به او کارت پستال بدهید مثل یک دوست واقعی. نه اینکه هر روز به او یک دنیا هدیه بدهید اینطوری هم او را بد عادت می کنید. فقط به او بفهمانید که او را به خاطر آنچه که هست دوست دارید.چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

 3 – ”نمیخواهم همیشه دنبالم باشد“ دنی،18ساله

اگر کسی رادوست دارید، او را آزاد بگذارید، حاضر بودن در همه لحظات ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. به زندگی خود برسید، همانطور که خودتان دوست دارید آزاد باشید طرف مقابل شما هم دوست دارد آزاد باشد. همانطور زندگی کنید که قبل از عاشق شدن زندگی می کردید، شاید روش زندگی قبلی شما او را به شما علاقمند کرده باشد. به خاطرداشته باشید عشق به معنی سپری کردن اوقات با یکدیگر نیست.

 4 – ”من عاشق تحول هستم“ فلیپ 17 ساله

او را غافلگیرکنید، یک مهمانی ترتیب دهید، در ظاهرتان تفاوتی ایجاد کنید برای او پر ماجرا باشید . هیجان زدگی خودرا به طرف مقابل ابراز کنید.

 5 – ” وقتی قرار می گذارم می خواهم او را ببینیم نه اینکه برایش فیلم بازی کنم“مارک 19 ساله

اگر کسی قرار است مرد زندگیتان شود همه قرار ها از اهمیت برخوردار است. به تماشای فیلم بروید با هم قدم بزنید از دوستتان در مورد مسائلی که به آنها علاقمند است سوال کنید. اگر هم علاقه ای به این کار ندارید بگذارید او علاقه داشته باشد. شما به کارهای خود بپردازید.

6 – ”دوست ندارم همیشه با دخترها به بهترین نحو رفتار کنم.“ جویی،14ساله

خودتان باشید تا او هم خودش باشد. فراموش کنید او دوست دارد شما چه باشید، فقط خودتان باشید. بگذارید بعضی از اوقات بدون آرایش شما را ببینید . به این ترتیب او هم در کنارتان راحت تر خواهد بود.

7 – ”دوست دارم ، دوست دخترم به من احترام بگذارد“، وینتر 17 ساله

به نقش طلایی عشق توجه کنید: هیچ وقت با طرف مقابلتان آنگونه رفتارنکنید که دوست ندارید با شما آنگونه رفتار کنند. در حضور دوستانتان به او بی احترامی نکنید، به او اعتماد به نفس دهید و پشت سر او صحبت نکنید.

8 – ”دختری می خواهم که مرا درک کند“ جانی، 16 ساله

وقتی صحبت می کند به او گوش کنید. نه فقط با گوش هایتان بلکه از صمیم قلب. با او صحبت کنید. نه فقط با زبانتان بلکه از صمیم قلبتان.

9 – ”دخترهای باهوش هم در نوع خود مشکلات بزرگی هستند“. کوین 16 ساله

برای بزرگ جلوه دادن دوستتان خود را کوچک جلوه ندهید. چیزهایی که بلدید به او یاد دهید ولی نه در قالب یک انسان خود بین. با همفکری همه کارها را پیش برید، با هم همراه باشید و همیشه به یاد داشته باشید که می توانید از این راه خودتان هم پیشرفت کنید.

10 – ”هیچ چیز بدتر از یک دوست دختر دروغگو نیست“ اریک 15 ساله

همیشه سعی کنید قابل اعتماد باشید. اگر قرار می گذارید یا قولی می دهید به آن عمل کنید. اگر نمی توانید خود ر ا مسوول بدانید که به دوستتان خبر دهید. وقتی می گوئید با او تماس خواهید گرفت،حتماً تماس بگیرید. پسرها از انتظار متنفرند. سعی کنید در روابطتان همواره فرد قابل اطمینانی باشید.

11 – ”دوست دارم احساس کنم دوستم به من وابسته است“ تئو 17 ساله

این به معنای از دست دادن استقلال نیست . شما هیچ وقت به دوست خود نیازمند و محتاج نخواهید شد. وقتی به تصمیم گیری نیاز دارید به او هم مراجعه کنید. هیچ چیز برای یک مرد بهتر از این نیست که فکر کند در موقع نیاز به کسی که دوستش دارد کمک کرده است.

12 – ”دوست دارم وقتی از دوست دخترم دورم، دلش برایم تنگ شود“ اندرو،18ساله

آسان گرفتن همیشه هم لازم نیست. به او بگوئید که وقتی از او دور بودید به او فکر می کردید. آرزوی سلامتی او را می کردید خواهید فهمید که او هم به فکر شما بوده است. در همان موقع و به چیزی مشابه آنچه شما می اندیشید فکر می کرده است.

13 – ”دوست دارم دوستم به من اعتماد داشته باشد“ چارلی 16 ساله

گذشته را به یاد آورید تا برای آینده دلگرمی داشته باشید. به رویاها و آرزوهای او گوش کنید و او را در رسیدن به آرزوهایش کمک کنید. وقتی به خواسته هایش می رسد به او توجه کنید. تشویقش کنید. اگر مشغله شما بسیار زیاد است به او بفهمانید که واقعاً وقت ندارید و همیشه همراه او هستید و در موقع مناسب جبران خواهید کرد.

14 – ”من از مشاجره و داد و فریاد بیزارم، یک رابطه آرام می خواهم“ دیوید، 17 ساله

مشاجرات را تمام کنید در این صورت هر دو برنده خواهید بود. به جای داد و فریاد سعی کنید علت اختلاف سلیقه تان را دریابید. اگر فکر میکنید اشتباه از شما بوده عذر خواهی کنید. و به موضوع خاتمه دهید. اگر هم اشتباه از او بود عذر او را بپذیرید. او را ببخشید. اگر از کرده خود اظهار تاسف کرد دیگر نیازی به عصبانیت نیست مداوم اشتباهات او را به او گوش زد نکنید.

15 – ”دوست دارم من را همانطور که هستم بپذیرد”

او یک پسر است نه یک تکه سنگ. پشت همه علایق و خواسته های او چیزی نهفته است . سعی نکنید علایق او را تغییر دهید او را به مرد دلخواه خود تبدیل کنید. او یک پروژه نیست که شما روی آن کار کنید. او همین است که هست،اگر می خواهید اش بسیار خوب وگرنه کسی دیگری را پیدا کنید.

16 – ”من به دنبال دختری هستم که به ظاهر خود اهمیت دهد“. جف 17 ساله

به خود برسید، به روحتان و جسمتان . هر کاری می توانید انجام دهید تا زیبایی های وجودتان بارزتر شوند. ولی همه وقتتان را جلوی آینه نگذارید!

17 – ”دوست دارم دوست دخترم با دوستانم کنار بیاید“، تونی ، 15 ساله

به دوستان او هم شانسی بدهید. بگذارید شما را بشناسند. او را مجبور نکنید دوستان قدیمی اش (چه دختر و چه پسر) را کنار بگذارد . اگر نمی توانید خوب صحبت کنید، اصلاً صحبت نکنید. اگر مایل نیستید به جمع آنها بپیوندید به او اجازه گذراندن اوقات را با دوستانش بدهید.

18 – ” دوست دارم وقتی به من نگاه می کند، عشقش را احساس کنم“ بنیامین 18 ساله

به چشمان دوستتان عمیق بنگیرید، در مهمانی ها در خانه و همه جا. به او بنگرید و لبخند بزنید.

19 – ”دوست دارم احساس کنم برای دوستم واقعاً عزیز هستم“ نیسون، 16 ساله

به تلاش او برای محبت به خودتان پاسخ مثبت دهید، اگر کاری برایتان انجام میدهد، حتی اگر نتیجه دلخواه شما را به همراه ندارد، ازتلاش او تشکر کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که در نتیجه زحمات به انسان گفته شود” من اصلاً از این چیزها خوشم نمی آید“ او را به خاطر اینکه فکر شما را نمی خواند سرزنش نکنید. از او به خاطر نکات مثبت شخصیتی اش قدردانی کنید.

20 – ”می خواهم در زمان سختی هم، همراه من باشد“

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

زندگی همیشه سرشار از خوشی نیست، شما باید در زمان های سختی هم یار او باشید. اگر مشکل او جدی است در حل آن به دوست خودکمک کنید. به یاد داشته باشید که کسی که در مشکلات غوطه ور است نمی تواند یک ارتباط عاشقانه برقرار کند. شما باید مثل یک دوست واقعی ولی طوری که خود دچار مشکل نشوید به او کمک کنید.

21 – ”عشق نباید حتماً عمیق باشد، یک دختر باید توانایی برقراری رابطه معمولی را هم داشته باشد“ کنی،15ساله

زندگی راآسان بگیرید. اگر او را با هدایای زیادی غافلگیر می کردید، بس کنید. راه های دیگی هم برای نشان دادن علاقه وجود دارد.

22 – ” از دختران حسود خوشم نمی آید“ رابی 16 ساله

اگر فکر می کنید که هر بار که دوستتان به دختری نگاه می کند منظوری دارد و با اخم و ترشرویی با او برخورد کنید، در اشتباه هستید. این حس حسادت نشان می دهد که شما به او اعتماد ندارید. 23 – ” من یک دختر تک می خواهم“ تد ،17ساله

خودتان را در وجود خودتان بارزتر کنید. سعی نکنید مثل دوستانتان رفتار کنید یا از آنها تقلید کنید. نگرش های و عقاید خود را پرورش دهید. علاقه داشتن به دوستتان به تنهایی کافی نیست او هم باید به شما علاقه مند شود.

24 -” خانواده من کمی عجیب هستند، ولی دوست دارم دوست دخترم هم مثل آنها عجیب باشد“ فرانک 15 ساله

درباره خانواده اش جویا شوید، خانواده افراد بیشترین تاثیر را روی آنها دارند. درباره آنها با احترام صحبت کنید.

25 – ”دوست دارم ، دوست دخترم همواره به من بگوید که مرا دوست دارد“ جیسون 18 ساله

اگر واقعاً او را دوست دارید، به او بگویید. نگران نباشید که او اول به شما نگفته است که دوستتان دارد شاید منتظر است شما اول بگویید.

می خواهید بدانید که آیا او هم دوستتان دارد یا نه؟ بهترین راه این است که به او بگویید که دوستش دارید.

  ***  چهار روش حیرت انگیز جذب کردن دیگران   ***

مهارت جذب افراد در دنیای امروز یکی از توانایی های مهم است. به طور حتم همه ما به حمایت و همراهی دیگران نیاز داریم تا به اهداف خود دست یابیم.

توصیه های مفیدی برای تأثیر گذاشتن بر افراد بیان میشود.

1- مهربان و صمیمی باشید:

برای اینکه روز خوبی داشته باشید لبخند بزنید. تحسین واقعی و صادقانه برای روحیه دادن به افراد ارزش بالایی دارد. به آنها ثابت کنید که هر جا احتیاج به کمک دارند ، حضور دارید ، بدین ترتیب به طور حتم افراد مورد نظر پذیرای شما خواهند شد.

2- برای آن ها دلایل قانع کننده فراهم کنید:

به آن ها توضیح دهید که چگونه عقاید و پیشنهاد های شما می تواند بهترین روش برای اجرا کردن باشد.

نمونه های عینی و انکار ناپدیر را به آن ها نشان دهید و کار خود را با دیگر رقابت کننده ها مقایسه نمایید.

حتما توضیح دهید که همه گفته های شما درست و واقعی است تا اعتبار خوبی داشته باشید.

3- احتیاجات و خواسته های آن ها را بدانید:

افراد ، خود مرکز هستند و اول از همه به سعادت و موفقیت خود می اندیشند، اگر ثابت کنید که پیشنهاد شما سود بیشتری برای آن ها دارد ، به طور حتم پذیرای شما هستند.

اگر علایق و انتظاراتشان را بدانید اشتیاق آن ها بیشتر میشود تا به طرف شما بیایند . علاوه بر آن اعتماد و احترام دو جانبه بر قرار می شود.

4- وارد دنیای آن ها شوید:

با در نظر گرفتن دیدگاه ها و نظرات شخصی آن ها شرایط را درک نمایید. علایق شخصی خود را کنار بگذارید و تمام فکر خود را متمرکز آن ها کنید. تصور کنید اگر به جای آن ها بودید چه کاری انجام می دادید؟ و یا این که عقیده شما چه بود؟ سپس کار درست را که به سود آن هاست انجام دهید. رفتار مورد نظر را کپی نمایید ؛ به طرز صحبت کردن و حتی فکر کردن او دقت کنید، اگر در هنگام تفکر با دستانش پیشانی خود را میمالد شما هم این کار را انجام دهید، اگر آرام صحبت می کند ، مانند خودش رفتار نمایید.

در حقیقت شما مانند یک آینه عمل میکنید ؛ با این کار افراد به طور ناخودآگاه با شما احساس راحتی بیشتری می کنند چرا که خودشان را در شما میبینند ، به عبارت دیگر رفتار خود را در شما مشاهده میکنند. البته با دقت کامل رفتار کنید. طوری که متوجه نشوند از آن ها کپی میکنید شاید این کار به نظر فرد مورد نظر مسخره کردن باشد و دیدگاهش نسبت به شما منفی شود.

همیشه به خاطر داشته باشید که مهمترین عامل برای جذب کردن دیگران این نیست که چقدر به آن ها نزدیک هستید و یا این که کار های چشمگیری انجام می دهید ، اگر رفتار شما برای آن ها رضایت بخش نباشد مسلما موفق نبودید.

 

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

چگونه براي دوست پسر خود جذاب باشيم؟

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 مینو رعیتی فواید،علائم،خواص مارس 13, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *