فوايد خاکشير با آب گرم

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی :

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون که از ایران مهاجرت کرده بود تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد با انتشار پستی اینستاگرام خود را به روز کرد.

رابعه اسکویی در اینستاگرام نوشت :«هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند؛ پس رو به جلو با ایمان به تواناییها دوستتون دارم.»

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که مدتی پیش به شبکه جم پیوسته بود بر اساس برخی از شنیده ها از پیوستن به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده و تقاضای بازگشت به ایران را کرده است .

در دی ماه بود که خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و همچنین پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم توسط رسانه ها منتشر شد.

خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

امروز با اینکه کمتر از یکسال از ماجرای کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم میگذرد اخباری مبنی بر پشیمانی این بازیگر از مهاجرتش و درخواست برای بازگشت به ایران شنیده میشود.

رابعه اسکویی بعد از اینکه با هدف پیوستن به شبکه های ماهواره ای کشور را ترک کرده بود و به نوعی خودش را حذف شده از سینمای ایران دید تمام پست های اینستاگرامش را نیز حذف کرد.

رابعه اسکویی (زاده در تهران) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است.

وی دوره بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان گذرانده است.

تمام من () پیاده‌روهای خالی () نیمه شب اتفاق افتاد () دزد و پری () یحیی سکوت نکرد () شیر تو شیر () ننه نقلی () دزدان خیابان جردن () آینه‌های روبرو () پوپک و مش ماشاالله () دلقک‌ها () چشمک () میزاک () زن بدلی () سوغات فرنگ () چپ دست () سرتو بدزد رفیق () شاخه گلی برای عروس () عروس فراری () ماجراهای اینترنتی () تارزن و تارزان () سگ کشی () یکی بود یکی نبود ()

شوخی کردم () بیدار باش () ویلای من () جنایت و مکافات – فیلم تلویزیونی () ارث بابام () دانی و من – سری دوم () پلاک ()

کاندید سیمرغ بلورین «بهترین بازیگر نقش مکمل زن» در دوره نوزدهم جشنواره فیلم فجر برای فیلم «سگ کشی» ()

در دی ، و به دنبال آن که چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسرائیان به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی پیوستند، خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران، برای پیوستن به این شبکه ماهواره‌ای برای بازی در یک فیلم ویدئویی منتشر گردید. اسکویی در نوروز ، در گفتگو با ویژه‌برنامه نوروزی جم تی وی از انگیزه‌هایش برای مهاجرت سخن گفت.

اختصاصی پورتال وهاران

Be the First to Comment!
پیشنهاد شده برای شما :
0 حسین فواید،علائم،خواص نوامبر 18, 2018
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *