فوايد ديدن فيلم پورن

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی
خانه

موبایل

به 5 دلیل از فیلم های پورنو دوری کنید!

تماشای فیلم‌های مستهجن به طرز غیرقابل باوری تخریب بنیان خانواده را در پی دارد. این کار به‌طور ظریف و نامحسوسی باعث می‌شود مرد، جسم همسرش را سوای شخصیت و روان او ببیند، در نتیجه حس احترام و ارزشی که برای او قائل است، رفته‌رفته تضعیف شود و او را در ذهنش تا سرحد یک وسیله برای رفع نیاز جنسی پایین بیاورد.

علاوه بر این، مرد را نسبت به رابطه زناشویی‌ بی‌رغبت می‌کند و باعث می‌شود از رابطه با همسرش احساس رضایت نکند. نتیجه تمام اینها چیزی نیست جز ناتوانی در خلق یک زندگی زناشویی سالم که بر پایه صمیمیت و احترام به همسر استوار شده است.

روان‌شناسان و کارشناسان خانواده، 5 دلیل اساسی را برای آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی مطرح کرده‌اند:1. تاثیر و عملکرد این فیلم‌ها مثل مواد مخدر است؛ احساس لذتی که برای اولین بار با تماشای آنها به فرد دست می‌دهد، دیگر تکرار نخواهد شد مگر آنکه با میزانی بسیار بیشتر به مصرف ادامه دهد. مردان هم اغلب، پس از نخستین تجربه، شروع به تماشای هرچه بیشتر این فیلم‌ها می‌کنند. چیزی که باعث می‌شود از همسر و خانواده دور شوند یا حتی به بازده کاری آنها لطمه وارد کند.

2. در این فیلم‌ها نوعی تبعیض جنسی به چشم می‌خورد؛ زن‌ها صرفا در نقش یک وسیله برای رفع نیاز ظاهر می‌شوند و در وضعیتی کاملا نامساوی با مردان قرار می‌گیرند. این امر باعث می‌شود مرد، همسرش را به مثابه فردی کم‌اهمیت‌تر از خود بداند و به چشم ابزاری برای ارضای تمایلات جنسی‌اش به او نگاه کند. چنین مردی نمی‌تواند با همسرش رابطه‌ای جز رابطه زناشویی برقرار کند، چرا که شخصیت همسرش را نمی‌بیند، فقط جسم او را می‌بیند.

 

3. فیلم‌های مستهجن، زن را در یکی از این 4 دسته غیرانسانی و بی‌ارزش جلوه می‌دهد: حریص پول‌پرستی که فقط برای مادیات به سمت مردها می‌رود، معشوقه‌ای بی‌خرد، موجودی که میلی سیری‌ناپذیر برای داشتن رابطه دارد یا کسی که در تمنای جلب‌توجه است. مردانی که به دیدن این فیلم‌ها می‌پردازند نابکارانه‌ترین و خائنانه‌ترین نظر ممکن را نسبت به همسرشان پیدا می‌کنند و در نتیجه از برقراری رابطه عاطفی سالم و پرمعنا با همسرشان ناتوان می‌مانند یا حتی ممکن است رفتار خشونت‌آمیزی (که نشأت گرفته از همین نظر است) نسبت به او داشته باشند.

4. این فیلم‌ها مرد را نسبت به همسرش کسل و بی‌تمایل می‌کند؛ مردی که مدام به تماشای اینگونه فیلم‌ها می‌پردازد، دائم در معرض گستره بسیار متنوعی از اندام‌های برهنه است که در نتیجه این تنوع، دیگر اندام همسرش نمی‌تواند برایش رضایت‌بخش باشد.

5. این فیلم‌ها معیاری از زیبایی را در ذهن بیننده به وجود می‌آورند که در واقعیت هیچ زنی نمی‌تواند به آن دست یابد. این امر منجر به نارضایتی و اشتباه مرد در مواجهه با واقعیت زندگی‌اش می‌شود. عمده‌ترین اثر سوء فیلم‌های مستهجن این است که باعث می‌شود تمام انرژی جنسی که مرد باید صرف همسرش کند، هرز می‌رود و هدر رفتن غریزه جنسی مرد به این معناست که رابطه زناشویی‌شان کسل‌کننده و بی‌تنوع خواهد شد.منبع : هفته نامه زندگی مثبتسیمرغ


دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

جلوگیری از ریزش مو

منبع = هلپ کده

مزایا و مضرات دیدن فیلمهای سوپر(سکسی)!!!!!!!!

>>>تقدیم به همه گل های ایران بیست… توی زمون…

>>>ما شبی خواستیم کاری بکنیم>
توی برفا کلبه ا…

زن ومرد مطلقه , کسانی که از همسرانشان …

>>>>>>
دلم را ورق می زنم>
>
به دنبال نامی که …

پاسخ به سوالات پزشکی و جنسی شما ، در مجله دلگرم کلیک کنید…

قابل توجه آقايان در جمهوري ولايت فقيه

اگه فواید اجتماعی داره یه بخش پورنو هم باید برای جامعه بالاترین بذاریم ،البته به ریاست آرمان :دی

باز هم در اصول نسکافی آمده:انما الذین شاهدوا البرنوغرافی ثم فاحشوا و جاکشو فی الجردن و الشهرک الغربیه خصوصا فی فاز الاولیه و الثانویه و یتعرضون بنوامیس الایرانیه و التهرانیه بالتحریر النمرات التلفنیه و ارسالهم من السیارات الالمانیه الی الپراید الکرویه،الذی فیها جیگرات ذو الاعضاء القمبلیه،فلهم اجتماع السالمیه الغیر الاسلامیه، و هم فیها خالدون… و یرسلون حوالتا شصتیه (البیلاخیه) الی رهبرهم التخمیه.

عجب! پس پورنوگرافی این همه فوائد داشت و ما خبر نداشتیم!!!بچه تو که باز لینکو نصفه نیمه ترجمه کردی که!

مقام معلق رهبري: عزيزان من سکس در راه ولايت را ارج نهيد که از بالاترين سکس هاست .

مرسي آرمان جان که باعث نفع رساندن به جامعه بالاترينيها ميشي!

در چه جامعه ای؟ در یک جامعه ی بسته که توقع دارن دختر و پسر تا قبل از ازدواج باکره بمونن؟!

توی متن نوشته متجاوزان جنسی در گذشته شون به خاطر پورن تنبیه شدن. خوب وقتی برا یه فیلم ناقابل تنبیه میشن ناگفته پیداست که اگه عملا سراغ سکس برن چه برخوردی باهاشون میشه

به نظر من دلیل اکثر تجاوزها، محدودیت هست! و این محدودیت با دیدن پورن از بین نمیره!

بوی گل سوسن و یاسمن آمد کاربر محبوب من از سفر آمدسر به خلا محمد یار امام خوش آمدکجابودی آرمان جون؟ دیشب نبودی لینک سکسی بدی خمار بودم

أولم یرالّذین کفروا أنّ الواژن کانتا رتقاً ففتقناهما قبل عن رایت اپورنو و جعلنا من الماء کلّ شیءٍ حی، أفلا رایتون الپورنو؟آیا ندیدند کسانیکه کافر شدند، هر آیینه واژن خشک و بهم چسپیده بود قبل از مشاهده ی پورنو، ما گشادیم آنرا و زنده گردانیدیم از آب همه چیز را. آیا ایمان نمی آورند که پورنو ببینند؟

علت وجود حرفهای پ و ژ در این آیه این است که گاری تعالی همان موقع که اینها را نازل می کرد میدانست در ادامه ملت احمقی پیدا خواهند شد(البته به نقل از دکتر شریعتی) که دین اعراب را با آغوش باز می پذیرند و حتی در پیروی از آن زیاده روی هم می کنند، برای همین خواسته دل آنها را بدست بیاره که فکر نکنند چون آیات پ . ژ نداره خدا به آنها توجه نکرده، اصلا خدا این دین رو برای عربها نازل نکرده، برای ایرانی ها بوده، در هدف گیری اشتباهی رخ داده

خارج از شوخی به نظر من پورن خیلی به درد میخوره، پورن حتی میتونه در راستای فرهنگ ولایت مداری هم مورد استفاده ابزاری قرار بگیره، به عنوان مثال وقتی برای بسیجیان از حوری های بهشتی تعریف میشه این زبان بسته ها چون تا حالا غیر از دختران سیبیلوی ولایت مدار چیزی ندیدند نمیتونند از قوه تخیل سکسیشون برای تجسم حوری استفاده بکنند، اگر این پورن استارها به اونها نشون داده بشن بهتر می تونند در خواباندن فتنه جهاد کنند چون به علت حشر زیاد قادر به انجام هر جنایتی برای افتادن روی حوری میشوند

آرمان مي دوني چرا منفي گرفتي ؟ اگه نمي دوني اينجا رو بخون :

حالا پورنو رو نمي دونم ولي سكس واقعا فايده داره ، شك نكن ! 😉

امام خمینی:اگر سکس نبود،رهبر هم نبود.

:))

سلام من برگشتممي بينم که محفل گرم بوده و ..

محفل زیر لینکهای شما همیشه گرم است، من رو به یاد محافل صدر اسلام میندازه

لطف داري

Copyright © 2018 Balatarin, LLC


رمز عبور را فراموش کرده‌ام

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 سیاوش غلامی فواید،علائم،خواص سپتامبر 1, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *