سايت ثبت شركتها تهران

سايت ثبت شركتها تهران

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

سايت ثبت شركتها تهران

سايت ثبت شركتها تهران

برگزاری کارگاه آموزشی دو روزه روئسای ادارات ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری سراسر کشور

برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

“برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص ” آشنایی با قوانین ثبت موسسات غیردولتی”

برگزاری همایش دو روزه توسعه ابزارهای الکترونیک در راستای بهبود فضای کسب و کار

ویژه روسای ثبت شرکتهای استانها

سايت ثبت شركتها تهران

                                                                                                                                                                                             

راهنمای ثبت تاسیس

سامانه ثبت تاسیس

پیگیری ثبت تاسیس

 

راهنمای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود

 

مسئولیت محدود

 

پیگیری ثبت

 

راهنمای تاسیس شرکت سهامی خاص

 

تاسیس شرکت سهامی خاص

 

 

راهنمای تاسیس موسسه

 

 

 

 

راهنمای ثبت تغییرات

سامانه ثبت تغییرات

پیگیری ثبت تغییرات

 

راهنمای تغییرات در شرکت با مسئولیت محدود  

 

مسئولیت محدود

 

پیگیری ثبت تغییرات

 

راهنمای تغییرات در شرکت سهامی خاص

سايت ثبت شركتها تهران

 

 شرکت سهامی خاص

 

 

راهنمای تغییرات در موسسه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای تعیین نام

سامانه

 

راهنمای تعیین نام شرکتها و موسسات غیر تجاری

 

سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای ثبت درخواست اظهارنامه پلمب دفاتر تجارتی  

  آدرس مراکز اجرای  پلمب دفاتر تجارتی   

ثبت شرکت و ثبت برند میزان زیر مجموعه موسسه کاج ارائه ای متفاوت از خدمات اداری برای شما دارد. موسسه ما سعی در این دارد که به بهترین شکل ممکن و البته ” متفاوت ” خدمات خود را ارائه دهد. هزینه ثبت شرکت و تغییرات کم و انجام خدمات در کمترین زمان به صورتی که می توان نام ” فوری ” بر آن نهاد از اهداف ماست. خدمات ما در حوزه های تاسیس شرکت و موسسه و انجام ثبت تغییرات آنها، ثبت برند و علائم تجاری، مشاوره و انجام اخذ کارت بازرگانی، کد اقتصادی و جواز تاسیس و ثبت در سایر کشورها می باشد.

تمامی مشاوره های دریافتی از ما کاملا دقیق و شفاف می باشد. هزینه های اعلام شده به شما به صورت کاملا دقیق بوده و تمامی موارد به طور کامل در قرارداد های شما اعلام خواهد شد. همچنین شما می توانید فرم روبرو را تکمیل نموده تا بلافاصله از هزینه ثبت شرکت یا سایر خدمات ما مطلع شوید.

مشاوره تمامی خدماتی که برای کسب و کارتان به آن نیاز دارید را یکجا دریافت نمایید.

موسسه میزان با داشتن سالها سابقه در حوزه های ثبتی و مشاوره اخذ انواع گواهینامه و مجوزهای اداری و استانداردها و انواع ایزو، جوز امین ترین و متعهد ترین موسسات مجری ثبت شرکت در تهران و کل ایران می باشد.ما همواره متعهد به اهدفامان هستیم.

مهمترین هدف ما در موسسه ثبت میزان تعهد و صادقت توامان است. تعهدی در زمانبندی انجام خدمات و صداقت در مشاوره به مشتریان. این تعهد در قبال مشتریانی است که ما می خواهیم همکاری بلند مدت و دوستانه ای با آنها داشته باشیم.

سايت ثبت شركتها تهران

نظرات مشتریان موسسه را ادامه همین صفحه می توانید مشاهده نمایید.

موسسه ما با محدودیت هایی که در کسب تجربه در این زمینه وجود داشت تشکیل شد و تا به امروز توانسته است با لطف خداوند متعال پابرجا بماند. این درخت تنومد مدیون تجربه و سوابق همکارانی است که در مجموعه ثبت میزان همکاری می نمایند.

خدمات ثبت شرکت میزان ما عبارتند از: ثبت و تغییرات شرکت در تهران و تمامی شهرستان های ایران. خدمات ثبت برند و علائم تجاری نیز به همین صورت و با کمترین احتمال در موسسه انجام می پذیرد که نمونه کارهای متعدد ما را می توانید از همکاران ما دریافت نمایید.

 ثبت آنلاین شرکت بدون مراجعه حضوری و کمترین رفت و آمد، با مشاوره تخصصی در خدمت شما هستیم. خدمات ما در شهرهای تهران و کرج، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان ارائه می گردد.

ما جزو موسساتی است که تمامی هزینه ثبت شرکت یا هزینه تغییرات شرکت و سایر نیازهای شما را از ابتدا به صورت شفاف به شما اعلام می کند و هیچگونه هزینه پنهانی در ادامه روند انجام پرونده موکلان نخواهد شد.

همچنین موسسه میزان، تنها موسسه در میان همکاران می باشد که پایین ترین هزینه ها را دریافت خواهد کرد. علاوه بر آن نیاز شما در کمترین زمان و به صورت فورینماید.

جهت استعلام هزینه ثبت کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و با کسب اطلاعات در زمینه هزینه انواع مراحل ثبت، از طریق فرم استعلام هزینه، هزینه کلیه خدمات را به صورت فوری بر روی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

استعلام هزینه ثبت شرکت

هزینه انواع خدمات در این فرم گنجانده شده است. این هزینه ها عبارتند از:
۱- ثبت انواع شرکت  ۲- ثبت تغییرات شرکت شامل: تنظیم صورتجلسات تغییرات‎ نقل و انتقال سهام، نقل و انتقال وراثتی، افزایش و کاهش سرمایه، تغییر آدرس و انحلال شرکت، تمدید و تغییر نام شرکت، تغییر سمت اعضا و حق امضا ۳- ثبت برند ، ثبت لوگو علایم تجاری ۴- اخذ کارت بازرگانی  ۵- اخذ کد اقتصادی

ثبت برند در واقع اسم، نشان یا عبارتیست که در کالاها یا خدمات یک شرکت تحت آن نام به مصرف کنندگان عرضه می گردد. برند می تواند یک نشان، اسم لوگو مهر یا لفاف باشد. نام هر محصولی که زمانی مجاز به استفاده می باشد که اولا قبلا توسط شخص یا مجموعه دیگری ثبت نشده باشد و ثانیا در اداره مالکیت صنعتی ثبت شده باشد. در این صورت است که حق استفاده از آن برند فقط در اختیار شخص ثبت کننده آن خواهد بود.

اصل و اساس شروع هر فعالیت حرفه ای در حوزه کسب و کار یا تولید یک محصول انتخاب یک نام تجاری و متعاقبا ثبت برند آن برای جلوگیری از کپی برداری سایر می باشد.

امروزه بیشتر صاحبین کسب و کار برای خود ثبت برند داشته اند که به ندرت اسمی پیدا می شود که قبلا ثبت نشده باشد و باید به اسم های خاص و جدید رو آورد. معمولا تولید کنندگان به ثبت برند دوم و ثبت برند سوم رو آورده اند. شما بعد از ثبت برند می توانید آن را بروی محصولی که در حوزه کاریتان است درج کنید و از حمایت قانونی برای محافظت از کپی برداری استفاده نمایید.

زمانی که شخص یا شرکتی از برند شما برای نام گذاری محصولاتش استفاده نمایند آنگاه شما بنا بر قوانین ثبت برند در کشور می توانید آن مجموعه را موظف به تغییر نام و بابت این تخطی مجازات نمایید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ثبت برند می تواند در قالب یک لوگو و نشان تجاری باشد در این صورت می گوییم که ثبت علامت تجاری صورت گرفته است. اخذ گواهی مبنی بر ثبت علامت تجاری یک سند معتبر برای استفاده از آن صرفا توسط ثبت کننده بوده که مزایای مختلفی هم برای کسی که آن را از اداره کل مالکیت صنعتی دریافت کرده دارد.

ثبت و خرید و فروش انواع برند و علائم تجاری در کلیه طبقات. کارشناسان ثبت میزان با قوی ترین و پیگیرترین تیم در خدمت هموطنان در سراسر ایران عزیز می باشد. جهت ثبت برند، ثبت لوگو و علائم تجاری با ما تماس بگیرید.

رتبه­ بندی شرکت­ ها، مقیاسی است که با اتکا به اصول و استانداردهای معین، صلاحیت شرکت­ها را تایید یا رد می کند. شرکت­ها برای ورود به مزایدات و مناقصات دولتی یا عقد قرارداد با موسسات دولتی ملزم به ارائه گواهی تایید صلاحیت و رتبه ­بندی هستند.

رتبه بندی شرکت های پیمانکار دارای ۵ رتبه می باشد که بالاترین آن ۱ و پایین ترین آن ۵ می باشد و رتبه بندی شرکت های مشاور از رتبه ۱ تا ۳ می باشد که بالاترین آن ۱ و پایین ترین آن ۳ می باشد. موسسه ثبت میزان، با داشتن بیش از ۲۰۰۰ پرونده رتبه بندی موفقط تخصصی ترین مرکز رتبه بندی شرکت ها در ایرن می باشد.

کارت بازرگانی، مجوز صادرات و واردات یا فعالیت در عرصه تجارت خارجی است. یا به عبارتی دیگر دارندگان کارت بازرگانی میتوانند در عرصه صادرات و واردات کالاهای مجاز، ثبت سفارش و ترخیص کالا یا ثبت برندهای لاتین فعالیت کنند. بنابراین تمام تجار ایرانی ملزم به اخذ کارت بازرگانی هستند.

مراجع اخذ کارت بازرگانی، شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن هستند. کارت بازرگانی برای تمام اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط صادر می­شود. حتی تجار غیر ایرانی نیز می­توانند جهت اخذ کارت بازرگانی در ایران اقدام کنند اما مشروط بر اینکه در کشورهای آنها نیز به تجار ایرانی، کارت بازرگانی داده شود. تمامی متقاضیان حقیقی و حقوقی اخذ کارت بازرگانی ملزم به احراز یک سری شرایط عمومی هستند.

بعد از ثبت شرکت شما برای تشکیل پرونده و بعد از آن تعیین حوزه مالیاتی جهت انجام امور مالیاتی نیاز به اخذ یک کد ۱۲ رقمی به نام کد اقتصادی دارید. این کد به کسب و کار حقیقی و حقوقی اعطا می گردد. اخذ کد اقتصادی در کمترین زمان با کمترین هزینه در موسسه میزان صورت می گیرد. از بین مزایای اخذ کد اقتصادی می­توانیم به پرداخت حقوق دولت تحت نام مالیات، تسهیل و تسریع روند بررسی دفاتر قانونی شرکت، احراز هویت اشخاص در اداره مالیات و ممانعت از رقابت­های ناسالم اشاره کنیم. جهت اخذ کد اقتصادی یا مشکلات آدرس و .. در فرآیند اخذ کد اقتصادی دارید تماس بگیرید.

برای انجام یک فعالیت تولیدی، اقتصادی و تجاری می بایست مجوز داشت که به این مجوز، جواز تاسیس می گویند. دارنده جواز تاسیس می تواند در شهرک صنعتی که در جواز تاسیس آمده است واحد تولیدی خود را راه اندازی نموده و تولید محصول خود را آغاز نماید. مرکز صادر کننده جواز تاسیس بر طبق نوع فعالیت متفاوت می باشد. موسسه ثبت شرکت میزان جهت اخذ جواز تاسیس برای کشب و کار شما یا اخذ جواز برای ثبت برند در کمتر از یک هفته با نازلترین هزینه در خدمت شما می باشد.

تمامی فروشندگان کالا جهت دریافت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان خود موظف هستند که گواهینامه ارزش افزوده داشته باشند. گواهینامه ارزش افزوده از طرف سازمان امور مالیاتی صادر می گردد. اعتبار گواهی ارزش افزوده بنا بر بررسی متصدی و تشخیص حوزه مالیاتی ۶ماه و یا یک سال می باشد که پس از اتمام تاریخ اعتبار می بایست تمدید گردد. چنانچه این گواهی منقضی شده باشد، خریداران نبایستی هنگام خرید مبلغ مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت نمایند. جهت اخذ گواهی ارزش افزوده با ما تماس بگیرید.

پلمپ دفاتر برای مشخص نمودن فعالیت های سالیانه شرکت به صورت اجباری ارائه داده می شوند، هر شرکت و سازمانی میبایست جهت بررسی كلیه فعالیت های مالی خود و پرداخت مالیات، دفاتر پلمپ مالیاتی که شامل یک دفتر روزنامه و یک دفتر کل می باشد را تهیه کند (کلیه شرکت ها اعم از فعال و غیر فعال موظف به  اخذ دفاتر پلمپ می باشند). کلیه صفحات این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شوند به این دلیل دفاتر پلمپ نامیده می شوند، لذا پلمپ دفاتر تجاری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. جهت پلمپ دفاتر با ما تماس بگیرید.

علامت استاندارد، ضامن کیفیت کالا یا خدمات ارائه شده است. استاندارد به مجموعه­ای از مطالعات گفته می­شود که در آینده مورداستفاده قرار می­گیرند و به نوعی بین محصول خریداری شده و هزینه پرداختی، تعادل برقرار می­کند. البته لازم به ذکر است که ملاک­های اخذ استاندارد ایران ، ثابت نیستند و هر زمانی نیازمند استانداردهای متناسب با خود است. سازمان استاندارد ملی ناظر بر کیفیت محصول و صدور آن در ایران می باشد. جهت اخذ استاندارد ایران در حوزه های مختلف با مشاوران ثبت میزان تماس بگیرید. ما به رایگان مشاور شما خواهیم بود.

ثبت انواع شرکت در ۱۰ روز شامل ثبت شرکت مسئولیت محدود،سهامی خاص و عام، شرکت های تعاونی و تضامنی، نسبی و همچنین انجام پلمپ دفاتر برای شرکتها بعد از ثبت، در کمترین زمان با مناسبترین هزینه. ثبت میزان تنها موسسه ای می باشد که بخش اعظمی از مبلغ قرارداد را پس از انجام و رضایت مشتریان دریافت می نماید.

انجام امور مربوط به ثبت تغییرات شرکت شامل تغییر آدرس شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، تغییر اعضا هیات مدیره، نقل و انتقال سهام شرکت سمئولیت محدود و سهامی خاص، تغییر نام شرکت و افزایش یا کاهش سرمایه توسط کارشناسان متخصص با کمترین هزینه ثبت تغییرات شرکت در تهران و شهرستان ها.

مجـری ثبت برند، ثبت علامت تجاری و لوگو، ثبت تضمینی برند، رفع اخطار اظهارنامه های ثبت برند و ثبت علامت تجاری لوگو در زمان کم و با هزینه مناسب. جهت استعلام هزینه ثبت برند و لوگو هم می توایند فرم استعلام راپر نمایید. همچنین برای آگاهی از قابل ثبت بودن برندتان از لینک استعلام برند استفاده نمایید.

اخذ کارت بازرگانی، مشاوره گرفتن کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی جهت اخذ کارت بازرگانی از دیگر خدمات ما می باشد. در صورتی که در فرآیند اخذ کارت بازرگانی یا اخذ کد اقتصادی و نحوه آدرس دهی مشکل دارید با کارشناسان ثبت میزان تماس بگیرید.

ثبت شرکت یا برند و سختر از آن ثبت تغییرات شرکت، کاری پیچیده است، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف شما، نزدیک ترین مسیر را برای نیاز شما، پیشنهاد دهیم.

با مــا تماس بگیرید…

افتخــار همکــاری با صدها شخص و شرکت در طــی سالــها فعالیت


ثبت انواع شرکت و برند چه مراحل و نیازهایی دارند؟

سايت ثبت شركتها تهران

ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور کسب و کار تشکیل می شود. در شرکت با مسئولیت محدود شرکا بدون افتتاح حساب، داشتن سهام یا درصد از شرکت فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول دیون شرکت است.

شرکت با مسئولیت محدود از پرکاربرید ترین شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها می باشد. ساده ترین و پر کاربرد ترین نوع شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که اکثر شرکت هایی که ثبت می گردنند از این نوع شرکت می باشند. جهت انجام امور بازرگانی و کاری در سیکل کوچک تا متوسط از ثبت شرکت با مسئولیت محدود استفاده می گردد.

سرمایه برای ثبت مسئولیت محدود باید ” حداقل صد هزار تومان ” باشد اما برخلاف ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به واریز این مبلغ در حساب شرکت نیاز نمی باشد و صرفا در اساسنامه شرکت ذکر خواهد شد. در شرکت با مسئولیت محدود عنوان سهم الشرکته و سهام دار وجود ندارد و صرفا مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در آن تعریف خواهد شد.

شرکت سهامی خاص به شرکتی گفته می شود که سرمایه اولیه آن توسط اعضا تامین گردد. هر یک اعضا به یک مقدار سهام دار خواهند بود و سهم الرشکته خواهند داشت. برخلاف شرکت سهامی عام، سهام شرکت سهامی خاص فقط در اختیار اعضای خاص که همان هیات مدیره هست، خواهد بود و عموم حق سهامداری نخواهند داشت.

در واقع منظور از شرکت­های سهامی خاص، شرکت­های تجاری است که سرمایه آنها به سهام تقسیم می­شود و تمام سرمایه شرکت توسط موسسین آن تامین می­شود. مسئولیت سهامداران در قبال شرکت مستقیماً وابسته به مبلغ اسمی سهام آنهاست. لازم به ذکر است که مبلغ اسمی سهام­ها با هم برابر است.

در هنگام ثبت شرکت سهامی خاص می بایست پس از تعیین سرمایه شرکت، میزان ۳۵ درصد از آن را در حساب شرکت نزد یکی از بانک ها واریز نمایند. اعتبار شرکت سهامی خاص جهت گرفتن پروژه و وام و .. از شرکت مسئولیت محدود بیشتر است.

جهت ثبت شرکت سهامی خاص، حضور حداقل ۲ عضو به عنوان هیئت مدیره، حداقل ۱ عضو به عنوان سهامدار و حداقل ۲ عضو به عنوان بازرس (یکی اصلی و دیگری ذخیره) الزامی است که همگی باید به سن قانونی رسیده باشند. لازم به ذکر است که بازرسین نباید رابطه خانوادگی با هیئت مدیره داشته باشند و هیئت مدیره نیز باید گواهی عدم سوپیشینه کیفری داشته باشند.

شرکت سهامی عام معتبرتر از شرکت سهامی خاص می باشد. سهام شرکت های عام همانطور که از نام آن پیداست عمومی بوده و همه می توانند سهام دار باشند. جهت انجام پروژه های بزرگ که سرمایه فردی معمولا کافی نمی باشد از شرکت سهامی عام استفاده می گردد. در ادامه در مورد نحوه ثبت شرکت سهامی عام و مدارک و شرایط لازم آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

شرکت تضامنی، شرکتی شخصی است که جهت انجام فعالیت­های تجاری بین حداقل دو نفر با پذیرش مسئولیت تضامنی برپا می­شود. بنابراین چنانچه سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی­های شرکت کافی نباشد؛ هریک از شرکا در برابر پرداخت بدهی­ها مسئول خواهند بود. شخصیت شرکا در شرکت تضامنی، اهمیت بسزایی دارد. شرکت­های تضامنی که در رده شرکت­های تجاری قرار می­گیرند؛ پیشینه طولانی دارند. تاسیس این نوع شرکت­ها به شکل امروزی به قرون وسطی برمی­گردد.

از آنجایی که پذیرش شراکت در یک شرکت تضامنی به معنای پذیرش مسئولیت نامحدود در قبال بدهی­های شرکت است؛ چنین شراکتی می­تواند یک ریسک باشد. بنابراین شرکت تضامنی برای افرادی که به هم اعتماد کامل دارند مانند پدر و فرزند یا دو دوست معتمد که سرمایه چندانی هم برای تاسیس شرکت ندارند؛ مناسبتر است. علاوه بر این، اشخاصی که به دنبال کسب اعتماد مشتری هستند مانند صرافی­ها نیز می­توانند از ثبت شرکت تضامنی بهره ببرند.

نام شرکت تضامنی بیانگر مسئولیت شرکاست. هنگام انتخاب نام شرکت تضامنی توجه کنید که قید عبارت شرکت تضامنی و اسم حداقل یکی از شرکا الزامی است. اگر اسم تمام شرکا در نام شرکت آورده نشود باید بعد از اسم شرکایی که اسمشان قید شده از عبارت­هایی مانند “و شرکا” یا ” و برداران” استفاده کرد. اعتبار شرکت در گرو اعتبار شرکاست.

پس همانطور که گفته شد شرکت تضامنی، شرکتی است که جهت انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر به نحوی تشکیل می شود که ضمانت پرداخت دیون شرکت با مسئولیت تمام اعضا باشد. به این صورت که اگر دارایی شرکت برای پرداخت بدهی های شرکت کافی نباشد هر یک از اعضا به میزان سهم خود می بایست در پرداخت این دین ها اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ذکر نام حداقل یکی از اعضا در نام شرکت الزامی می باشد.

پاسخ سوالات پر تکرار، مفید و مختصر

شناسه ملی چه تفاوتی با شماره ثبت دارد؟

شناسه ملی، یک کد ۱۱ رقمی و منحصربفرد است. شناسه ملی هیچ دو شرکتی شبیه نیست اما شماره ثبت شرکت­هایی که در شهرهای متفاوت به ثبت رسیده­اند؛ ممکن است شبیه باشند.

بعد از ثبت شرکت چه اقداماتی باید انجام داد؟

از زمان ثبت تا یک هفته بعد باید دفاتر شرکت را پلمپ کرد و جهت اخذ کد اقتصادی و انتخاب حوزه مالیاتی مبادرت نمود. همچنین از زمان ثبت شرکت تا ۲ ماه بعد باید مبلغی به میزان دو در هزار سرمایه شرکت به عنوان مالیات پرداخت کرد؛ در غیر اینصورت ملزم به پرداخت جریمه­ای دو برابر مبلغ مذکور می­شوید.

بعد از ثبت شرکت، اعمال چه تغییراتی قانونی است؟

اعمال هرگونه تغییر اعم از تغییر نام، موضوع، آدرس، سرمایه، اعضای هیئت مدیره، صاحبان حق امضا و… مجاز است.

تا چه زمانی اعمال تغییرات مجاز، ممکن است؟

اعمال تغییرات در هر زمانی ممکن است.

هزینه تغییرات چقدر است؟

حداقل هزینه اعمال تغییرات، یک میلیون و پانصد هزار ریال است.

آیا تبدیل شرکت سهامی به مسئولیت محدود یا عکس آن ممکن است؟

خیر فقط تبدیل شرکت­های سهامی خاص و عام به یکدیگر امکانپذیر است.

آیا تا زمان اخذ مجوز فعالیت، ممکن است که اعتبار نام تایید شده تمام شود؟

بله، مدت رزرو نام محدود است. پس از آن به شرطی قابل ثبت است که توسط شرکت دیگری تقاضا نشده باشد.

نقل و انتقال سهام نیاز به پرداخت مالیات و اخذ گواهی دارد؟

نقل و انتقال سهامهای بانام مستلزم پرداخت مالیاتی برابر با چهار درصد ارزش ریالی سهام­ها و اخذ گواهی نقل و انتقال است.

مالیات شرکت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

محاسبه مالیات شرکت­ها، روند ثابتی ندارد و به فاکتورهای متعددی وابسته است. اما معمولاً چنانچه شرکت دفاتر قانونی خود را تکمیل و ارائه دهد؛ مالیاتی که باید پرداخت کند پس از کسر هزینه درآمد زایی، برابر با ۲۵ درصد از مبلغ باقیمانده است.

چه افرادی مجاز به ثبت شرکت در ایران هستند؟

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی قادر به ثبت شرکت در ایران هستند. ثبت کامل شرکت توسط افراد خارجی یا ثبت شرکت به وسیله چند شخصیت حقوقی مستقل نیز ممکن است.

ثبت شرکت با حداقل چه تعداد عضو ممکن است؟

شرکت­های با مسئولیت محدود با حداقل ۲ عضو، سهامی خاص با ۳ عضو، سهامی عام با ۵ عضو و تعاونی با ۷ عضو قابل ثبت هستند.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود ۴۰۰ هزار تومان و هزینه ثبت شرکت سهامی خاص ۵۰۰ هزار تومانی می باشد و زمان ثبت یک شرکت ۱۰ الی ۱۵ روز می باشد.

چه مدارک و اطلاعاتی جهت ثبت شرکت نیاز است؟

مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه اعضای شرکت

نام، نوع، موضوع فعالیت، میزان سرمایه و سهامدارن شرکت و میزان سهم هریک از سهامداران

اعضا و پست هیئت مدیره

افراد دارای حق امضا

چه اسنادی پس از ثبت شرکت به متقاضی ثبت ارائه می شود؟

در نهایت شرکتنامه، تقاضانامه، آگهی تاسیس، پلمپ دفاتر، روزنامه رسمی و مهر به متقاضی ثبت شرکت با مسئولیت محدود تحویل داده می­شوند. متقاضی ثبت شرکت سهامی خاص نیز بعد از ثبت، اظهارنامه، اساسنامه، آگهی تاسیس، روزنامه رسمی، پلمپ دفاتر و مهر شرکت را دریافت می­کند.

شرکت مسئولیت محدود با شرکت سهامی خاص چه تفاوتی دارد؟

حداقل اعضای شرکت مسئولیت محدود ۲ نفر اما حداقل تعداد اعضای شرکت سهامی خاص ۳ نفر است. در شرکت مسئولیت محدود ارائه گواهی جهت تودیع سرمایه کفایت می­کند اما پرداخت نقدی حداقل ۳۵ درصد از سرمایه سهامی خاص الزامی است. مسئولیت اعضا در شرکت سهامی خاص به میزان سهام آن­ها و در شرکت مسئولیت محدود به میزان سرمایه آن­ها وابسته است. تعیین بازرس در شرکت سهامی خاص اجباری اما در شرکت مسئولیت محدود اختیاری است.

سرمایه نقدی اولیه شرکت سهامی را در کدام بانک باید بلوکه کرد؟

تمام یا حداقل ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت سهامی را می­توان در هر بانک دلخواهی بلوکه کرد.

پیش آگهی روزنامه رسمی چه فرقی با آگهی روزنامه رسمی دارد؟

پس از تایید مدارک و صدور پیش آگهی، متقاضی باید اطلاعات موردنیاز و کد پیگیری پیش آگهی را در سامانه روزنامه رسمی کشور ثبت و سپس اقدام به پرداخت هزینه صدور آگهی کند.

تایید نام شرکت چقدر زمان خواهد برد؟

معمولا تایید نام شرکت دطی ۲۴ الی ۷۲ ساعت روزهای غیر تعطیل به طول می انجامد.

موسسه ثبت شرکت میزان مجموعه ای متشکل از متخصصین امور اداری مربوط به شرکت ها بخصوص ثبت شرکت و ثبت برند ، اخذ انواع گواهینامه صلاحیت و مجوزاتی همچون کد اقتصادی و ارزش افزوده در خدمت شما می باشد. در ویدئوی زیر شما با نحوه ثبت شرکت اینترنتی یا همان ثبت اینترنتی شرکت در سامانه آشنا می شوید. این راهنما به شما کمک خواهد کرد با نحوه ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور بهتر آشنا شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره موسسه تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده آموزش تصویری کلیک کنید

آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، خیابان اکبریان آذر، پلاک 12


تلفن مشاوره ثبت شرکت:

021-66909585

021-66917207
021-66943671
021-66438981
021-66941534

مشاوره شبانه روزی و تلگرام:

09120170361

09120170362

سايت ثبت شركتها تهران

سايت ثبت شركتها تهران

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 ادل پغمانی عکس برای پروفایل ژانویه 19, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *