وب سایت شرکت بادران

وب سایت شرکت بادران

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

وب سایت شرکت بادران

وب سایت شرکت بادران

11+1

11+1

11+1

11+1

پیاده سازی استاندارد ISO 9001:20015 و الزاماتش پاسخگوی نیاز سازمان به نشان دادن توانایی‌هایش در ارائه یکنواخت محصولات و خدمات منطبق با الزامات مشتری و الزامات قانونی و مقرراتی کاربردی است.وب سایت شرکت بادران

ارزش برند در واقع ارزش افزوده ای است که یک محصول توسط برندش ایجاد می کند. استاندارد 10668شامل ضوابطی همچون اهداف، مبانی، رویکردها و روش های ارزش گذاری و منابع داده ها و مفروضات کیفیت را مشخص می نماید.

VIF سازمانی است بین‌المللی که هدف از آن ارزیابی و اولویت بندی توانایی مدیران است. این گواهینامه صرفاً به میدرانی اعطا می‌گردد که مهارت‌های مد نظر این سازمان را داشته باشند. این مهارت‌ها در تمام کشورهای دنیا ارزش بالایی دارند.

حلال به عنوان یک استاندارد جهانی، معیاری از کیفیت غذای سالم و بهداشتی در جهان، عاملی برای توسعه مبادلات محصولات و صنایع غذایی در بین کشورهای اسلامی و غیر اسلامی است. رعایت استانداردهای حلال به ویژه برای واردات محصولات به کشورهای اسلامی و مصرف جوامع مسلمان در کشورهای غیر اسلامی ضروری است.

استانداردISO10004:2012 خطوط راهنمایی برای پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتریان است. سنجش رضایت مشتریان و ابزارهای مورد استفاده دراستاندارد ISO10004:2012 سطح رضایت مشتریان از کیفیت محصول را مشخص می‌نماید.

دریافت تندیس مدیر شایسته در اجلاس یکصد مدیر شایسته ملی در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

دریافت تندیس مدیر موفق ملی در همایش مدیران موفق و مشتری مدار وزارت صنعت معدن و تجارت

در هشتمین اجلاس روسای آیتِک در بخش تولید و عرضه محصولات باکیفیت(A+) شرکت بادران موفق شد نشان طلایی رتبه نخست را دریافت نماید.

شرکت بادران موفق شد گواهینامه ایزو ACS آمریکا را که به سیستم‌های موفق مدیریتی تعلق می‌گیرد را دریافت نماید.

وب سایت شبکه بادران موفق شد در سال 1395 دو نشان از جشنواره وب ایران را در بخش آرای مردمی دریافت نماید. این موفقیت از آن بازاریابان شرکت شبکه بادران می باشد.

با حمایت های بی دریغ شما عزیزان شبکه بادران بعنوان یکی از صد برند برتر کشور در سال 1395 انتخاب شده است. کسب عنوان یکی از برترین شرکت های ایرانی در سال 1395

دریافت همزمان دو لوح تقدیر و دو تندیس افتخار در چهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال توسط شبکه بادران از دست معاون علمی فن آوری رئیس جمهور و معاون وزیر

دریافت نشان استقامت ملی از پانزدهمین اجلاس سران و مدیران سازمانهای عالی رتبه ایرانی از انزدهمین اجلاس سران و مدیران سازمانهای عالی رتبه ایرانی در سالن همایشهای صدا و سیما با حضور تنی چند از مسئولین عالی رتبه کشوری

شرکت شبکه بادران اولین لوح و تندیس مستولیت پذیری اجتماعی بنگاههای اقتصادی کشور را از دستان جناب آقای دکتر قالیباف دریافت نمود.

دریافت لوح تقدیر و تندیس از چهارمین همایش کار آفرینان برتر کشور.

فعالیت شرکت شبکه بادران بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

شماره های واحد بازرسی و نظارت بر بازاریابی شبکه ای جهت ارائه هر گونه نارضایتی و استعلام از وضعیت شرکت ها به قرار است: 021-26421289 و 021-26421196

در صورت دریافت گزارش و مشاهده ، با افراد خاطی و متخلفین شدیدا برخورد خواهد شد

برقراری استراتژی فروش ( تعیین مبلغ مشخص خرید) در گروه های شرکت تخلف محسوب میگردد

بر اساس نیاز واقعی به محصول و وجود مصرف کننده نهایی اقدام به ثبت سفارش نمایید

بر اساس بخش نامه کمیته نظارت ، هرگونه انتشار درآمد های بازاریابان در فضای مجازی ممنوع است

قبل از خرید کالا از شرایط کیفی و قیمتی محصول اطمینان حاصل کنید

هرگونه آموزش در کلیه شعب شرکت (دفتر مرکزی و شهرستان ها) رایگان می باشد.

قبل از خرید از قوانین استرداد و بای بک اطلاع کامل داشته باشید.

در صورت دریافت گزارش و مشاهده ، با افراد خاطی و متخلفین شدیدا برخورد خواهد شد.

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

نظارت و بازرسی بر بازاریابی شبکه‌ای : 26421289 – 26421196

 شرکت بادران گستران به مدیریت خانم موسوی و آدرس وب سایت baadraan.ir و با محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و بهداشتی، (ژل پاک کننده، کرم ضد چروک، شامپو بدن)، عطر زنانه و مردانه، ماسک ترمیم کننده مو، محصولات غذایی و انواع ساعت در تاریخ 1390/6/6 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در شهر مشهد دارای شعب فعال است. همچنین مجوز فعالیت این شرکت تا تاریخ 1394/6/1 تمدید شده است.

در ادامه شما را به خواندن مصاحبه سایت mlmbook با خانم موسوی مدیر عامل این شرکت، در مورد بازاریابی شبکه‌ای و وضعیت شرکت دعوت می‌کنیم.

 

سؤال: لطفاً مقداری از سوابق خود را در زمینۀ تجارت و بازاریابی را بیان نمایید؟وب سایت شرکت بادران

 

بسم الله الرحمن الرحیم فرمودید سابقۀ خود را در زمینۀ تجارت خدمتتون عرض کنم. ما در سال 1371 به صورت خیلی جدی در زمینۀ اشتغال و کار آفرینی مشغول به کار شدیم. همیشه دوست داشتیم تجربه های مختلفی در زمینه های گوناگون به دست آوریم. از جمله تأسیس کارخانه و فروش کالاهای مختلف را تجربه کردیم. چیزی که در سال‌های تولید ما را آزار می‌داد، چگونگی فروش بود. خیلی از تولید کنندگان در بحث فروش مشکل داشتند. یعنی نقطه ضعف تولید، فروش بود. اگر فروش باشد همه تولید کنندگان موفق هستند. معتقد بودیم که اگر ما در بحث فروش خوب کار کنیم، هم می‌شود تولید های خوبی راه انداخت و تولید کنندگان می‌توانند همیشه موفق باشند.شرکتی موفق است که بتواند فروش خوبی داشته باشد. اگر مسئله فروش در بحث تولید حل شود خط تولید راه می‌افتد و تولید کنندگان مختلفی کارشان را انجام می‌دهند. ما هم تجارب مختلفی در بحث تولید داشتیم و با توجه به تولیدمان علاقه‌مند شدیم که بحث فروش راهم داشته باشیم.

 

سؤال: هدف شما از تأسیس شرکت بادران و فروش محصولات و جذب بازاریابان و همچنین فعالیت در این زمینه (بازاریابی شبکه‌ای) چیست؟

 

جواب علاقمند بودیم در حوزه فروش محصولات ایرانی فعالیت داشته باشیم و معتقدیم که با فروش می‌توانیم به رونق اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال کمک کنیم. پتانسیل نیروی انسانی کارآمد و تحصیل کرده در کشور و چالش اشتغال برای جوانان با انگیزه به عنوان تهدید فضای کسب و کار کشور را شناسایی کردیم و از آن به فرصتی برای رونق اقتصاد و اشتغال و ایجاد روحیه خودباوری ملی استفاده کردیم. بازاریابی شبکه ای امکان حضور جمع کثیری از افراد با انگیزه و فعال در جهت منافع ملی را فراهم می کند. شکی نیست که هوشمندی راهبران شرکت شبکه بادران در شناسایی تهدیدها و تبدیل آن به فرصت های بی بدیل اقتصادی توانست تاسیس اولین شرکت بازاریابی شبکه ای در کشور را رقم بزند.

 

سؤال: لطفاً نظر خود را در مورد خصوصیات یک شرکت بازاریابی چند سطحی بیان نمایید؟

 

مهمترین ویژگی هر بنگاه اقتصادی التزام به قانون و مقررات است. من فکر می‌کنم که یک شرکت بازاریابی خوب بیشتر از هر چیزی باید بر روی فروش اخلاق مدارانه محصولاتش کار کند. شرکتی که می‌خواهد موفق شود باید توجه ویژه ای بر روی کیفیت محصولاتش داشته باشد. انتخاب کالاهای مناسب و عرضه آن به بهترین قیمت و ایجاد سود منطقی برای بازاریابان مهمترین خصوصیاتی است که در این زمان کم به ذهن متبادر می شود.

 

سؤال: شرکت شما تا چه اندازه با این معیارها مطابقت دارد؟

 

ما تمام سعی‌مان را انجام می‌دهیم که تمام معیارها را داشته باشیم. من خودم مصرف کنندۀ تمام محصولاتی هستم که می‌فروشم تا بتوانم شرایط خریداران رو درک کنم. بنابراین در قدم اول کالایی را به دیگران ارائه می‌دهم که خودم آن را مصرف می‌کنم. اگر بحث فروش شبکه‌ای و بحث پلن را کنار بگذاریم باید ببینیم آیا کسی هست که این محصولات را بخرد. اگر این بحث را در نظر بگیریم و خودمان از خودمان سؤال بپرسیم که آیا خودم حاضرم محصولات را بخرم؟ اگر گفتیم بله و خودم محصولات را استفاده کردم، معتقد هستم دیگران هم آن را استفاده می‌کنند. در شرکت ما یک اصل که خیلی به آن معتقد هستیم این است که یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای موفق باید 4 تا برنده داشته باشد. اولین برنده ما باید مصرف کننده ما باشد؛ یعنی باید احساس کند که کالایی که می‌خرد ارزش خرید را داشته باشد. دومین برنده ما، بازاریاب یا مشاور ما باشد که زحمت می‌کشد و کار می‌کند. سومین برنده ما باید تولید کننده باشد که محصولات را تولید می‌کند. چهارمین برنده هم باید شرکت خودمان باشد. که به عنوان حلقه ای است که این زنجیره را به هم وصل می‌کند. به هر صورت ما در بادران معتقدیم که در بازاریابی شبکه‌ای چهار برنده باید داشته باشد که خدمتتان عرض کردم. اول مشتری، دوم بازاریاب یا مشاور، سوم تولید کننده و در انتها شرکت که خودمان هستیم.

 

سؤال: تفاوت شرکت‌های هرمی و شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای را توضیح دهید؟

 

شرکت¬های هرمی و بازاریابی شبکه‌ای اختلافاتی دارند که بعضی از دوستان گاهاً صحبتش را می‌کنند. مهمترین این اختلافات قانونی نبودن شرکت های معروف به هرمی است. این شرکت ها با بوجود آوردن فضای اغوا کننده سعی در خروج ارز از کشور و وارد نمودن ضربه به اقتصاد ملی هستند. در این شرکت ها کالایی به فروش نمی رسد بلکه برخی با پول دیگران به پول می رسند. اما شرکت های بازاریابی شبکه ای اولا قانونی هستند و سیستم نظارتی دقت و کنترل خاصی بر روی آنها دارد تا از مسیر درست و اصولی خارج نشوند. ثانیا به فروش کالا و حتی ارز آوری در کشور کمک می کنند. یعنی سبب شکوفایی چرخه تولید و اقتصاد داخل می شوند. ثالثا با نظارت های بایسته خود شرکت ها رفتار های دون اخلاق اسلامی در آن رخ نمی دهد. اطلاعات مالی شفاف و قابل پیگیری دارند و بسیاری از مزایای دیگر …

 

سؤال: نظر شما راجع به دیگر شرکت‌هایی که در ایران مشغول فعالیت هستند چیست؟

 

شکی نیست در سپهر تخصصی بازاریابی شبکه ای ایران ستاره های پر فروغ اثر گذار کم نیستند و تمامی شرکت ها سعی در اعتلای این صنعت هستند. شرکت شبکه بادران سعی می کند درخششی ویژه در این سپهر داشته باشد. ما به همه شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای دارای مجوز قانونی احترام می‌گذاریم و حفظ احترام به همه آن‌ها را سر لوحه کارمان قرار دادیم و به تمام بازاریابان هم تأکید می‌کنیم به همۀ شرکت‌ها و به بازاریاب‌های دیگر شرکت‌ها احترام بگذارند.

 

سؤال: تا حالا پیش نیامده که بازاریابان شرکت شما بگویند که شرکت¬های دیگر پورسانت بالایی به بازاریابانش می‌دهد، شما هم این کار را انجام دهید؟

 

ببینید کار کردن به سبک هرمی خط قرمز ماست. ما آمدیم که یک کمپانی بزرگ باشیم و سال‌ها کار کردیم. ما بیست و یک سال تجربه خودمان را بکار گرفتیم. به کوتاه مدت فکر نمی‌کنیم به این فکر می‌کنیم که قرار است اگر خدا بخواهد اول داخل ایران پایگاهمان قوی شود. خاورمیانه، آسیا و اروپا را هم در دست بگیریم. در هرصورت قوانین ما جزو ارزش های ماست و با دیدگاههای سطحی قابل تغییر نیست. بازاریابان شرکت ما قبلاً در مورد کالا یا برند و در مورد شرکت تحقیق کرده¬اند و با دید باز وارد می¬شوند. ما رقیب‌های خودمان را جهانی فرض می‌کنیم.

سؤال: به نظر شما برای اینکه بازاریابان یک شرکت موفق و سالم عمل کنند، شرکت چه برنامه‌هایی را باید مدنظر داشته باشد؟

 

باید نظارت‌های خاص خودش را داشته باشد و آموزش های لازم را برای بازاریابان فراهم کند. ضمنا پیگیری مستمر فعالیت های نظارتی و رها نکردن بازاریابان اصل مهمی است. سؤال: اقدامات حمایتی که از بازاریابانتان انجام می‌دهید چیست؟ جواب: سعی می‌کنیم بستر مناسب را برای رشد آن‌ها فراهم کنیم. آموزش‌های مختلف را در اختیارشان بگذاریم. از قبیل آموزش قوانین، کالا و سعی می‌کنیم کالای مناسب برایشان فراهم کنیم، تا رشد خوبی داشته باشند. امکانات فیزیکی، یعنی جا و مکان هم سعی می‌کنیم برایشان فراهم کنیم و کلاس در اختیارشان قرار دهیم.

 

سؤال: چه برنامه‌هایی برای حمایت از مصرف کننده نهایی دارید؟

 

یافتن کالای با کیفیت و در اختیار گذاشتن آن با قیمت مناسب از برنامه های مهم ماست. مصرف کنندۀ نهایی باید اولین برندۀ ما باشد. همه تلاشمان این است که مصرف کننده نهایی از چیزی که خریده لذت ببرد. آرزوی شرکت ما رضایت مصرف کننده است. اول او باید راضی باشد. چون اگر او راضی باشد شرکت بقا دارد و اگر ناراضی باشد شرکت حذف خواهد شد. ما سعی می‌کنیم کیفیت خوبی داشته باشیم.وب سایت شرکت بادران

 

سؤال: نظر شما راجع به پرداخت پورسانت و توزیع آن در شبکه چیست؟

 

بحث خرده فروشی که در قوانین آمده و کمیته تعیین کرده باید 40 درصد از مبلغ کل پورسانت در بحث خرده فروشی باشد. بقیه باید در لایه‌ها تقسیم شود. در لایه‌ها سیاست شرکت این است که پول به قشر زیادتری برسد. در پلن ما سعی شده است تعداد بیشتری پورسانت بگیرند. شرکت پلن را طوری طراحی کرده که تمام مبلغی که برای پورسانت در نظر گرفته می‌شود تقسیم گردد. آمارها هم نشان می‌دهد که از تمام مبلغ پورسانت، چیزی در شرکت نمی‌ماند. شرکت می‌داند رضایت دو یا سه نفر به تنهایی باعث بقای شرکت نمی شود. وقتی همه پورسانت بگیرند و راضی باشند در دراز مدت شرکت می‌ماند.

 

سؤال: شرکت چه سهمی از پورسانت برای خودشان قائل است؟

 

آنچه که در طرحمان داده شده برای شرکت از پورسانت چیزی باقی نمی‌ماند. ما به صداقت خیلی معتقد هستیم. باید با مشتری، با بازاریابان، با مردم صادق بود.اگر با بازاریاب با مردم با ارگان‌های نظارتی، صادق باشیم باقی می‌مانیم.

 

نقاط ضعف و قوت شرکت خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

 

نقطه قوت شرکت بادران اتکا به نیروی انسانی متعهد دلسوز است. بزرگترین سرمایه ما بازاریابان ما هستند. قطعا ما نیز عاری از نقاط ضعف نیستیم. اساسا نظام بازاریابی شبکه ای در ایران با توجه به نوپا بودن نقاط ضعفی دارد. ما نیز از این بدنه جدا نیستیم. اما انتقاد پذیری را سرلوحه خود قرار می دهیم و نقد های منصفانه را با دل و جان پذیراییم.

 

سؤال: چقدر به هدف اولیۀ خود نزدیک شده‌اید؟ آیا راضی هستید؟

 

مسیر را بخاطر بسپار که مقصد همان مسیر است. سعی می کنیم از همین ابتدای راه گام ها را بلند و مستحکم برداریم. به لطف خداوند کریم و رزاق راضی هستیم و امید واریم به همت بازاریابان و کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای و تکیه بر دانش مدیران بادران و اتکا به خداوند به سمت تعالی حرکت کنیم.

سؤال: با توجه با اینکه پیش انباشته سازی کالا از مشکلات اساسی کنونی بازاریابی شبکه ای در ایران است، نظرتان راجع به این موضوع یعنی پیش انباشته سازی چیست؟

 

نگهداشتن کالا برای هر منظور زیانبار است. ما با نظارت های مستمر تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این اقدام خلاف قانون انجام می دهیم.

 

سؤال: نظارت‌های نرم افزاری دارید؟ در آموزش‌های شرکت چطور؟

 

بله قوانین را حتماً در آموزش‌های اولیه کلاً تذکر می‌دهیم و این را به آن‌ها کاملاً یادآوری می‌کنیم. بیشتر از هر چیزی به بچه‌ها آموزش می‌دهیم که کالا را بفروشند و بعد بیایند و بحث خریدشان را انجام دهند. سیستم نرم افزاری هوشمندی طراحی کردیم که تمامی اتفاقات را ثبت می کند و این ابزاری مهم برای کنترل نرم افزاری ماست.

 

سؤال: بعضی‌ها معتقد هستند، شرکت برای اینکه موفق باشد، خودش باید تولید کنندۀ محصول باشد یا اینکه برای کالای منحصر به فرد بازاریابی انجام دهد، نظر شما چیست؟

 

شرکتی موفق است که محصول منحصر به فرد داشته باشد. در واقع خودش تولید کننده یا سیاست گذار تولید باشد. در همین راستا، برندBUT را ثبت کردیم. بخشی از کالاهایمان هم با برند BUT تولید و عرضه شده است.

 

سؤال: نظرتان راجع به سایت MLMBOOK.ir چیست؟

 

سایت خوبی است. اطلاعات به روزی می‌دهد. اطلاعات علمی خوبی در آن هست و برای کسی که می‌خواهد کار کند اطلاعات خوبی را گردآوری کرده است. اما به لحاظ نو پا بودن بازاریابی شبکه ای در ایران جای کار بسیار دارد. ما آمادگی داریم تا در حد امکان به غنی تر شدن این سایت کمک کنیم.

 

سؤال: به بازاریابان شرکت مطالعه سایت را پیشنهاد می‌کنید؟

 

حتماً توصیه می‌کنم. خود ما هم همیشه این سایت را رصد می کنیم.

 

سؤال: توصیه شما به عزیزانی که می‌خواهند در این زمینه سرمایه گذاری یا بازاریابی نمایند، چیست؟

 

به آنهایی که می خواهند شرکت بازاریابی شبکه ای تاسیس کنند میگویم که کار بسیار سختی است . در یک کلام نابرده رنج گنج میسر نمی شود، مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس Website : www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف  می توانند از طریق پست Email : [email protected]، اقدام نمایند. همچنین می توانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس : [email protected]  ارسال نمایند.

 

 

 

مرا به خاطر بسپار

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our سیاست حفظ حریم خصوصی.وب سایت شرکت بادران

امروز همه ما در بادران بر این باوریم که برای لمس شادی و خوشبختی لازم است: « امروز کار متفاوتی انجام دهید تا فردا زندگی متفاوتی داشته باشید »  این متنی است که شرکت بادران گستران که اولین شرکت بازاریابی شبکه ای و فعالترین شرکت نیز می باشد. این شرکت تنها شرکت بازاریابی شبکه ای موجود در […]

امروز همه ما در بادران بر این باوریم که برای لمس شادی و خوشبختی لازم است: « امروز کار متفاوتی انجام دهید تا فردا زندگی متفاوتی داشته باشید »  این متنی است که شرکت بادران گستران که اولین شرکت بازاریابی شبکه ای و فعالترین شرکت نیز می باشد. این شرکت تنها شرکت بازاریابی شبکه ای موجود در ایران است که مجهز به دانشگاه می باشد، به دلیل اینکه شرکت بادران گستران اعتقاد دارد که باید علم بازاریابی شبکه ای به صورت اختصاصی در ایران تدریس شود.اگر سوالی در مورد شرکت بادران گستران داشتید می توانید در انتهای صفحه بازاریابی شبکه ای سوال خود را مطرح کنید

 

شرکت شبکه بادران گستران به شماره ثبت ۴۰۸۹۲۶ با نام تجاری شبکه بادران مقدمات کسب مجوز خود از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۸۸ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و انجام بررسی های دقیق و اخذ تأییدیه های لازم ، در تاریخ ششم شهریور سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه ای ایران به شماره ۵۶۸۳۰۸-۴۲ از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران) گردید .
موضوع فعالیت شرکت با توجه به اهمیت انرژیهای پاک (باد و خورشید) در زندگی روزمره و افزایش روز افزون استفاده از این انرژیها در کل دنیا و گسترش آن در داخل کشور ، فروش شبکه ای کالاهای مرتبط با انرژیهای نو می باشد . بی شک استفاده بی رویه از منابع فسیلی نه تنها باعث از بین رفتن این منابع می شوند بلکه موجب افزایش هزینه های روزمره زندگی ، ایجاد آلودگی های زیست محیطی و بیماریهای صعب العلاج می گردند . حفظ محیط زیست از وظایف همه ما است و همگی موظف هستیم کره زمین را عاری از آلودگی و پاک به نسل های بعدی بسپاریم ، این یک رسالت بزرگ و جهانی است .

 

پس از تاسیس و آغاز به فعالیت شرکت در سال ۱۳۸۸ و اخذ مجوز فعالیت به عنوان اولین شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی کشور در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ ، موسسین و شورای راهبردی شرکت با نگاهی پیشرو در سال ۱۳۹۱ اقدام به گسترش دامنه فعالیت خود در زمینه مشاوره سلامت ، بهداشت و زیبایی نمودند و با الهام از فلسفه وجودی بادران مبنی بر احترام به پاکی طبیعت ، تعاملی دو جانبه بین انسان و طبیعت را سرلوحه فعالیت و سیاست گذاری های خود قرار دادند .

بر اساس اصول پایه ای حاکم بر « شبکه بادران » ما در تلاشی دو سویه با بهره گیری از انرژی های پاک و ارائه محصولات مرتبط ، به تعهد جهانی خود مبنی بر حفظ و نگهداری طبیعت پاک و سالم پایبند بوده و از سوی دیگر با بهره گیری مسئولانه از طبیعت ، محصولاتی سالم و طبیعی را برای تضمین سلامت جامعه فراهم کرده ایم . رابطه دو جانبه انسان و طبیعت این فرصت را برای همه ما فراهم می کند تا با حفظ و نگهداری از محیط زیست ، امکان برخورداری از نعمتها و منافع موجود در طبیعت را برای روح و جسم خود فراهم نمائیم .

با این دیدگاه در سال ۱۳۹۱ برند BUT پا به عرصه وجود نهاد تا با تحت پوشش قرار دادن برنامه ها و محصولات پیشنهادی « شبکه بادران » در زمینه های بهداشت ، سلامت ، مراقبتهای تخصصی و عمومی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان و همچنین خدمات مُد و زیبایی ، طبیعت را با زندگی روزمره مشتریان خود پیوند دهد .

امروز برند BUT نمادیست برای تجارت جهانی بادران ( Baadraan Universal Trading ) که بر اساس احترام انسان به طبیعت بکر و زیبا شکل گرفته تا به انتظار شما برای دریافت بهترین پیشنهادات طبیعی و تضمین کننده سلامتی ، پاسخ دهد . BUT مجموعه ای کامل از محصولات طبیعی مورد نیاز خانواده را با بهترین کیفیت و موثرترین نتیجه برای پوست ، مو و سلامت شما فراهم نموده و با ارائه مشاوره تخصصی ، بهترین و موثرترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهد کرد تا شما از هرگونه سردرگمی و نگرانی در انتخاب آسوده باشید.

 

رسالت این وب سایت انتقال تجربیات 10 ساله ام در زمینه فروش و بازاریابی مخصوصا بازاریابی اینترنتی به صورت کوچینگ کسب و کارهای اینترنتی می باشد. در این وب سایت تجربیاتی نظیر راه اندازی وب سایت با اصول بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ، بهینه سازی وب سایت، شبکه های اجتماعی می باشد. البته نباید از این نکته غافل شد که منابع انسانی شما تاثیر بسیار زیادی در فروش شما خواهد داشت که برای آموزش نیروی انسانی شما هم در کنار شما خواهیم بود.

بدون اخطار

انواع عصاره گیاهی شامل شش گیاه اولیو ، شش گیاه دیانتوس، شش گیاه الفا، شش گیاه لیکوریس، شش گیاه لاواندر، شش گیاه اکسود، شش گیاه رزماری، شش گیاه بیتر، شش گیاه سیلیوم، شش گیاه دیل، شش گیاه پرسین، تغلیظ شده زنیان، تغلیظ شده آویشن و تغلیظ شده شیرین بیان با نام تجاری “باسکین”

انواع چای و دمنوش، قهوه سبز، قهوه ترک، قهوه لایت، قهوه اسپرسو و کافی میکس با نام تجاری “B.U.T. “— انواع فست فود شامل پیتزا، ساندویچ با نام تجاری “.Dr. B”

انواع حبوبات، خشکبار، ادویه و پودر ژله با نام تجاری “کهربا”وب سایت شرکت بادران

نواع سرم، ماسک موی کراتینه دوفاز و شامپو با نام تجاری “وایت رز”

کرم ویتامینه (حاوی ویتامین e و c )، کرم مرطوب کننده (حاوی لالونیل، پروپیل و پارابن) و چربی لب (حاوی روغن کرچک و موم زنبور عسل) با نام تجاری “BUT”-

کرم ضد آفتاب با spf 25، 40 ساده، 40 رنگی و 60 ، کرم مناسب پوست های دارای چروک ، کرم مرطوب کننده حاوی آرگان و کرم Q10

عطر ، اسپری بدن و اسپری خوشبو کننده هوا در رایحه های مختلف، اسپری مو و ژل موی سر با چسبندگی مختلف، شامپو کراتینه و دستمال مرطوب با نام تجاری “سورینت”

Eaude Tollette در 12 رایحه مردانه و زنانه با نام تجاری “هیدالو”

ادکلن 50 میلی لیتر شیشه ای در انواع رایحه، ادو پرفیوم مردانه و زنانه، رژ گونه، کرم پودر، پنکک، رژ لب جامد و مایع، ریمل، خط چشم، عطر زنانه و مردانه، انواع سایه، لاک، مداد، مام مردانه و زنانه، لاک پاک کن با نام تجاری “B.U.T.”

شامپو بدن، شامپو ضد شوره روزانه، شامپو ضد شوره موهای خشک و شامپو ضد شوره موهای چرب با نام تجاری “Lorans

شامپو رازک و آلوئه ورا با نام تجاری “clen

شامپو بدن و شامپو کودک با نام تجاری “KD” انواع شامپو با نام تجاری “KD”

کرم پودر، انواع سرم موی گیاهی، رنگ مو و اکسیدان با نام تجاری” “AmousOne

انواع کرم ضد آفتاب با نام تجاری “ombera”

انواع دستمال کاغذی ساده، جیبی، جعبه ای، حوله ای، و نوار بهداشتی با نام تجاری “نازگل” و “مه گل”

دستمال لباسشویی، قرص لباسشویی، قرص ظرفشویی، انواع پودر لباسشویی و مایع لباسشویی با نام تجاری “Dalli”

توپ شستشو- استیک آلکالاین با برند “نوترون”

انواع دهان شویه با نام تجاری “bisept”

انواع امولوسیون پاک کننده آرایش برای پوستهای دارای لک — انواع کرم روز و شب مناسب پوستهای دارای لک، پوستهای چروک سطحی، روشن کننده، مرطوب کننده قوی و ضد ترک پا — انواع ژل شستشوی صورت

انواع لوسیون بدن و فرم دهنده پوست

انواع اسکراپ لایه بردار صورت — انواع ماسک با نام تجاری “بیوتیسا”

کیف و کمربند، انواع جا سوئیچی با نام تجاری “B.U.T. “

بلوز ورزشی و لباس زیر مردانه با نام تجاری “.B.U.T”

انواع ساعت “B.U.T.”

[put_wpgm id=2]

منابع : networkmarketing.mimt.gov.ir – سایت شرکت مربوطه

بادران، یک نام آشنا در صنعت و تجارت است

com.بادران.www

سلام، چرا آدرس نمایندگی جدید شرکت بزرگ بادران گستران رو توی سایت اضافه نکردید.
« عدالت 8 »

سلام و عرض احترام
تمامی موارد با توجه به سایت وزارت صنعت بروز میشود
در صورتی که مغایرتی با سایت وزارت صنعت معدن مشاهده میشود دقیقا به ما اعلام کنید تا ما اصلاح کنیم
با تشکر

سلام عرض خسته نباشی
من قبلا درشرکت بیز بودم وتمام دوستام زیر
مجموعه بنده بودن الان من توسط یه
دوست به شرکت بادران معرفی شدم مشکل
من اینه اول تمام افراد لیستم سوخته دوم تا
اونجایی که راه بوده واز لیدرم اطلاعات
گرفتم بردم بالا که کم نیارم حالا به شرکت
قبلیم میروم که با دوستان خود کد بزنم
ودعوت کنم به این سیستم فهمیدن که من
در بادران هستم حتی حاضر نیستن با من
حرف بزنن ممنونم اگه یه راهکار بشه به من
بدین .
یا حق‌..

با سلام
سریعترین روش ایجاد ارتباط های جدیده
در کلاس های اموزشی، گردهمایی ها و .. شرکت کنید و دایره ارتباطات خودتون رو افزایش بدید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

email

textsms

شرکت های فعال

خدمات ما

آموزش

ارسال مقاله

کانال تلگرام

وب سایت شرکت بادران

شماره موبایل (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

*****************************************************************************

گروه محصولات و مواد آرايشي و بهداشتي، شوينده و پاک کننده ) عطر ، اسپري بدن و اسپري خوشبو کننده هوا در رايحه هاي مختلف، اسپري مو و ژل موي سر با چسبندگي مختلف، شامپو کراتينه و دستمال مرطوب با نام تجاري “سورينت”

Eaude Tollette در ۱۲ رايحه مردانه و زنانه با نام تجاري “هيدالو”

ادکلن ۵۰ ميلي ليتر شيشه اي در انواع رايحه، ادو پرفيوم مردانه و زنانه، رژ گونه، کرم پودر، پنکک، رژ لب جامد و مايع، ريمل، خط چشم، عطر زنانه و مردانه، انواع سايه، لاک، مداد، مام مردانه و زنانه، لاک پاک کن با نام تجاري “B.U.T.”

شامپو بدن، شامپو ضد شوره روزانه، شامپو ضد شوره موهاي خشک و شامپو ضد شوره موهاي چرب با نام تجاري “Lorans”

شامپو رازک و آلوئه ورا با نام تجاري “clen”

شامپو بدن و شامپو کودک با نام تجاري “KD” انواع شامپو با برند”KD”

کرم پودر، انواع سرم موي گياهي، رنگ مو و اکسيدان با نام تجاري “AmousOne”

انواع کرم ضد آفتاب با نام تجاري “ombera”

انواع دستمال کاغذي ساده، جيبي، جعبه اي، حوله اي، و نوار بهداشتي با نام تجاري “نازگل” و “مه گل”

دستمال لباسشويي، قرص لباسشويي، قرص ظرفشويي، انواع پودر لباسشويي و مايع لباسشويي با نام تجاري “Dalli”

توپ شستشو- استيک آلکالاين با برند “نوترون”

انواع دهان شويه با نام تجاري “bisept”

*****************************************************************************

گروه محصولات چرم ) کيف و کمربند، انواع جا سوئيچي با نام تجاري “B.U.T. ” *****************************************************************************

گروه محصولات نساجي ) بلوز ورزشي و لباس زير مردانه با نام تجاري “.B.U.T” *****************************************************************************

گروه ساعت ) انواع ساعت “B.U.T.”

 

انتخاب هم علم است و هم هنر

سلام منم دو ماهی هست تازه متولد شدم…آینده روشنه.

Iran’s Best Network Marketing Company

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی در ایران ، افتخار میکنم که عضو بازاریابان این شرکت هستم . به امید روزهای بهتر و بهتر

بادران زنده باد ما همیشه وفادرار بهت میمانیم

من تازه کارم میشود راهنماییم کنید

با سلام
برای استفاده از بخش پشتیبانی ابتدا ثبت نام کرده و پس از ورود به بخش کاربری از ستون سمت راست روی بخش ارسال درخواست پشتیبانی کلیک کرده و بعد با وارد کردن موضوع و توضیحات خود منتظر پاسخ بمانید.
تا حداکثر ۲۴ ساعت پاسخ تیکت ها داده میشود

من بعداز۶ماه تحقیق درموردبادران به یقین رسیدم…ممنون ازتمام حامیان وزحمتکشان عرصه تجارت نوین بازاریابی شبکه ای به امیدایرانی آباد وسربلند

واقعا عالیه محصولات مصرفی با قیمتهای مناسب و پورسانت عالی
بادران عالیه

سلام به همه فرشتگان باد بادران بهترین شرکت دنیاس از هر لحاضی که بگی اگه دنبال ارزوهاتی فقط اینجاس که میتونی بهش برسی شک نکن مدیونتم بادران

سلام به همه هدفدار ها
وقتی تو اولین و بزرگترین و قدرتمندترین شرکت نتورک ایران کار میکنی دیگه چیزی جز رشد کردن برات نمیمونه
فرشته های باد به همتون تبریک میگم

سلام به همه ی دوستان و همکاران عزیزم در بادران. من مدتی است که شروع کردم افکاری منفی خودمو دور بریزم و مثبت اندیش باشم که در اوایلش که افکارم و مثبت کردم و به ثروت فکر کردم به فعالیت در این شرکت دعوت شدم و وارد فضای مثبت شبکه ی بادران شدم و خیلی خوشحالم که یک نتورکرم و شخصیت نتورکی دارم . آرزوی موفقیت دارم برای همه ی نتورکرهای ایران عزیزمون ….

بادران واقعا عالیه
زنده باد نتورک و نتورکر

وب سایت شرکت بادران

پلن چندسطحی یا جدا شونده ی این شرکت بی نظیره. شرط سخت ورود به پلن باعث میشه ده لول خیلی عمیق بشه و بشه با ایجاد دستهای زیاد درآمدهای رویایی به دست آورد.
پلن راهبردی (مشارکت) شرکت هم بی نظیره.

عالی

تمام شرکتها قابل احترامن . ولی شبکه بادران بین همشون منحصر به فرده که این رو میشه از نگرش مدیر عامل شرکت، محصولات ، تعداد افراد بازار یاب، پلن فوق العاده علی اون، کارخونه هایی که خودش داره و کلی مزایای دیگه که نسبت به بقیه شرکتها متمایزه ….
من افتخار میکنم تو این شرکت فعالبت می کنم …
راه همچنان باقیست …

بادراااااااااااااان دوستت داریممممممم

زنده باد تیم باور بهترین تیم بادران

سلام به بادرانی های عزیز… آینده رو روشن میبینم… چون همه اعضای این خانواده دارن با قدرت پیش میرن.

سلام. من تازه وارد سیستم شدم و امیدوارم به جایگاه بالاسری هام و افرادی که مثل من از روزی شروع کردن برسم…

با سلام
این مقاله خیلی قدیمی شده و خیلی از این محصولات دیگه وجود نداره و از اون طرف خیلی به محصولاتمون اضافه شده
لطفا مقالرو اپدیت کنید تا بتونیم از اخرین اطلاعات استفاده کنیم

با سلام و عرض ادب
اطلاعات درج شده در این مطلب بر اساس اطلاعات موجود در سایت وزرات بازرگانی بوده و اگر این اطلاعات تا به امروز بروز نشده به این دلیل است که سایت وزرات بازرگانی اطلاعات جدیدی را بروز رسانی نکرده است.

سلام به بادران و تمام بادرانی های عزیز. و با سلام خدمت آقای دهنوی بزرگوار . شغلم روزنامه نگاری و خبرنگاری ست. مدتیست در مورد بادران تحقیق کرده ام . تمایل و اشتیاق فراوان برای ورود به بادران دارم . به یکی از دوستانی که در بادران فعالیت دارد، درخواست کردم مرا زیزمجموعه خود بپذرد، متأسفانه ایشام فرمودند: به اندازه کافی سرم شلوغ است و نمی توانم؟؟!!! راهنمایی بفرمائید از کجا شروع کنم . با انگیزه و اشتیاق بالا آماده همکاری هستم . منتظر راهنمایی شما میمانم . متشکرم . مصطفی

با سلام و عرض ادب
ابتدا از حسن انتخاب شما سپاس گذارم
پیشنهاد بنده برای شما تماس تلفنی با دفتر شرکت بادران و گرفتن شماره دفتر شهر یا استان محل سکونت شماست تا آن ها راهنمایی های لازمه در این راستا را به شما داشته باشند.
مطئنن از این روش سریع تر به نتیجه مطلوب خواهید رسید.
با تشکر از شما – پشتیبانی مجله بازاریابی شبکه ای

من میخوام وارد این سیستم بشم چطوری میتونم وارد شم

اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون میشم

با سلام و عرض ادب
ابتدا از حسن انتخاب شما سپاس گذاریم
پیشنهاد ما به شما تماس مستقیم به دفتر و شعب شرکت مورد نظر شما هست . آنها راهنمایی های لازمه رو در این راستا به شما خواهند داد.
با تشکر

بادران رقابت نميكنه
رقابت ميسازه
دم همه باغيرتها گرم
هرجاي ايران نت ورك
ميكنيد
تو هرشركتي هستيد
دمتون گرم

باعرض سلام وخداقوتی به شما
اینجانب ۶ماه است که وارد تجارت بزرگ نتورک مارکتینگ شدم بعد عرضم به حضور شما که بعدازاینهمه کارکردن پدرومادرممیگن که این شرکت ها قانونی نیست وپورسانتی میدهنداصلا حرام است وخلاصه هزاران حرف دیگرکاری نداریم به این حرفا سرتون رابه درد نیارم اگه میشه منو راهنمایی کنین باتشکر

تقریبا تمام کامنتها امیدواری و انگیزه ی تازه واردهاست که اصولا با یه پرزنت خوب به هر کسی دست میده, اما من هیچ کامنتی از کسی که تو این مسیر به آرزوهاش رسیده باشه و بگه که به کجا رسیده دقیقا ندیدم…!؟

عرض ادب دوست عزیز
لطفا چشم دل بگشا …
در انتشار برخی نظرات که سعی می شود مسیر عقلانی و روشنگری مخاطبین را تحت شعاع قرار دهد معذوریم.
انتخاب هم علم است و هم ثروت
موفق باشید

من چند تا شرکت تحقیق کردم و کارم کردم ولی خدایی بادران از همشون خیلی خیلی بهتر بود. زنده باد بادران

با سلام
۱_ایا می توان فروش ماهیانه شرکت ها از جای، ارگانی، بانکی ،یا اتحادیه ،یا سایتی پرسید؟
۲_ایا تعداد ورودی های روزانه یا ماهانه شرکت ها را می توان از منبعی یا سایتی پرسید؟
ممنون می شوم راهنمایی ام‌کنید

عرض ادب و احترام
متاسفانه بجز یک شرکت هیچ شرکتی چنین آماری را تا به امروز از خود منتشر نکرده و هیچ سازمان یا ارگانی هم این اطلاعات را در اختیار شما قرار نمی دهد.
گشتیم نبود نگرد نیست (-:
با تشکر

سلام میخاستم بپرسم فست فود بادران ادعا میکنه با خوردن غذا پورسانت میده به چ شکله ؟ ادمین نحبت کنید این موضوع روشن تر بیان کنید

سلام .خسته نباشید .می بخشید جهت ثبت نام و شروع فعالیت خود راهنمایی میخواستم.

این مطلب را به درخواست یکی از بازدید کنندگان که
در حال بررسی شرکت بادران گستر بود نوشتم ایشان نسبت به تولید محصولات این شرکت در
ایران مشکوک بودند.

وب سایت شرکت بادران

لازم به ذکر است برای بررسی عادلانه و بدون غرض
یک شرکت، ما نیازمند بررسی موارد زیادی هستیم.من در مطلب معایب و مشکلات بازاریابی شبکه ای در ایران،
مشکلات کلی شرکتها را نوشتم که به عنوان یک مسیر در تحقیق شما عزیزان مورد استفاده
قرار بگیرد تا بصورت چشم بسته تصمیم نگیرید و برای بررسی این شرکت ها یک مسیر تحقیق
داشته باشید.

چون عمر و زندگی خود را روی این شرکت ها می
گذارید، و این تنها چیزی است که قابل برگشت نیست . . .

بدلیل اینکه محصولات شرکت در دسترسم نیست به مطلب زیر
بسنده می کنم و تحقیق بیشتر را به خود شما می سپارم.

****خوشحال می
شوم اگر نتیجه دیگر تحقیقاتتون را با ما به اشتراک بگذارید ****

بررسی بخش کوچک اما قابل تامل شرکت بازاریابی شبکه ای بادران
گستر

با رجوع به سایت این
شرکت اولین چیزی که خود نمایی می کند نام تجاری محصولات شرکت است.

بررسی برند BUT شرکت (این محصول
تقریباً بیشترین تنوع را در سبد کالایی شرکت بادران گستر دارد)

شرکت
بادران استفاده زیرکانه ای از کلمه B.U.T
کرده و آنرا Baderan universal trading به
معنای “تجارت جهانی بادران” نامگذاری کرده

این
کار جهت استفاده زیرکانه از برند BUT بوده که محصولات این مجموعه
ساخت کشور چین یا  Made in PRC (People Republic
of China) است و این شرکت می خواهد مجموعه BUT را
به نام خود ثبت کند.

یکی از
مزایای تولیدات چین اینست که هر چیزی که بخواهی روی محصول چاپ می کنند

برای
مثال

مسواکهای
Royal که از سال 89 تا 93 فروش زیادی
در کشور داشت و پشت آن نوشته شده بود ساخت کشور آلمان و مشغول عوام فریبی بود و
مسواکهای خود را با قیمتهای نجومی در بازار فروخت.

سال
93 بدون سر و صدا از بازار حذف شد.

چون در
اصل ساخت کشور چین بود

چنانچه
به داروخانه های سراسر کشور مراجعه کنید هنوز اثراتی از آن را می توانید ببینید.

وب سایت شرکت بادران

اگر
نمونه ای را توانستید تهیه کنید پشت مسواک زده Made
in Germany و روی نخ دندان درون بسته مسواک نوشته Made in china یا Made
in PRC

 

با
این مثال می خواهم به استفاده زیرکانه این شرکت از برند BUT اشاره نمایم

من
محصول BUT شرکت بادران را از نزدیک ندیدم
لطفاً اگر محصول BUT این شرکت در دسترس شماست کشور
سازنده آن را بررسی کنید و در قسمت نظرات برای دوستانتان درج نمایید.

جهت
توضیح این ادعا که BUT محصول کشور چین است

لطفاً
باز به داروخانه ها یا سوپر مارکتها بروید و از مسئول فروشگاه یک عدد مسواک با
برند BUT بخواهید.

چون
این مسواک ارزان است ممکن است در سوپرمارکتها آنرا بیابید.

پس
از خریدن آن کشور سازنده مسواک را نگاه کنید حتماً کشور چین را خواهید یافت.

پس
تقریباً وضعیت 50 تا 60 درصد محصولات شرکت مشخص شد.

لطفاً
سایر محصولات این شرکت را بررسی نمایید.

خوشحال می شویم که نتایج بررسی
هایتان چه موافق این مطلب و چه مخالف این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید.

نکته ای که در سال 97 نیاز است بدانید

با سلام و عرض ادب نسبت به تمامی عزیزانی که مطالب رو مطالعه کردن و نظریات خودشون رو ارسال کردند. 

مطالب درج شده مربوط به سال 94 هستند و خیلی از شرکتها با توجه به مطالب ارائه شده شروع به پوشاندن ( ماست مالی کردن) نقاط ضعف معرفی شده کردند ولی کماکان اصل کارشان مشکل دارد.

یک موضوع بسیار مهم رو میخواستم امروز با شما دوستان مطرح کنم

با گذشت حداقل شش سال از عمر این شرکتهای کلاهبرداری از تمامی کسانی که در این شرکتها کار می کنند یا می خواهند به زور وارد شوند یک سوال اساسی دارم. 

مطالبی که پیش از سوال باید بدانید

8 تا 10 سال پیش پس از اینکه سرمایه گذاران اصلی (آقازاده ها) این سبک شرکتها از نوع غیر قانونی آن منتفع نشدند اقدام به قانونی کردن آن نمودند پس از کسب مجوزهای لازم در سال اول بسیاری از نتورکر های حرفه ای از سیستمهای غیرقانونی را به سیستمهای به ظاهر قانونی خود وارد کردند (سبک ورود به این نحو بود که خیلی ها را با وعده و وعید خیلی ها را با جاه و مقام و خیلی از لیدر ها و لگ هایی که به هیچکدام از این روشها وارد نمیشدند رو دستگیر کردند بعد برای اینکه پرونده آنها مختومه اعلام شود از آنها تعهد گرفتند که باید در سیستمهای جدید به همراه همه زیر دستها خرید بزنند وگرنه پرونده شان دوباره به جریان می افتد ) 

با این سبک هر شرکت هزاران نیروی زبده از لیدر ها و لگ های حرفه ای (که خیلی از آموزشهایی که میبینید حاصل تلاش این افراد است) را وارد این سیستمهای به ظاهر قانونی کردند. 

مطلب بعدی که باید بدانید اینست که این سیستمها به نیروها تعهد میدهند که در صورتی که درست عمل کنید بعد از بازه 3 تا 6 سال میلیاردر میشوید و ماهی چندین میلیارد درآمد دارید. 

و آخرین مطلب پیش از سوال اصلی اینکه تا به امروز بیش از 6 سال از عمر این شرکتهای کلاهبرداری می گذرد. 

عنوان سوال

لطفا اگر وارد این سیستمهای کلاهبرداری شدید یا قصد ورود به آن را دارید این مورد را از پرزنتور یا لیدر خود بخواهید.

نام 100 نفر از میلیاردر های 6 سال پیش این مجموعه را برایتان بگوید و حداقل با 5 نفرشان را ببینید.

اصلا 100 نفر نه 10 نفر

10 نفرم نه 5 نفر

احتمالا توجیه میکنند که آنها کارشان را اصولی انجام ندادند

مگر میشود کسی طراح آموزشهای شما باشد و کارش را اصولی انجام ندهد مگر میشود از بین هزاران ورودی سال اول یک نفر هم اصولی انجام نداده باشد. 

احتمالا توجیه میکنند که آنها وقت دیدن شما را ندارد

مگر کار روزمره آنها چیست مگر محل درآمد آنها از خرید نیروهای جدید شکل نمیگیرد مگر سرکشی به تیمها و کنفرانس گذاشتن نیست آدرس یکی از محلهای کنفرانس را بخواهید تا در آن شرکت کنید. 

نکته مهم چند شرکت چندین ماشین وارد کرده و هر هفته به بعضی از این افراد به ظاهر موفق میدهد تا با نمایش آنها ورودی جدید بگیرد

لطفا در صورت مشاهده از لیدر خود بخواهید که کارت ماشین یا سند آن را کپی برابر اصل بگیرد و به شما نشان دهد.

شاد و پیروز باشید. 

وب سایت شرکت بادران

وب سایت شرکت بادران

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 mohsen نحوه مصرف ژانویه 12, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *