سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

Phone: +98(21)5790-2000

خیابان دکتر فاطمی- میدان دکتر فاطمی- نبش خیابان چهلستون- پلاک 1

Phone: +98(21)5790-2000 FAX: +98(21)5790-2011 E-mail: [email protected]

 

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

اگر که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات بیمارستان شهرام (سجاد) دارید و می‌خواهید با یکی از اعضای تیم ما به طور مستقیم صحبت کنید، لطفا فرم زیر را پر کنید.

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

موضوع

پیام شما

SHAHRAM Private Hospital embarked on its activities in 1969 with the aim of providing diagnostic and treatment services. In this context, tremendous efforts have been put to improve medical and treatment quality in order to provide Iranian and International patients with the services they deserve to receive.

© 2000-2019 by the Shahram Hospital Association. | All rights reserved. | (Designed by: Hamed Faghihi)

Phone: +98(21)5790-2000

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

در بیمارستان خصوصی شهرام (سجاد) با بهره مندی از متخصصین با تجربه، کادر درمانی حرفه ای و تجهیزات به روز و استاندارد، روند تشخیص و درمان بیماران به طور دقیق و صحیح انجام می پذیرد. امیدواریم با ارتقا هر چه بیشتر در حوزه درمان، گامی بلند در بهبود بهداشت و سلامت جامعه برداریم. در این راستا، بیمارستان خصوصی شهرام (سجاد) طبق ارزیابی وزارت بهداشت، مفتخر به کسب رتبه درجه یک در بین بیمارستان های ایران و نیز کسب عنوان بیمارستان دوستدار کودک و بیمارستان برتر در ترویج زایمان طبیعی شده است.

بیمارستان شهرام (سجاد) شامل بخش های بستری زنان، مردان و اطفال، مراقبت های ویژه، جراحی، زایمان و اورژانس است که با فراهم آوردن فضایی آرام و دلنشین، آماده ارائه خدمات به بیماران محترم هستند.

کلینیک های تخصصی بیمارستان شهرام (سجاد) با حضور پزشکان مجرب و بکارگیری دستگاه های پیشرفته، همه روزه و در تمامی ساعات شبانه روز، امکان ارائه خدمات به مراجعین محترم را فراهم آورده است.

پاراکلینیک های بیمارستان سجاد شامل تصویربرداری، آزمایشگاه، داروخانه، گوارش و آندوسکوپی هستند که نیاز به مراجعه بیماران به خارج از بیمارستان برای دریافت خدمات تخصصی را برطرف می کند.

بیمارستان خصوصی شهرام (سجاد) برای رفاه حال بیماران محترم، طرف قرارداد با بیش از 30 شرکت بیمه درمانی است. هنگام مراجعه به بیمارستان، دفترچه بیمه خود را همراه داشته باشید.

بیماران مراجعه کننده از کشورهای دیگر، برای دریافت خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی می توانند به دپارتمان بیماران بین المللی بیمارستان شهرام (سجاد) مراجعه نمایند.

برای اطلاع از تلفن تماس هر یک از بخش های بیمارستان شهرام (سجاد)، به دفترچه تلفن مراجعه فرمایید. همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سؤالات شما عزیزان هستند.

ENGLISH

ARABIC (العربية)

PERSIAN (فارسی)

با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص، انواع اختلالات خواب و حملات تشنج در سنین مختلف بررسی و درمان می شوند.

برای اطفال، خدمات توسط دندانپزشک متخصص اطفال انجام شده و ارائه خدمات به خانم های باردار نیز صورت می گیرد.

انواع تصویربرداری ها با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها انجام شده و اینترونشنال رادیولوژی نیز در این مرکز انجام می شود.

در این بخش، روش نوین جراحی تومورهای مغز بدون بیهوشی انجام می شود که مهمترین نتیجه آن عدم آسیب به تکلم است.

در این کلینیک خدمات درمانی مربوط به بیماری‌های بافت همبند و مفاصل ارائه می‌شود. بیماری‌هایی که بیشتر ریشه در سیستم اتو ایمیون دارند. درمانگاه: شنبه ها (با تعیین وقت قبلی)

در این کلینیک مؤثرترین و مناسب ترین روش درمانی برای بیمار به کار گرفته می شود و در انجام اعمال جراحی مربوط به روده، رکتوم و مقعد شامل بیماری التهابی روده مثل کولیت اولسروز، بیماری کرون و اختلالات بستر لگن با استفاده از روش های پیشرفته لاپاروسکوپی پیشرو است. درمانگاه: پنجشنبه ها (با تعیین وقت قبلی)

 

در بیمارستان خصوصی شهرام (سجاد) با بهره مندی از متخصصین با تجربه، کادر درمانی حرفه ای و تجهیزات به روز و استاندارد، روند تشخیص و درمان بیماران به طور دقیق و صحیح انجام می پذیرد. امیدواریم با ارتقا هر چه بیشتر در حوزه درمان، گامی بلند در بهبود بهداشت و سلامت جامعه برداریم.

بیمارستان خصوصی شهرام (سجاد)، فعالیت خود را از سال 1348 در منطقه یوسف آباد تهران آغاز نموده است. این بیمارستان 120 تخت خوابی که قابلیت ارتقاء تا 200 تخت خواب را دارد، با هدف توسعه بهداشت و درمان در جهت خدمت رسانی به تمامی مراجعین گام برمی دارد و در تمامی حوزه های خدمات پزشکی و درمانی و در سطح بین المللی نیز فعالیت دارد.

در حال حاضر در حدود 250 پزشک متخصص که اکثریت شان از اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور هستند به همراه 320 کادر درمانی و اداری مجرب در بخش های تخصصی، کلینیکی و پاراکلینیکی در بیمارستان مشغول به انجام وظیفه و خدمت رسانی به مراجعین محترم هستند.

بیمارستان سجاد در شهر تهران واقع شده و بیمارستانی خصوصی – درمانی است که در سال 1346 با ظرفیت 100 تخت ثابت، تأسیس و در حال حاضر 128 تخت دایر دارد. تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی – جراحی – زنان و زایمان – کودکان و اطفال – اورژانس – ارتوپدی – چشم پزشکی – گوش و حلق و بینی – نورولوژی – اورولوژی – ICU – CCU

مشخصات بیمارستان شهرام :

# تعداد تخت بیمارستان شهرام (سجاد) تهران

69تخت
# بخش های بستری بیمارستان شهرام (سجاد) تهران

ارتوپدی – PICU
# بخش های ستاره دار بیمارستان شهرام (سجاد) تهران

اتاق عمل – اتاق عمل اورژانس – تخت زایمان – تختهای تحت نظر اورژانس – لیبر – آنژیوگرافی
# بخش های کلینیکی بیمارستان شهرام (سجاد) تهران

درمانگاه ENT – درمانگاه ارولوژی – درمانگاه ارتوپدی – درمانگاه اطفال – درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشکی ) – درمانگاه پوست – درمانگاه جراحی مغز و اعصاب – درمانگاه جراحی عمومی – درمانگاه چشم – درمانگاه داخلی – درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی ) – درمانگاه زنان و زایمان – درمانگاه شنوایی سنجی – درمانگاه فیزیوتراپی – درمانگاه قلب – درمانگاه فوق تخصصی – داخلی ریه – روماتولوژی – گوارش – تغذیه – عفونی – دندانپزشکی – مغزواعصاب کودکان – غدد – خون – جراحی زیبایی – کلینیک درد
# بخش های پاراکلینیک بیمارستان شهرام (سجاد) تهران

آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه طبی – اکوکاردیوگرافی – الکتروآنسفالوگرافی – سنگ شکن برون اندامی – سونوگرافی – رادیولوژی – آندوسکوپی – کولونوسکوپی – تست ورزش – ماموگرافی – سونوداپلر – اسپیرومتری

شماره تماس :۸۸۹۵۷۱۷۰ ۲۱ 0 -۸۸۹۵۷۱۷۵ 0۲۱

جهت دریافت کلیه اطلاعات و مشخصات این مجموعه می توانید کلمه (Shahramhospital) را به سامانه ( 5000515660 ) پیامک نمایید.

تهران -خیابان دکتر فاطمی- میدان دکتر فاطمی- نبش خیابان چهلستون- پلاک 1

[email protected]

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

لطفا بگویید که این صفحه را در اصناف تاپ مشاهده کرده اید 🙂

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

سایت بیمارستان سجاد تهران میدان فاطمی

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 deniz deniz نحوه مصرف ژانویه 5, 2019
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *