طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

خانه » سرگرمی » فال » – یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

در روابط عاطفي خود بايد به دنبال آرامش و عشق بود. در پناه يك همسر و يا دوست خوب بايد پوست انداخت و زندگي تازه‌اي را آغاز كرد.

به دليل عدم مراقبت‌هاي لازم دچار مشكل جسمي مي‌شوي. بايد از روح و جسم خود مراقبت كني و اجازه ندهي ميكروب‌هايي كه در همه جا پراكنده‌اند به آنها آسيب برسانند.

درباره كسي كه دوستش داري نبايد اينقدر ابهام و ترديد داشت. اگر عشق در مسيري روشن و شفاف حركت كند. همه اين ابهام‌ها برطرف خواهد شد و روز به روز به شناخت‌هاي بهتري خواهي رسيد.

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

مي‌تواني نامه‌اي براي يك دوست عزيز بفرستي. هرچند امروزه اين رسم برافتاده و جايش را به تماس تلفني و ايميل داده اما نوشتن يا خواندن يك نامه لذت ديگري دارد. هم تو را سرذوق مي‌آورد و هم دوستت را خوشحال مي‌كند.

تحولات مالي پيش مي‌آيد كه بر زندگي تو اثر منفي خواهد گذاشت، چون انتظار اين تغييرات را نداشته و در واقع بدون در نظر گرفتن خواسته‌هاي تو به وقوع پيوسته است. اين روزها بايد مراقب خرج كردنت باشي.

اختلافي با دوست يا همسرت پيش مي‌آيد كه بايد با خويشتنداري و علاقمندي آن را برطرف كني. رابطه دو دوست يا همسر مثل آينه است كه اگر لكه‌اي بر آن افتاد، بايد فورا آن را برطرف كرد.

هميشه وضعيت اقتصادي تو ثابت نخواهد ماند. عادت كردن به يكنواختي و تكرار كارهاي عادي، ركود را به همراه خواهد داشت. خود را براي تغييرات مالي و آينده بهتر آماده كن.

عشق يك طرفه زيان‌آور خواهد بود. اين عشق مي‌تواند مدت‌ها ادامه داشته باشد بدون اينكه به تغييري يا تحولي منجر شود. بهتر است كه مهرباني و عشق دو طرفه باشد تا تغيير ايجاد كند.

فعاليت و نشاط خود را همچنان حفظ كن. شرايط براي آغاز يك برنامه جديد مناسب است بايد كسي را پيدا كرد كه در اين راه تا آخر با تو باشد. يك دوست يا همراه خوب بزرگترين امتياز است.

مراقب سلامتي خود باش و ورزش را فراموش نكن.

رفته رفته سود بيشتري بدست خواهي آورد. هر كاري در ابتدا سخت و پر دردسر خواهد بود اما در آينده بهتر خواهد شد. در اين باره بايد صبر داشت و از مشكلات نترسيد.

مي‌گويي او را دوست داري اما هرگز اين دوست داشتن را ابراز نمي‌كني. اين دوست داشتن بايد از طريق اشياء يا كارهايي كه قابل لمس باشند، ابراز شود تا تاثير داشته باشد.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نيم ساعت در روز به ورزش هوازي با شدت كم (پياده روي، باغباني، كار در خانه) و ورزش هوازي با شدت متوسط (پياده روي تند، حركات موزون، دويدن، شنا) نيازمند است. تو در چه مرحله‌اي هستي!!!

پول و ثروت خود را در راهي خرج مي‌كني كه بازدهي مناسبي ندارد. به خاطر قضاوت‌هاي سطحي و عجولانه خود را در تنگنايي مي‌اندازي كه خروج از آن دشوار خواهد بود. بايد مراقب باشي.

از تحريك كردن احساسات دوست و يا همسرت بايد بپرهيزي. او به آرامش احتياج دارد. بهتر است با كسي كه تجربه بيشتري دارد مشورت كني.

شرايط دشواري بر وضعيت اقتصادي و يا محيط كاريت حكمفرما شده است. اين مسئله مي‌طلبد كه هوش و حواست را بيشتر جمع كني تا بتواني به موقع تغييرات مثبتي در اين وضعيت ايجاد كني.

هر چيزي را كه مي‌شنوي نبايد باور كني. با اين روش به كسي ظلم خواهي كرد كه تو را صميمانه دوست دارد و مي‌خواهد به دور از همه جاروجنجال‌ها، زندگيش را با تو سپري كند.

زمينه براي يك كار يا موقعيت تحصيلي مناسب كه در دراز مدت به سود مالي منتهي مي‌شود، فراهم شده است. بايد از تمام توانايي‌هايت استفاده كني تا آينده‌ات را تضمين كني.

به صداقت فكر كنيد و صادق باشيد. افكار منفي شما بجز اين كه روابط شما را سست و ضعيف كند هيچ شم ديگري ندارد و اين همه حقيقت است. تا روز خيانت زمان زيادي مانده و لازم است از حالا به فكر آن باشيد. ? شايد هم كسي به شما خيانت نكند. ?

پيشنهاد دوستان شما براي گذراندن وقت امروز بسيار مفيد واقع مي شود. به حرف آنها گوش كنيد.

باز هم تغذيه … تغذيه شما درست نيست. حتما غذاي خود را سر ساعت و به موقع ميل كنيد. شما بيشترين ضربه سلامتي خود را از نوع ناصحيح تغذيه لمس مي كنيد.

كم كم بايد به فكر پس انداز باشيد. هيچ كس نمي تواند در صورت بروز مشكل به شما كمك كند، بجز خود شما!

دوباره عشق و دوستي رونق تازه‌اي مي‌گيرد. پس از يك دوره سردي و ركود، اين رونق و گرمي تازه به خصوص در شرايط ياس و نااميدي، بسيار لذتبخش خواهد بود. چراغ عشق را بايد هميشه روشن نگهداشت تا به خوشبختي رسيد.

نيروي خود را متمركز كن. كارها را بايد با سرعت و دقت انجام دهي چون مقامات بالاتر مي‌خواهند دريابند كه تو از چه استعداد و توانمندي‌هايي برخورداري تا بتوانند جايگاه برتري را برايت درنظر گيرند.

وضعيت جسمي تو روز به روز بهتر خواهد شد. مراقبت‌هاي جدي نتيجه خواهد داشت. سعي كن در زمان استراحت مطالعه كني و بر دانش خود بيافزايي.

مسئوليت‌هاي تازه‌اي به تو واگذار مي‌شود كه بايد آنها را دقيق و درست انجام داد. اعتبار تو به وظيفه‌شناسي توست. اين اعتبار را مثل يك سرمايه در نظر بگير و آن را افزايش بده تا به پاداش چشم‌گيرش برسي.

به گونه رفتار كن كه انتظار داري با تو رفتار شود. اگر روزي تو به او بخندي، فردا او به خواهد خنديد! پس جاي گله و شكايت نيست.

خبرهاي خوبي تو راهه. يک ميهمان عزيز در راه داري. پس لبخند بزن و خودت رو براي تغييرات آماده كن.

نبايد از سلامتي‌ات غافل باشي. استفاده از نوشيدني‌هاي مفيد و قرار نگرفتن در محيط‌ها يا جمع‌هاي پرتنش مي‌تونه به تو آرامش بده و اين بخشي از سلامتيه.

پولي را که فكر نمي‌كردي برگرده يا فراموش کرده بودي دوباره به دست مي‌آوري. يک دوره سخت و پرتنش بالاخره به پايان مي‌رسه و تو مي‌توني نفس راحتي بکشي.

مشكلات زيادي در اين راه وجود دارد و با مخالفت اطرافيانت مواجه مي‌شوي. بهتر است به فكر چاره باشي و يا از خيرش بگذري.

به زودي خبر شيريني دريافت خواهي كرد. نزديكانت به تو محبت مي‌كنند و بخاطر كاري كه انجام دادي از تو تقدير خواهند كرد.

گاهي اوقات نگراني از شروع بيماري از خود بيماري مضرتر است. وقتي سالم هستي نبايد با وسواس و نگراني، روحت و نهايتا به جسمت صدمه بزني. براي اطمينان مي‌تواني به يك پزشك مراجعه كني.

گاهي اوقات بايد به چيزي كه داري قانع باشي و زياده‌خواهي و طمع نكني. ريسك كردن براي تو زياد خوب نيست.

عشق، تفكر و انديشه‌ات را تسخير كرده است. براي همين نمي‌تواني به چيزهاي ديگري فكر كني. بايد از احساسات و عواطفت كم كني و واقعيت‌ها را در نظر بگيري تا آسيبي به تو نرسد.

يکي از دوستان يا آشنايان قديمي را که تقريبا فراموشش كرده بودي مي‌بيني و خبر شگفت‌آور و جالبي از او مي‌شنوي كه مدتها فكرت را مشغول مي‌كند.

براي سالم و باطراوت ماندن هرچه بيشتر پوست بايد از پاك‌كننده‌هاي طبيعي استفاده كرد و همينطور پوست به قدر كافي مرطوب بوده و از نور زياد خورشيد محافظت شود.

در مورد حقوق و يا امتيازات مالي تو نگراني‌هايي وجود دارد. بايد زودتر نگراني‌ها را برطرف سازي چون تو بدون پشتوانه مالي نمي‌تواني به بخشي از آرزوهايت برسي.

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم😬ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد.

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

طرز تهیه پیراشکی گوشت و قارچ بدون فر

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 مهران کریمی عکس برای پروفایل ژانویه 17, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *