موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

راهنمای استفاده از پماد چشمی

۱- ابتدا دست های خود را با صابون بشویید.

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

۲- قبل از استفاده از پماد چشمی آن را چند دقیقه در دست نگه دارید تا گرم و نرم تر شود.

۳- در صورتی که چشم آسیب دیده شما ترشح دارد ابتدا با آب ولرم و دستمال نرم ترشحات آن را پاک کنید.

۴- در برابر آئینه چشم ها را باز کنید، به سمت بالا نگاه کنید و با استفاده از انگشت اشاره پلک پایین را به آرامی به شمت پایین بکشید.

۵- با فشار دادن پماد خط نازکی از پماد را در طول فضای ایجاد شده از پایین کشیدن پلک پایین، ایجاد کنید به گونه ای که نوک کرم با سطوح چشم تماس پیدا نکند.

۶- چشم را ببندید و کره چشم را بچرخانید تا پماد در سطح چشم پخش شود، می توانید با چند بار پلک زدن به پخش بهتر پماد در چشم کمک کنید.

پیوندها به بیرون

تهران – ميدان آزادي – نرسيده به شهرك اكباتان –

خيابان بيمه چهارم ( شهيد فلسفي ) – پلاك 75 

شماره تماس: 44630264

شرکت لابراتوارهای سينادارو از سال 1342 فعاليت توليدی خود را با نام Dopar با توليد قطره های چشمی تحت ليسانس شرکت P.O.S  فرانسه آغاز کرد. اين شرکت به سرعت در ابعاد مختلف توسعه يافت و بتدريج با توليد داروهای ديگر تحت ليسانس شرکتهايی همچون Merrell toraude, Denver Chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas توسعه يافت. اين شرکت پس از انقلاب و برحسب تصميمات هیئت مدیره فعالیت خود را با انواع قطره ها, محلولها و پمادهای استريل چشمی, اينهالرهای تنفسی, اسپری های بينی, قطره های بينی, ژل, کرم, پماد, لوسيونهای جلدی و آمپول ها گسترش داد. در سال 1394 با افتتاح خط تولید سینگل دوز برای اولین بار در ایران، کشور را از واردات محصولات تولیدی مشابه بی نیاز ساخت.
این شرکت دارای گواهی نامه ( ISO 9001 ) سیستم مدیریت کیفیت از موسسه توف نورد آلمان بوده و به واسطه دانش، تکنولوژی و توانمندی های خود موفق به دریافت گواهی نامه های استقرار اصول بهینه تولید خطوط مایعات و نیمه جامدات و همچنین گواهی نامه اهتمام به کیفیت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران گردیده است.
در حال حاضر شرکت سینادارو با بیش از 450 نفر پرسنل کارآزموده و مجرب مشغول به فعالیت بوده و علاوه بر تامین نیاز داخل کشور مبادرت به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه نموده است.
همچنین سینادارو از سال 94 با رویکرد ارتقاء سطح دانش و همگام شدن با تکنولوژی جهانی ، پروژه طرح و نوسازی را در فضایی به مساحت 10،000 متر مربع که شامل محیط اداری، تولید و انبارها خواهد بود، آغاز نمود  و تولید قطره­های چشمی و بینی با تکنولوژی BFS را در دستور کار قرار داد.

 


“آینده در دستان شماست

زیبایی هایی که هنوز ندیده اید

میکس فوق العاده زیبا از آهنگ دل را ببین با صدای علیرضا افتخاری و سفر های مقام معظم رهبری به شهر های مخطلف کشور (زاهدان-زنجان-بم) که چیز پر مغز و قشنگی از آب در آمده حتماً ببینید…موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

موسسه تدوین آثار و نشر اخلاقیات شهدای شهرستان زرند

مداحی مهدی اکبری کاش بودی کرببلا برادر بی حرمم حسن جان

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.با دروانا همراه شوید.

۰۲۱۸۸۸۷۴۹۵۹ :تماس و مشاوره

چشم از جمله ساختارهای مهم و حساس است که بخشهای مختلف آن با توجه به ساختار و عملکرد آن با هم تطابق دارند.حرکات منظم و نوسانی و مکرر چشم ها در یک یا چند منطقه بینایی که بطور غیر ارادی رخ می دهد و بطور فیزیولوژیک و هم بطور پاتولوژیک می تواند رخ دهد را نیستاگموس گویند. این حرکات بصورت رفت و برگشتی یا بصورت پاندولی می باشند.در واقع نیستاگموس لرزش کره ی چشم یا نوسانات تکراری و ریتمیکه یک یا هر دو چشم است.

این حرکات غیر ارادی بوده و بیشتر این موارد به صورت مادرزادی بروز می کند ولی ممکن است بر اثر برخی بیماریها مانند بیماریهای مغزی و گاهی اوقات ضایعات گوش داخلی نیز ایجاد شود که در این صورت اکتسابی خواهد بود. نیستاگموس ممکن است باعث مشکلات بینایی شود.

علامت اصلي همان حرکات ريتميک است که در اغلب موارد با چشم غير مسلح نيز قابل تشخيص است. . در برخي از بيماران ممکن است همزمان با نيستاگموس، انحراف چشم نيز وجود داشته باشد. علاوه بر علايم فوق، در موارد حسي ساير علايم بيماري زمينه اي چشمي همچون افتادگي پلك ها، كاتاراكت (آب مرواريد) يا بیماری شبكيه يا عصب بينايي نيز قابل تشخيص هستند.از علت های این بیماری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- نيستاگموس كه مي تواند عرضي، عمودي ، چرخشي يا پاندولي باشد. نيستاگموس هاي پاندولي از لحاظ سرعت و ارتفا‌ع يكسان هستند، لذا جزء كند و تند ندارند ولي نيستاگموس هاي ضربانی، كه بطور شايعتر ديده مي شوند، داراي دو حركت كند و تند هستند. پس علاوه بر تقسيم بندي فوق، نيستاگموس ها را ميتوان به دو نوع كلي پاندولي و ضربانی تقسيم نمود.
موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

۲- نیستاگموس مادرزادی : در ۶ ماهه اول زندگی رخ می دهد اگر قبل از ۶ ماهگی رخ دهد به آن نیستاگموس زودرس و اگر پس از ۶ ماهگی رخ دهد به آن نیستاگموس دیر رس می گویند و به دو گروه تقسیم می شوند

۳- نیستاگموس پنهانی : این نوع هنگام بستن یک چشم ایجاد یا افزایش می یابد و غالباً در بیماران مونوکولار رخ می دهد . جهت نیستاگموس همیشه زمانی که کاور از یک چشم به یک چشم دیگر منتقل می شود برعکس می شود  و این ویژگی خاص نیستاگموس پنهانی است . که خود به دو نوع تقسیم می شود که هر دو نوع همیشه همراه با استرابیسم هستند .

۴- نیستاگموس اکتسابی یا نورولوژیک : علت آن ضایعات پاتولوژیک یا ضربه به راه های اعصاب حرکتی است . مثل MS . که به ۴ گروه تقسیم می شوند .

درمان نیستاگموس باعث افزایش دید و کاهش حرکات چشم و سر می شود.در موارد مادرزادی نیستاگموس، برخی از روشهای غیر جراحی مانند تمرینات ورزشی چشم که به تمرینات اوتاپتیکس معروف است انجام می پذیرد و همچنین درمانهای جراحی نیز در بهبود نسبی دید و اصلاح وضعیت غیر طبیعی سر بسیار مفید و سودمند است.

نيستاگموس غالباً ماندگار است اما مي توان بينايي كاهش يافته را با استفاده از عينك و وسايل كمك كننده كاهش بينايي بهبود بخشيد. اگر چشم ها در جهت ويژه اي ثابت ترند، استفاده از عينك هاي منشوري يا جراحي عضلات چشمي ممكن است وضعيت سر را بهبود بخشيده و بينايي بهتري را ارائه دهند. درمان جراحي نيستاگموس به چند منظور ممکن است انجام شود :

 انواع مختلف روش هاي جراحي براي اين منظور وجود دارد که هيچ کدام از روش ها قادر به از بين بردن کامل نيستاگموس نيستند.


برچسب : جراح چشم, جراحی چشم, چشم پزشک, درمان لرزش چشم, درمان نیستاگموس, دکتر رجبی, دکتر محمد طاهر رجبی, دودوئک, علائم نیستاگموس, علت نیستاگموس, علل لرزش چشم, فوق تخصص چشم, لرزش چشم, متخصص چشم, نیستاگموس, نیستاگموس چیست

Facebook|

Google plus|

twitter|

cloob|

Facenama|

Stumble Upon|

Delicious|

Digg|

سلام آقای دکتر
من نیستاگموس مادرزادی دارم و متاسفانه می دونم که راه درملن وجود نداره .برای کنترل وضعیت چشم باید به چه متخصصی مراجعه کرد ؟

متخصص استرابيسم يا نوروافتالمولوژي

برنامه زمانی دکتر

جسم خارجی قرنیه و ملتحمه
شایع ترین اجسام خارجی که وارد چشم می شوند عبارتند از ذرات ریز فلزی،…

انتروپيون چیست؟
انتروپیون‌ عبارت‌ است‌ از یک‌ اختلال‌ پلک‌ (معمولاً پلک‌ پایینی‌) که‌…

خارش چشم
چشم عضوی از بدن است که در طول روز در معرض خطرات متنوعی قرار می گیرد . ممکن است شما پس…

برای ارتباط می توانید از یکی از روش های زیر استفاده نمایید.

(+۹۸) ۲۱ ۸۸۸۷۴۹۵۹ , ۸۸۲۰۱۴۶۰ , ۸۸۲۰۱۶۵۶

(+۹۸) ۹۳۸۵۸۸۴۱۵۳

[email protected]

آدرس:تهران ـ میدان ونک ـ ابتدای بزرگراه حقانی ـ نرسیده به گاندی جنوبی ـ پلاک 72ـ ساختمان پزشکان 72 ونک ـ طبقه چهارم ـ واحد 402

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

موارد مصرف پماد چشمی اریترولیدین

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 حامد عکس دسامبر 18, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *