سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از ایرنا، حمیدرضا دعاگویی به مناسب روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان، افزود: می توان با کمک رسانه ها فضا را خوشبینانه تر به سمت اهداف متعالی و هدایتگری اصولی جامعه و افکار عمومی هدایت کنیم.

وی با بیان اینکه افکار عمومی در جوامع مردم سالار قدرت اصلی به شمار می روند، افزود: جمعیت 46 هزار نفری فرهنگیان به انضمام 600 هزار دانش آموز در کرمان جامعه هدف بزرگی را در بر می گیرد که همواره سهم والایی را تحولات ایفا می کنند. 

دعاگویی ادامه داد: لازم است اخبار در نهادی مانند آموزش و پرورش با وجود قشر عظیم مخاطب به شکل صحیح و شایسته ای منتشر شود تا افکار عمومی را با این اهداف همراه کند.

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

وی با اشاره به تاکید وزیر آموزش و پرورش بر اجرای سند تحول بنیادین در راس امور و برنامه های این وزارتخانه، اظهار داشت: در بحث مدرسه محوری نیز مدرسه به عنوان نوک اتفاقات پیکان تعلیم و تربیت است و مهمترین جایگاه را دارد و تمام عوامل اجرایی آموزش و پرورش برای اجرای صحیح برنامه در مدارس نقش آفرینی می کنند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، تصریح کرد: طی یک ماهه گذشته سیاست گذاری در حوزه روابط عمومی این نهاد انجام شده که بیشتر بر اهداف کلان وزارتخانه متمرکز است و تولید خبر در این راستا انجام می گیرد.

دعاگویی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شرایط حساسی که در جامعه وجود دارد را به خوبی درک می کند، تصریح کرد: باید مراقبت بود تا اخباری که از ناحیه این حوزه در اختیار جامعه قرار داده می شود به افکار عمومی آسیب نرساند.

وی با اشاره به اینکه برخی اخبار طی سالهای گذشته از ناحیه آموزش و پرورش منتشر شد که به افکار عمومی آسیب رساند، افزود: درصدد این هستیم که با تعامل بیشتر با رسانه ها اخبار صحیح را بهنگام و سریع در اختیار افکار عمومی قرار دهیم. 

وی بر امضای تفاهم بین خبرگزاری جمهوری اسلامی کرمان و اداره کل آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: برنامه مشترکی در این حوزه تعریف و دنبال شود تا رسانه ها به کمک این نهاد بیایند و در حقیقت جایگاه و تکریم مقام معلم به جایگاه واقعی خود برسد.

* اثر بخشی ارتباط دیرینه و مطلوب ایرنا و آموزش و پرورش 

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان نیز، گفت: رویکرد این سازمان خبری نشاط آفرینی توام با اخلاق مداری بمنظور به حداقل رساندن آسیب های موجود است.

بهنام احمدی از ارتباط دیرینه و مطلوب ایرنا و آموزش و پرورش استان کرمان به عنوان نقطه ای مطلوب و موثر نام برد که در سایه این تعامل اخبار و رویدادهای آموزشی و فرهنگی به نحو مطلوب و در کمترین زمان ممکن در اختیار جامعه قرار گرفته است.

*رفتار حرفه ای ایرنا در اطلاع رسانی 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز، گفت: ایرنا رفتار حرفه ای در حوزه خبر دارد.

امید سلاجقه افزود: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش درخواست را به مدیریت جدید این نهاد با عنوان تاکید بر شفاف سازی و تاثیر اخبار بر افکار عمومی ارائه کرده است.

وی همچنین افزود: خواست سرپرست آموزش و پرورش استان کرمان نیز از روابط عمومی این نهاد، رفتار حرفه ای با رسانه ها است.

وزیر آموزش‌وپرورش در سفر ی…

دیدار وزیر آموزش‌وپرورش با اما…

در اولین برنامه سفر یک‌روز…

حضور وزیر آموزش‌وپرورش در جمع …

سومین دوره مسابقه ملی توان…

برگزاری «مسابقه ملی توانمند» د…

قائم مقام وزیر آموزش و پرو…

تمدید مهلت ثبت در انتخابات عضو…

آموزش‌وپرورش از سال تحصیلی 97-…

مرکز امور هماهنگی، ارتباطات …

جوابیه معاونت آموزش متوسطه به …

عطف به مطلب مندرج در روزنامه…

جوابیه معاونت پرورشی و فرهنگی …

عطف به مطلب مندرج در خبرگزار…

جوابیه اداره‌کل اموراداری و تش…

عطف به مطلب مندرج در روزنامه…

All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

عید فطر روز اول ماه شوال و در پایان ماه رمضان است. عید فطر از مهم‌ترین جشن‌ها و اعیاد مسلمانان است. در کشورهای…

پنج کشور در جهان وجود دارند که رتبه نخست را در زمینه آموزش ابتدایی، دارا هستند، و رتبه‌بندی این کشورها بر اساس…

بسیاری از کارشناسان و والدین،تنبیه بدنی را به دلیل اثرگذاری منفی آن بر سلامت روانی کودک رد می‌کنند، اما گروه د…

معمولا هر پدر و مادری شیوه خاصی برای تربیت فرزندان خود دارند؛ یعنی هر خانواده ای شرایط و قانون های خاص خودش را…

کدام کودکان به گفتاردرمانی نیاز دارند؟ کودک یک ساله گفتار را به‌صورت تک‌کلمه شروع می‌کند. وقتی سنش به یک سال و…

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

آشنایی با رسوم جالب بچه داری در فرهنگ های مختلف در هر کشوری پدر و مادرها شیوه خاص خودشون رو در تربیت و بزرگ کر…

  برای درمان بیماری ها راه های بسیاری وجود دارد. یکی از این راه ها از طریق گوش دادن و نواختن موسیقی است ک…

فرزند، گلی است که پدر و مادر وظیفه دارند به‌عنوان باغبان آن‌را پرورش دهند تا عطر دل‌انگیز آن فضای خانواده و جا…

۱- کاشتن سبزیجات: به راستی چه کاری بهتر از کاشت و برداشت سبزیجات در باغچه، جعبه و گلدان می تواند، پایه های علو…

اوقات فراغت دانش آموزان (از انگیزه ها تا آسیب ها) یک دانش آموز در مدت تحصیلات ابتدایی تا اخذ دیپلم متوسطه حدود…

آخرین اخبار

همه چیز درباره عید فطر و اعمال آن + ذکر قنوت نماز عید فطر

خرداد ۲۱, ۱۳۹۷
در: اخبار آموزشی, گوناگون
۵ Comments

عید فطر روز اول ماه شوال و در پایان ماه رمضان است. عید فطر از مهم‌ترین جشن‌ها و اعیاد مسلمانان است. در کشورهای اسلامی، عید فطر از جمله اعیاد بسیار مهم محسوب می‌شود و معمولاً با تعطیلی رسمی همراه است. در این روز، روزه حرام است و نماز عید برگزار می‌ شود. پرداخت زکات فطره… ادامه متن

نگاهی به شیوه ی تربیت کودکان در ۵ کشور برتر آموزشی دنیا
تنبیه کودکان در کشور های مختلف دنیا
تاثیر سختگیری والدین بر ویژگی های اخلاقی کودکان در آینده
کدام کودکان به گفتاردرمانی نیاز دارند؟
آداب و رسوم جالب درباره کودکان در کشورهای مختلف
موسیقی درمانی چیست؟

بیشتر

عید فطر روز اول ماه شوال و در پایان ماه رمضان است. عید فطر از مهم‌ترین جشن‌ها و اعیاد مسلمانان است. در کشورهای اسلامی، عید فطر از جمله اعیاد بسیار مهم محسوب می‌شود و معمولاً با تعطیلی رسمی همراه است. در این روز، روزه حرام است و نماز عید برگزار می‌ شود. پرداخت زکات فطره… ادامه متن

پنج کشور در جهان وجود دارند که رتبه نخست را در زمینه آموزش ابتدایی، دارا هستند، و رتبه‌بندی این کشور… ادامه متن

ترفند ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام بدون نرم افزار : اینستاگرام ، یک شبکه اجتماعی پربازدید است که کاربران بسیار زیادی را در خود جای داده است. هر شبکه اجتماعی دارای یکسری محدودیت ها است. به عنوان مثال تلگرام اجازه ذخیره عکس ارسالی در سکرت چت… ادامه متن

 

 

 

با عضویت در کانال و خبرنامه تلگرام پازما، از آخرین خبرهای آموزشی، معرفی محتوا، رویداد های آموزشی، کدهای تخفیف و غیره مطلع شوید

استفاده از مطالب سايت پازما فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت به پازما تعلق دارد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: بعد از انقلاب تولید در استان کرمان 4.

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان گفت: بعد از انقلاب در احداث راه و بزرگراه توسعه قابل قبول و چشمگیری رخ داده است. …

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: پس از انقلاب ٧٠ هزار متر فضای فرهنگی ،هنری به فضاهای موجود در استان کرمان اضافه شده…

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به گستردگی جغرافیایی استان کرمان و افزایش عدالت قضائی نسبت به قبل و بعد از انقلاب،…

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: 8 واحد اجرایی تامین اجتماعی اعم از شعبه اصلی و اقماری، دو کارگزاری در شهرستان رفسنجان وجود دارد که تقریباً یک هشتم واحدهای اجرایی تامین اجتماعی استان در رفسنجان قرار دارند.

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

مدیرکل دفتر امور کارگزاریهای رسمی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در ایام دهه فجر امسال 38 کارگزاری در کشور افتتاح شد و تا پایان سال تعهدی که داشتیم مبنی بر افتتاح 80 کارگزاری انجام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: گروه سنی 10 تا 49 سال در دستور کار سوادآموزی هستند و امسال تفاهمنامه ای با تمام شهرستان ها امضاء می کنیم که در بسیاری از مناطق بی سوادی در سال جاری و سال آینده ریشه کن شود.

مدیر پایگاه میراث فرهنگی بافت تاریخی کرمان گفت: تاکنون برای 120 بنای ثبتی موجود در بافت تاریخی شهر کرمان شناسنامه اثر تهیه شده است.

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان  در تشریخ آخرین جزئیات پرونده تیراندازی در این شهر گفت: در حال  حاضر  عامل تیراندازی عمدی در خیابان ابوریحان سیرجان که جوانی ۲۱ ساله است به همراه برادرش با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمان گفت: معدل امنيتي استان كرمان رضايت بخش و قابل تحسين است.

معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور اندوخته‌ی بزرگ انقلاب اسلامی را مردم دانست و خطاب به مسئولان گفت: باید همراه مردم و در کنار مردم باشید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در این جلسه گفت: فرهنگ سازی حفظ و حراست از منابع طبیعی بسیار مهم است و زمینه فرهنگ سازی از کودکی باید شکل بگیرد و آموزشهای لازم را فراگیرند.

مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان اظهار کرد: پرواز تهران  _ کرمان در ساعت 6 و 30
دقیقه امروز 15 بهمن‌ماه از فرودگاه تهران به مقصد کرمان پرواز کرد که به
ناچار و به دلیل دید کم در فرودگاه کرمان، مدتی در فرودگاه یزد به زمین نشست و پس برطرف شدن مه در ساعت 10 و 18
دقیقه در فرودگاه کرمان مسافران خود را به مقصد رساند.

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : انقلاب اسلامی فقط انقلاب ایران نیست  بلکه انقلاب  مستضعفان و آزادی خواهان جهان  است  و بذر امید را  در دل آزادی خواهان جهان روشن کرد.

جمعی از دانش آموزان دبستان و دبیرستان مجتمع شهید مهدوی بمناسبت گرامیداشت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با استاندار کرمان دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان دشمن از تمام جوانب حمله کرده و می  خواهد همه روزنه ها را ببندد و بسیج باید در این جنگ اقتصادی دولت را حمایت کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: 9 درصد مراتع کشور در شمال استان کرمان قرار دارند اما 80 درصد مراتع ما فقیر هستند و بررسی ها نشان داده هر سال 15 هزار هکتار از مراتع ما تبدیل به بیابان می شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی دنیا را متحیر کرده است و کل دنیا را تحت تأثیر خودش قرار داد و انقلاب زلزله ای بود که رژیمی را که اصل و اساسش نامشروع است را ویران کرد و مابقی دنیا انقلاب را الگوی خود کردند.

رییس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان اظهار کرد: امروز( شاهد ورود بهمن‌ماه)سامانه بارشی به استان کرمان هستیم و این سامانه تا اواخر روز دوشنبه در سطح استان فعال خواهد بود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در چهلمین سالگرد انقلاب؛ توانمندسازی مددجویان را سیاست کمیته امداد دانست.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: براساس نیات واقفین از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 6 میلیارد و 695 میلیون تومان به مردم کرمان خدمت رسانی شده است.

1397/11/14
18:12

1397/11/14
17:47

کرمان(پانا)-رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان با اعلام این خبر گفت : انتخابات استانی مجامع اعضا ومربیان سازمان دانش آموزی استان در 16،17 و 18 بهمن در کانون شهید ایرانمنش کرمان برگزار می شود .

1397/11/14
16:43

کرمان(پانا)- استاندار کرمان در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ادارات پس از بازدید از غرفه های اداره کل آموزش وپرورش که شامل غرفه ی معاونت پرورش و فرهنگی اداره کل ،خبرگزاری پانا، اداره فنی و حرفه ای به خبرنگار پانا گفت: خوشبختانه بعداز 40سال دربرابر همه ی محدودیت هاو مشکلاتی که داشتیم و فشارهای خارجی که به ما وارد شده در مقایسه با خیلی از کشورها وضعیت بسیار مناسب و شرایط بسیار خوبی داریم.

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

1397/11/14
13:19

کرمان(پانا) – دانش آموز قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور در میان استقبال فرهنگیان و دانش آموزان وارد شهرستان جیرفت شد

1397/11/14
12:48

کرمان(پانا) – نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در دیدار با نمایندگان نهمین دوره مجلس دانش آموزی و اعضای شورای دانش آموزی استان پس از استم صحبت های دانش آموزان ضمن ابراز خرسندی و تمجید از بیان و محتوای صحبت های آنان گفت : شما دغدغه ها و مطالبات به جا و درستی دارید . پیام انتخاب دانش آموزان این است که که افراد امانتدار ، صادق ، شجاع و متدین را انتخاب کرده اند و امیوارم در آینده شما را در پست های بالاتر ببینم.

1397/11/13
13:30

کرمان(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم نمادین زنگ انقلاب گفت: ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵۰۰۰ شهید فرهنگی مسیر انقلاب را هموار کردند.

1397/11/11
19:33

کرمان(پانا)- مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:دستاوردهای انقلاب 40ساله آنقدر زیاد است که شاید این نمایشگاهی که امروز افتتاح شد قطره ای از خدمات ارزنده ای که در 40سال توسط همه ی دلاورمردان و مردان بزرگ و دانش آموزان عزیز و فرهنگیان به نمایش گذاشته شد.

1397/11/11
16:04

کرمان(پانا)- معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن بازدید از غرفه های آموزش وپرورش و خبرگزری پانا ضمن تبریک فر رسیدن ایام ا.. دهه ی فجر گفت:با توجه به اینکه امسال دهه ی فجر مصادف شده با ایام فاطمیه از آنجایی که همه ی ما در جهت حفظ ارزشهای نظام جمهوری اسلامی وظیفه ی دینی ، ارزشی و انقلابی داریم با رعایت شئونات ایام فاطمیه سعی کردیم که دستاوردهای انقلاب اسلامی را در سالگرد چهلمین سال در معرض نمایش عموم مردم خصوصا فرهنگیان و دانش آموزان بگذاریم .

1397/11/10
17:35

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از اجرای گروه سرود ۱۲۰۰ نفری دانش آموزان در مراسم گرامیداشت روز ۱۲ بهمن ماه۹۷ سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در مصلی کرمان خبر داد.

1397/10/30
13:56

کرمان(پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در کمیته ایمنی و تغذیه سالم مدارس استان، گفت: نظارت بر بوفه های مدارس جدی تر می شود و فروش خوراکی های غیرمجاز در مدارس استان ممنوع است.

1397/10/30
13:52

کرمان(پانا)- طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ” حمیدرضا شیخ پور” به عنوان رئیس آموزش و پرورش منطقه ماهان منصوب شد.

1397/10/19
19:09

کرمان (پانا) – رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در حاشیه برگزاری دوره مقدماتی مربیان جدیدالورود سازمان دانش آموزی گفت:در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر برای سازمان دانش آموزی استان کرمان که یکی از ارکان سازمان محسوب می شوند دوره ای ترتیب داده شد جهت تربیت مدرس در سطح مقدماتی.

1397/10/18
14:13

کرمان(پانا) – رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در ویدئو کنفرانس گفت: درخشش پیشتازان دختر و پسر استان کرمان در اردوی ملی باعث افتخار و مباهات است و انتخابات مجامع پیشتازان جهت عینیت بخشیدن به رکن چهارم اساسنامه سازمان باید با حساسیت و دقت خاصی برگزار شود.

1397/10/18
13:45

کرمان(پانا) – در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان کلنگ احداث تالار همایش های هتل آسمان کرمان به زمین زده شد.

1397/10/18
13:24

کرمان(پانا) – رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان،در پی انتشار مطلبی تحت عنوان««پر خطر ترین سرویس مدرسه در شهرستان زهکلوت استان کرمان» توضیحاتی ارایه کرد.

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

سایت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 طرز تهيه آوریل 30, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *