سایت شرکت ثبت تهران

سایت شرکت ثبت تهران

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

سایت شرکت ثبت تهران

سایت شرکت ثبت تهرانبرگزاری کارگاه آموزشی دو روزه روئسای ادارات ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری سراسر کشور

برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

“برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص ” آشنایی با قوانین ثبت موسسات غیردولتی”

برگزاری همایش دو روزه توسعه ابزارهای الکترونیک در راستای بهبود فضای کسب و کار

ویژه روسای ثبت شرکتهای استانها
سایت شرکت ثبت تهران

                                                                                                                                                                                             

راهنمای ثبت تاسیس

سامانه ثبت تاسیس

پیگیری ثبت تاسیس

 

راهنمای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود

 

مسئولیت محدود

 

پیگیری ثبت

 

راهنمای تاسیس شرکت سهامی خاص

 

تاسیس شرکت سهامی خاص

 

 

راهنمای تاسیس موسسه

 

 

 

 

راهنمای ثبت تغییرات

سامانه ثبت تغییرات

پیگیری ثبت تغییرات

 

راهنمای تغییرات در شرکت با مسئولیت محدود  

 

مسئولیت محدود

 

پیگیری ثبت تغییرات

 

راهنمای تغییرات در شرکت سهامی خاص

سایت شرکت ثبت تهران

 

 شرکت سهامی خاص

 

 

راهنمای تغییرات در موسسه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای تعیین نام

سامانه

 

راهنمای تعیین نام شرکتها و موسسات غیر تجاری

 

سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای ثبت درخواست اظهارنامه پلمب دفاتر تجارتی  

  آدرس مراکز اجرای  پلمب دفاتر تجارتی   

موسسه ثبت شرکت آرمانی با علمی به روز و تجربه چند ساله که کار خود را از سال 1389 شروع کرده است و تنها موسسه حقوقی و ثبت شرکت که عضو اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا می باشد . موسسه ثبت شرکت آرمانی با کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه کلیه خدمات ثبت شرکتها در ایران و اروپا از جمله ثبت شرکت در ایران ،اروپا و انگلیس و خدمات تخصصی در ایران که شامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت انواع شرکت های سهامی در موضوع های فعالیت مختلف و کارشناسی شده، ثبت انواع تعاونی ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی ، کلیه امور مربوط به اخذ کارت بازرگانی ، ثبت جوینت ونچر ، ثبت شعبه خارجی و … می باشد .

 

ما فقط برای یک کار نیستیم !

سایت شرکت ثبت تهران

سیاست مجموعه آرمانی از زمان تاسیس بر این اساس بوده است که بتواند خدمات خود را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد تا رضایت خاطر شما مشتریان ارجمند را تامین کند . این اطمینان به شما داده میشود با سپردن کار خود به موسسه ثبتی حقوقی آرمانی ، کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد .

با توجه به روابط خوب بین ایران و عراق، الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری در این کشور می باشد که لازمه حضور در مناقصات  و خرید و فروش ، ثبت شرکت می باشد.

بسیاری از شرکت های بزرگ و مهم ایرانی همانند بسیاری از کارخانه های لبنیاتی و… هم اکنون در عراق نیز فعالیت خود را ادامه می دهند به همین منظور به جهت پیشبرد اهداف شغلی خود، می توان ازاین موقعیت

استفاده بهینه برد.

تنها در 10 روز با ثبت آرمانی ، شرکت خود را در گرجستان ثبت کنید . از جمله مزایای ثبت شرکت در گرجستان می توان به این موارد اشاره کرد :

مالیات بردرآمد بسیار پایین

حقوق بسیار مناسب کارمندان

امکان اخذ اقامت از گرجستان

امنیت بسیار بالا

ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت تعاونی
ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در اروپا
ثبت برند
ثبت طرح صنعتی
اخذ کارت بازرگانی
دریافت کد اقتصادی و امور دارایی
ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ها
سایر خدمات ثبتی

برند ، نام تجاری و یا علامت تجاری عبارت است از اصطلاح ، نشانه ، نماد ، طرح یا ترکیبی از همه این موارد . برند به منظور شناسانه محصولات یا خدمات شرکت ها از یکدیگر کاربرد دارد . در صورتیکه برند یا نام تجاری خود را ثبت کنید هیچ شخص دیگری حق استفاده از آن را در جمهوری اسلامی ایران ندارد و چنانچه از برند شما استفاده شود طبق قانون محصولات به نفع شما ضبط و شخص متخلف موظف به پرداخت قرامت های سنگین می شود .

پایه و اساس یک فعالیت اقتصادی صحیح در هر کشوری مستلزم انجام مزاحل قانونی ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم از ادارات مالیات و دارایی می باشد . ثبت شرکت به شیوه ای درست و قانونی و با در نظر گرفتن تمام نکات ضروری شروع یک فعالیت اقتصادی نیازمند علم و تجربه کافی می باشد که در توان وکلای ثبتی با سابقه می باشد . مواردی از جمله انتخاب نام شرکت ، انتخاب صحیح موضوع فعالیت شرکت ، میزان صحیح سرمایه اولیه شرکت و … نیاز به تصمیم گیری های دقیقی دارد ثبت آرمانی با توجه به سال ها تجربه مفید و بکارگیری بهترین .کلای ثبتی و با در نظر گرفتن نیازهای شما در کنار شما مشتریان عزیز می باشد . ثبت آرمانی با ارائه مشاوره های کاملا علمی ، کاربردی و تخصصی در زمینه ثبت شرکت بهترین خدمات ثبتی را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد .

 

 

 

شایان ذکر است بعد از ثبت شرکت در سازمان ثبت شرکتها هرگونه تغییر و تحول در شرکت باید با رضایت کامل تمام شرکا و یا اکثریت عددی و کمی سهام داران شرکت صورت می گیرد در نتیجه جهت جلوگیری از مشکلات آینده باید سعی شود در هنگام ثبت شرکت در انتخاب شرکا کمال دقت را داشته باشیم . برای ثبت هر نوع شرکت و موسسه ای حتما باید از تجربه مشاورین متخصص و یا موسسات حقوقی و ثبتی معتبر بهره گرفت تا با مشورت آنها درگیر مسائل حقوقی و مشکلات آینده نشوید . از اینرو موسسه ثبتی حقوقی آرمانی با سالها تجربه شما عزیزان را در هنگام ثبت هر نوع شرکت و موسسه ای یاری می دهد .

انگلستان نسبت به سایر کشورها، قوانین ساده تر و سختگیری های کمتری در زمینه ثبتی و حقوقی دارد به همین علت یکی از 5 کشور اول جهان در انجام امور بازرگانی می باشد.

شرایط خوب این کشور برای ثبت شرکت، این امکان را به سرمایه داران داخلی و خارجی می دهد که با صرف کمترین زمان ممکن، شرکت خود را ثبت نمایند.

از آنجایی که سیستم اقتصادی این کشور دارای یک محیط کسب و کار آزاد می باشد، باعث جذب بالای فعالان اقتصادی و شرکت های خارجی می شود.

بیش از 5 میلیون شرکت در این کشور ثبت شده است که 76% آن ها، تنها با یک عضو به فعالیت خود می پردازند.

جالب است بدانید بدون داشتن اقامت و یا حتی حضور در خاک انگلستان می توانید برای ثبت شرکت در این کشور اقدام کنید و بر خلاف کشورهای اروپایی که حضور شخص فرد برای تاسیس شرکت در کشور مربوطه الزامی می باشد، در انگلستان این اجبار وجود ندارد.

2017© کلیه حقوق مادی و معنوی
این سایت
متعلق به موسسه ثبتی و حقوقی نیک اندیشان راه آرمانی می باشد

    به سامانه امور دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق اداره کل ثبت استان تهران خوش آمدید . هدف اصلی
از راه اندازی این سامانه ، تسریع فرآیند های مابین دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق و اداره کل ثبت استان تهران می باشد .

    از طریق این وب سایت کاربران دفترخانه ها و واحدهای ثبتی استان
تهران می توانند اموری از قبیل ارائه آمار عملکرد ماهیانه ، ارسال صورتحساب های ماهیانه و ارسال درخواست جهت دریافت اوراق بهادار را به صورت اینترنتی انجام دهند .

    همچنین مسئولین مربوطه در بخش های مختلف اداره کل ثبت استان تهران با توجه به سمت شان می توانند عملکرد ماهیانه این مراکز را از
طریق این سامانه کنترل کرده ، آمار ماهیانه را جمع آوری کرده و یا درخواست های مربوط به اوراق بهادار را بررسی کرده و پاسخ دهند .

   کاربران محترم دفاتر و نواحی ثبتی و همچنین مدیران محترم به منظور ورود به بخشهای خودشان ، می بایست ابتدا Login نمایند که این کار از طریق صفحه ورود اعضا امکانپذیر است .

| |

طراحی و پیاده سازی : فناوری اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران

سایت شرکت ثبت تهران

سایت شرکت ثبت تهران

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 جوکار احمدی عکس نوامبر 7, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *