روش مصرف تریپل فلکس

روش مصرف تریپل فلکس

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

روش مصرف تریپل فلکس

روش مصرف تریپل فلکس

در این نوشتار اطلاعات جامعی در رابطه با قرص تریپل فلکس نیچرمید ارائه خواهیم کرد. این قرص حاوی ۳ نوع ماده می باشد، که به منظور پیشگیری از آرتروز و موارد دیگر تجویز می گردد.

قرص تریپل فلکس از جمله مکمل های دارویی محسوب می شود، که برای حافظت و پیشگیری از تخریب مفاصل و همچنین درمان مفاصل آسیب دیده بخصوص برای ورزشکاران مفید می باشد. همچنین این قرص برای درمان و تسکین درد ناشی از آرتروز مورد استفاده قرار می گیرد. آرتروز یک بیماری مفصلی می باشد، که غضروف مفاصلی همچون دست، پا، گردن، ستون فقرات و … را درگیر می کند. درد مفاصل، تورم و التهاب مفاصل، کاهش انعطاف پذیری مفاصل و سایر موارد دیگر از علائم آرتروز می باشد.کارایی این قرص برای ترمیم و بازسازی بافت های غضروفی و مفاصل است و به منظور کاهش و تسکین دردهای مفاصل و افزایش قابلیت حرکت آن ها و به طور کلی برای درمان آرتروز تجویز می گردد. تریپل فلکس نیچرمید شامل سه نوع ماده کندروئیتین، گلوکز امین و متیل سولفونیل متان(MSM) است که این سه ماده با مهار آنزیم های پروتئولیتیک، کلاژناز و لیزیوزومی نقش موثری برای تقویت استحکام غضروف ها، تقویت عملکرد صحیح مفاصل، جلوگیری از تخریب مفاصل و همچنین رفع درد و التهاب مفاصل ایجاد می کنند. همچنین گلوکز امین علاوه بر مهار آنزیم تجزیه کننده پروتئین ها و کلاژن، همچنین برای ساختن غضروف، مایع بین مفصلی(سینوویال) و اجزای تاندون ها مفید است و دریافت این ماده ضروری تنها با مصرف مکمل ها امکان پذیر می باشد، چرا که این ماده به صورت طبیعی در مواد غذایی وجود ندارد. لازم به ذکر است که قرص تریپل فلکس نیچرمید فاقد مواد نگهدارنده، گلوتن، مخمر، حلال شیمیایی و طعم دهنده می باشد. روش مصرف تریپل فلکس


برای اثر بخشی داروی تریپل فلکس باید به مدت ۴ تا ۶ هفته، روزانه ۳ عدد به همراه غذا مصرف شود.

در محلی به دور از تابش مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک با دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود.


۱. پس از هر بار مصرف درب قوطی را محکم ببندید.


۲. این قرص برای زنان در طول بارداری و شیردهی حتما باید با تجویز پزشک مورد مصرف قرار گیرد.

۳. اگر به صورت همزمان از داروی دیگری استفاده می نمایید، برای پیشگیری از تداخل دارویی حتما موضوع را با پزشک در میان بگذارید.

۴. افراد دیابتی پیش از مصرف این دارو با پزشک مشورت نمایند.  هر قوطی داروی تریپل فلکس نیچرمید حاوی ۵۰ عدد قرص می باشد، که توسط شرکت Nature Made ساخته می شود که دارای کد بهداشتی ۱۲۲۸۰۶۲۷۱۱ است و حاوی گلوکز امین(۱۵۰۰ mg)، کندروئیتین(۱۲۰۰ mg) و متیل سولفونیل متان(۳۷۵ mg) می باشد.

منبع : آرگا

آشنایی با بهترین سواحل باتومی در تور گرجستان


جنگل سنگ چین یک جاذبه متفاوت برای گردشگرانبا انواع عسل طبیعی پر خاصیت آشنا شویدچطور جراحی زیبایی موفقی داشته باشیم؟چگونه سفری ارزان به استانبول ترکیه داشته باشیم؟


در سال 2019 چه رنگی مد می شود؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دیدگاه


نام


ایمیل


وبسایت
دکتر عطا حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیکخاصیت، بررسی رایگان خواص و مضرات مواد غذایی!
آرتروز چیست؟ حتما در اطراف خود زنان و مردان زیادی را دیده‌اید که از درد زانو شکایت دارند و هنگام بالا رفتن از پله‌ها مدام ناله می‌کنند.این بیماران عمدتا آرتروز دارند.آرتروز یا استئوآرتریت شایع‌ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است.در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم‌کم از بین می‌رود.آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند اما مفاصل بزرگ که وزن بدن را تحمل می‌کنند مثل مفاصل زانو، ران و ستون فقرات بیشتر در معرض خطر هستند. این بیماری در زنان و مردان در میانسالی و سنین بالا و در ورزشکاران و دیگر افراد که دارای ضربه هایی به مفاصلشان هستند، رخ می دهد.

علایم آرتروز:


خشکی مفاصل پس از استراحت: وقتی مفصل به‌مدت طولانی بی‌حرکت مانده باشد و بخواهد فعالیت کند درد خواهد داشت.

کاهش انطاف پذیری: بیماران مبتلا به آرتروز نمی‌توانند به‌ راحتی مفاصل خود را خم و راست کنندروش مصرف تریپل فلکس

درد در مفصل


تورم و حساسیت به لمس در یک یا چند مفصل


عوامل ایجاد آرتروز:


علت ایجاد این بیماری هنوز به ‌طور واضح شناخته نشده است ولی چند عامل وجود دارد که می‌تواند زمینه ‌ساز ابتلا به آرتروز باشد.

 سن بالا


جنس،چون آرتروز در خانم‌ها بیشتر از آقایان بروز می‌کند ولی دلیل آن هنوز به‌ درستی مشخص نشده است.

ناهنجاری ‌های مادر زادی استخوانی و یا صدمه به مفصل

صدمات ورزشی و غیر ورزشی


وزن بالا


درمان آرتروز : استفاده از داروهای ضد التهاب، استفاده از مکمل هایی مانند: تریپل فلکس، انجام یکسری ورزش های اختصاصی مقدم بر عمل جراحی برای درمان بیماری آرتروز می باشد همچنین می توان با تغذیه ای مناسب به کاهش علائم آرتروز کمک کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

شیر کم‌ چرب


مصرف شیر کم چرب سرعت پیشرفت بیماری آرتروز را کند می‌کند.

براساس تحقیقات مصرف شیر کم چرب برای افراد مبتلا به آرتروز مفید می باشد.

پیشرفت بیماری آرتروز در زنانی که مصرف کننده دائمی شیر کم چرب هستند کم تر است.

کلم بروکلی از تخریب غضروف‌ها جلوگیری می‌کند :  براساس تحقیقات محققان انگلیسی مصرف کلم بروکلی از بروز آرتروز و تخریب غضروف‌ها در افراد جلوگیری می کند.

کاهش اضافه‌ وزن: یکی از علل مهم  بروز آرتروز اضافه وزن می باشد.

استفاده از داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی: که می بایست طبق دستور پزشک مصرف شود.

محصول تریپل فلکس نیچرمید (NatureMade) حاوی هر سه ترکیب مورد نیاز برای حفظ ساختمان و سلامت مفصل و غضروف است. مکمل تریپل فلکس نیچرمید محصولی از کمپانی فارماوایت و ساخت کشور امریکا است و در هر قرص آن مقدار ۵۰۰ میلی گرم گلوکزآمین، ۴۰۰ میلی گرم کندروئیتین سولفات و ۱۲۵ میلی گرم متیل سولفونیل متان وجود دارد. هر قوطی آن حاوی ۵۰ عدد قرص است که بیمار با توجه به درجه و شدت بیماری، روزانه تا سه عدد قرص به همراه غذا و یا طبق دستور پزشک مصرف می کند. این محصول می تواند در مواردی از جمله رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف‌ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون ها و دردهای اطراف مفصلی و کاهش نیاز بیماران به داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی به سلامتی بزرگسالان مبتلا به آرتروز کمک نماید. 

توجه: تریپل فلکس وبارداری :  در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف تریپل فلکس نیچرمید با پزشک مشورت نمایید.

فواید گلوکزآمین مطالعات نشان می دهد که گلوکزآمین توانایی کاهش درد در آرتروز را دارد. همچنین متخصصین بر پایه مطالعات اخیر معتقدند که گلوکزآمین برای اولین بار در بازسازی و ترمیم ساختمان مفاصل مفید واقع شده است. گلوکزآمین یک مکمل غذایی با فروش آزاد در داروخانه ها است. بهترین مزیت این مکمل مفصلی این است که یک ترکیب کاملا ایمن، طبیعی و غیر سمی است. در حال حاضر مشخص شده است که گلوکزآمین نه تنها ناراحتی های مفاصل مانند درد را تسکین می بخشد بلکه در بهبود و ترمیم ساختمان مفصل نیز کمک می کند. برخی از مطالعات هم چنین نشان داده اند که گلوکز آمین در رشد مجدد بافت غضروفی موثر است. بدون وجود گلوکزآمین تاندون ها، لیگمان ها، بافت های پوست و ناخن، استخوان، غشاء مخاطی و دیگر بافت های بدن نمی توانند بطور مناسب شکل بگیرند. بطور طبیعی مقادیر کافی از گلوکزآمین در بدن ما برای تشکیل ترکیبات مختلف مورد نیاز برای ساخت بافت های همبندی و سلامت عضروف تولید می شود. اما بتدریج میزان تولید در بدن کم شده و تغییرات تخریبی آن در بدن ما با انجام فعالیت های ورزشی، آسیب های وارده، سوختگی ها، آرتریت ها ، افزایش سن و تخریب مزمن و دیگر اختلالات التهابی افزایش می یابد.

فواید کندروئتین سولفات ماده ضروری دیگر جهت بافت مفاصل کندروئتین سولفات است. کندروئیتین سولفات دارای بار منفی است و حالت دافعه الکتریکی به وجود می آورد که باعث ایجاد مقاومت در غضروف می شود و در هنگام پرش ها و فشار بر مفاصل از به هم ساییدگی استخوان ها جلوگیری می کند. این ترکیب جهت ساخت کلاژن که ترکیبی ضروری برای استحکام بافت مفصلی است، ضرورت دارد. همچنین دارای نقش ضدالتهابی است و از بروز آسیب های احتمالی به غضروف جلوگیری می کند. گلوکز آمین و کندرویتین سولفات و متیل سولفونیل متان MSM مواد ضروری جهت سلامت مفاصل هستند.

فواید کندروئتین سولفات متیل سولفونیل متان منبع مهم تامین گوگرد در مفاصل است. متیل سولفونیل متان علاوه بر کاهش درد دارای اثرات ضد التهابی بر مفاصل است.

بر اساس آخرین اخبار، اگرچه آرتروز بیماری سالمندان است، اما به علت تغییر شیوه زندگی در کمین جوانان نیز هست، لذا بهتر است با مراقبت کافی از مفاصل و مصرف مکمل های مناسب از وقوع آرتروز پیشگیری کنیم.

نکته مهم در مورد بیماری آرتروز: محققان بر این باورند که انتخاب یک الگوی مناسب زندگی می تواند درد و التهاب و تمام مشکلات مرتبط با بیماری آرتروز را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

این محصول را می توانید، آنلاین از داروخانه اینترنتی شیدر خریداری نمایید

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

مارا دنبال کنید


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پوراطب می باشد

دانستنی ها, مقالات موسیقی, موسیقی, موسیقی ملل 0

آموزش ابتدایی رهبری ارکستر » دراین مقاله از دانشنامه تی تیل قصد داریم نحوه رهبری کردن در میزان های مختلف موسیقی را به شما با تصویر نمایش دهیم . نحوه رهبری کردن در موسیقی های با میزان 4/4 کسر میزان 4/4 نشان دهنده این است که در هر میزان 4 ضرب وجود دارد و این میزان چهار ضربی است. نحوه …

دسته‌بندی نشده 10


تعریف هارمونی چیست ؟ تاریخچه پیدایش هارمونی ،  آکورد نویسی با رعایت هارمونی ، کنسونانس و دیسونانس ، فواصل مطبوع و نا مطبوع در موسیقی ، هارمونی کلاسیک ، سه شیوه وصل آکورد در هارمونی ،هارمونی  کروماتیک ، هارمونی مدرن ،امپرسیونیسم ، اکسپرسیونیسم ، هارمونی پلی تنالیته ،  هارمونی کوارتال ، آتونال ، سریل  مواردی هستند که در این مقاله …

ترفند, دانستنی های کامپیوتر, مقالات اینترنت, مقالات کامپیوتر 0 روش مصرف تریپل فلکس

امروز قصد دارم روشی رو براتون توضیح بدم که به سادگی می تونید به کسب درآمد بپردازید. در این روش نیاز به هیچ تخصصی ندارید و حتی نیاز نیست زمان زیادی را برای کار کردن صرف کنید.   شروع کسب درآمد نحوه تبدیل درآمد کسب شده به ریال     شما در این روش می توانید مقداری از سیستم سخت …

دانستنی ها, دانستنی های اینترنتی, کامپیوتر, معرفی سایت, مقالات اینترنت, مقالات کامپیوتر 1

آموزش تایپ ده انگشتی یکی از نیاز های ضروری جامعه امروز می باشد به همین دلیل ما بر آن شدیم تا روشی نوین را برای یادگیری تایپ ده انگشتی خدمتتان معرفی کنیم این روش یکی از بهترین روش های یادگیری این مهارت بوده و به سادگی در مدت زمان کوتاهی می تواند شما را به یک تایپیست حرفه ای تبدیل …

نت برای پیانو, نت موسیقی, نت موسیقی پاپ 0


    نت پیانوی آهنگ از ماست که برماست از سیاوش قمیشی نام آهنگساز : سیاوش قمیشی تنظیم : امیر عبدالهی سطح : متوسط ساز : پیانو نت پیانوی آهنگ از ماست که برماست از سیاوش قمیشی 3.8 از 5 امتیاز 76.67% s 6رای

نت برای پیانو, نت موسیقی 0


نت پیانو آهنگ بامن باش از سیاوش قمیشی نام آهنگساز : سیاوش قمیشی تنظیم : امیر عبدالهی سطح : متوسط ساز : پیانو     نت پیانو آهنگ بامن باش از سیاوش قمیشی 4 از 5 امتیاز 80% s 4رای

نت برای پیانو 0


    نت پیانوی آهنگ برگ از سیاوش قمیشی نام آهنگساز : سیاوش قمیشی تنظیم : امیر عبدالهی سطح : متوسط ساز : پیانو نت پیانوی آهنگ برگ از سیاوش قمیشی 2.7 از 5 امتیاز 53.33% s 3رای

نت برای پیانو 0


    نت پیانو آهنگ بارون از سیاوش قمیشی نام آهنگساز : سیاوش قمیشی تنظیم : امیر عبدالهی سطح : متوسط ساز : پیانو نت پیانو آهنگ بارون از سیاوش قمیشی 3 از 5 امتیاز 60% s 6رای

نت برای پیانو, نت موسیقی 0


    نت پیانوی آهنگ je venux از زاز (zaz) به همراه آکورد نام آهنگساز : ایزابل ژئوفروا تنظیم : مسعود موجی سطح : متوسط ساز : پیانو نت پیانوی آهنگ je venux از زاز (zaz) به همراه آکورد 4.3 از 5 امتیاز 86.67% s 3رای

نت برای پیانو, نت موسیقی, نت موسیقی پاپ 0


نام :نت پیانو آهنگ بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی نام آهنگساز : سیاوش قمیشی تنظیم : امیر عبدالهی سطح : متوسط ساز : پیانو           نت پیانو آهنگ بی سرزمین تر از باد 2.7 از 5 امتیاز 53.33% s 6رای

شعر, موسیقی 2


متن آهنگ های محسن یگانه – متن تمام ترانه های محسن یگانه »» لیست تمام آهنگ های محسن یگانه را به صورت شعر در آورده ایم و در این قسمت برای شما قرار دادم می توانید برای مشاهده متن هر آهنگ روی نام آن ترانه از لیست زیر کلیک کنید متن آهنگ نفس‌های بی هدف از محسن یگانه آی خدا …

انواع موسیقی, مقالات موسیقی, موسیقی 0


تصنیف چیست ؟ معمول‌ترین و رایج‌ترین قطعات ساخته شده در موسیقی سنتی تصنیف است که وزن متریک “Metric” دارد . تفاوت تصنیف و ترانه در تفاوت بین ترانه و تصنیف در ساده ترین تعریف بهتر است بگوییم تصنیف نزد ما ایرانیان آهنگی است ریتمیک بر اساس موسیقی و شعر و سازهای سنتی و ترانه آهنگی است بر مبنای سبک های …

بازی های کامپیوتری, مقالات بازی های کامپیوتری 1

داستان بازی رزیدنت اویل   « : در سال 2017 بخاطر پیامی از طرف همسرشMia که سه سال است گمشده دریافت می‌کند، به سمت مزرعه ای متروکه در شهر Dulvey در ایالت Louisiana، راهی می‌شود. خانه ای به ظاهر ترک و خالی شده را می‌گردد، و میا را در زیرزمین خانه زندانی شده پیدا می‌کند! در مدت زمان فرارشان، میا …

مقالات موسیقی, موسیقی 0


نُت موسیقی چیست ؟ خط حامل چیست ؟ علامت ها و نشانه های تغییر دهنده صدا کدامند ؟ نام کذاری نت های موسیقی چگونه است ؟ و مواردی که برای درک بهتر مفهوم نُت موسیقی نیاز دارید را در این مقاله از دانشنامه تی تیل برای شما آورده ایم امیدواریم که نهایت بهره را از این مقاله ببرید. معنی نُت …

اکورد های گیتار, نت برای پیانو, نت برای ویولن, نت گیتار, نت موسیقی 6

نت آهنگ بهت قول میدم از محسن یگانه » 3 نسخه از این نت را برای ساز های پیانو ، ویولن ، و گیتار از تنظیم کننده های مختلف قرار داده ایم که می توانید به میل خود و با توجه به کیفیت نت ها نت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ضمن دو نسخه از آهنگ بهت قول …


قرص درمان درد مفاصل تریپل فلکس TRIPLE FLEX


Northridge کارخانه تولید کننده انواع محصولات با نام تجاری Nature made و Olay Vitamins و فراورده های گیاهی Nature Resource می باشد تولیدات دارویی این شرکت در آمریکا به طرح تاییدیه USP (فارماکوپه ایالات متحده) ملحق شده است. تریپل فلکس TRIPLE FLEX یکی از محصولات پرفروش این کمپانی جهانی می باشد و به توصیه متخصصان دارویی مکمل مناسبی برای بهبود کامل درد مفاصل میباشد.کندروئیتین: این ترکیب جهت ساخت کلاژن که برای استحکام بافت مفصلی ضروری است، نقش دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها) و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیبهای احتمالی به غضروف جلوگیری می کند.MSM (متیل سولفونیل متان) در بیماران مبتلا به آرتروز در کاهش درد و التهاب مفاصل نقش دارد.روش مصرف تریپل فلکس

مقدار و طریقه مصرف: روزانه 3 قرص به همراه غذا میل شود.قرصها می توانند با هم یا بطور جداگانه در طی روز مصرف شوند. حداقل 4 تا 6 هفته بایستی مصرف شود.موارد احتیاط : توصیه می شود زنان باردار و شیرده، افراد دیابتی و افرادی که به محصولات دریایی آلرژی دارند این محصول را تحت نظر پزشک مصرف کنند.همچنین مصرف این مکمل ممکن است نیاز به داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) نظیر ایپوبروفن را جهت درمان تورم و درد استئوارتریت کاهش دهد.دور از دسترس کودکان در جای خشک و خنک نگهداری شود.

برخی از امکانات و قابلیتها:
    قیمت: 490,000 ریال             روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

    قیمت: 490,000 ریال             روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده


جهت خرید قرص درمان درد مفاصل تریپل فلکس TRIPLE FLEX اینجا را کلیک کنید

تیم بادی من درکنار شماست ؛ بزرگترین و تخصصی ترین مرکز فروش مکمل های بدنسازی ورزشی در ایران ٬ با ما تماس بگیرید…

۲۳۵,۰۰۰ تومان


دارای گلوکوزامین


کندرویتین


دارای ام اس ام


روش مصرف تریپل فلکس

معرفی اجمالی محصولمحصول تریپل فلکس با دارا بودن سه ماده موثر سبب بهبود کارایی و ترمیم بافت مفصلی شما خواهد شد . در فعالیت های ورزشی ٬ دویدن و به خصوص کار با وزنه ٬ بیشترین فشار و آسیب در نواحی مفصلی به وجود می آید و تریپب فلکس میتواند به بهبود و جلوگیری از آسیب دیدگی این نواحی کمک نماید .

سه ماده موثر در تریپل فلکس سبب بهبود فعالیت حرکتی و مفصلی در بدن میشود :

این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون‌ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می‌باشد. این ترکیب با مهار آنزیم کلاژناز (تجزیه کننده کلاژن) و آنزیم‌های پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئین‌ها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدود کمی اثرات ضد التهابی دارد ولی اصلاً مسکن نیست. معمولاً برای تأثیرگذاری بیشتر گلوکزآمین، نوعی ماده ترکیبی دیگر بنام کندرویتین سولفات به این ماده اضافه می‌شود . موارد مصرف گلوکوزامین :

آرتروز – تحقیقات بالینی بر روی اثر بخشی کندرویتین سولفات از راه دهان برای آرتروز ناسازگار است دلیل یافته های متناقض نامشخص است اما ممکن است به دلیل تفاوت در افراد مورد مطالعه، محصولات مختلف استفاده می شود و یا تفاوت دیگر در طراحی مطالعه است به طور کلی، شواهد نشان می دهد که برخی از افراد مبتلا به آرتروز زانو یا دست برخی بهره مندی از مصرف کندرویتین را تجربه می کنند کندرویتین سولفات همچنین ممکن است پیشرفت آرتروز را کاهش دهد. اثر موضعی بر آرتروز – برخی از کرم های پوست حاوی کندرویتین سولفات برای کاهش درد آرتروز وجود دارد شواهدی وجود دارد که یک کرم پوستی حاوی کندرویتین سولفات در ترکیب با گلوکوزامین سولفات، غضروف کوسه وجود دارد و به نظر می رسد که کافور در کاهش علائم آرتروزمربوط است با این حال، هر تسکین علائمی به احتمال زیاد مربوط به کافور است و مواد تشکیل دهنده دیگر موثر نیستند هیچ تحقیقی که نشان دهد کندرویتین از طریق پوست جذب می شود وجود ندارد. استخوان و بیماری های مفصل ( بیماری کاشین – بک ) – شواهد اولیه نشان می دهد که کندرویتین، با یا بدون گلوکوزامین هیدروکلراید، می تواند در افراد مبتلا به بیماری کاشین – بک سبب کاهش درد شود همچنین، مصرف کندرویتین با گلوکوزامین می تواند تنگی فضای مفصل در افراد مبتلا به این بیماری را کند نماید با این حال، معلوم نیست اگر مصرف کندرویتین به تنهایی باشد تنگی فضای مفصل را کند نماید.

از MSM یا Methyl Sulfonyl Mthana و گلوکوزامین سالیان متمادی است که ورزشکاران و افراد غیرورزشکار برای ترمیم و درمان دردهای مفصلی بهره می جویند

از (MSM) یا Methyl Sulfonyl Mthana و گلوکوزامین سالیان متمادی است که ورزشکاران و افراد غیرورزشکار برای ترمیم و درمان دردهای مفصلی بهره می‌جویند. دردهای مفصلی در اکثر مواقع بر اثر وارد شدن استرس بیش از حد بر روی غضروف داخل مفصل حین تمرینات سنگین ایجاد می‌شود. در این مطلب نگاه اجمالی بر عملکرد این دو ماده خواهیم داشت.  MSM یک ترکیب سولفور طبیعی می‌باشد که در اکثر مواد غذائی یافت می‌شود در تحقیقات به‌عمل آمده مشخص شده است که این ماده در رفع التهاب و درمان سرطان علی‌الخصوص سرطان سینه و کلون مؤثر می‌باشد . MSM این قابلیت را دارد که از سرعت پیشرفت بیماری قلبی جلوگیری به‌عمل آورد . در آزمایش‌هائی که بر روی حیوانات به‌عمل آمده مکمل کردن این ماده در رژیم غذائی آنها نشان داده که این ماده از بروز مشکلات مفصلی ، کم‌خونی و همچنین اختلالات کلیوی ممانعت به‌عمل می‌آورد . در یک گزارش که توسط دکتر جاکوب اتل اعلام شده بود او اذعان داشته بود که توسط این ماده او توانسته بود ۱۸،۰۰۰ بیمار خود را که از دردهای مزمن ، آسیب‌دیدگی‌های مکرر مفصلی، آرتروز و… رنج می‌بردند را مداوا کند. در مورد آرتروز میزان ۶ گرم مصرف روزانه برای کاهش دردهای مفصلی پیشنهاد می‌شود. در خصوص عوارض جانبی و سمی بودن این ماده (دارو) برای بدن تاکنون هیچ گزارشی اعلام نشده است حتی در مواردی که بیمار روزانه تا ۱۰۰ گرم از این ماده دریافت کرده است نیز هیچ عارضه جانبی دیده نشده است . به هر حال میزان مصرف توصیه شده این ماده به‌صورت روزانه حدود ۲ تا ۲۰ گرم می‌باشد ولی همانطور که در ابتدا نیز عنوان شد در صورت مصرف توأم این ماده با گلوزامین تأثیر مثبت آن چندین برابر خواهد شد.این بدین معنی می‌باشد که در صورت وجود گلوزامین می‌توان میزان دریافت MSM را تا حدود ۱ تا ۲ گرم در طول روز کاهش داد .

روزانه دو کپسول در یک وعده و یا به صورت مجزا استفاده شود . همراه با داروهای بیماران دیابتی ٬ داروهای کاهنده فشار خون ٬ داروهای آنتی بیوتیک و مسکنها استفاده نشود .

هشدار: افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند. در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید. بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید. افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند. در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید. هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید. بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید. شرایط نگهداری : دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود. پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید.

Nature Made


www.naturemade.com


۲۴ ماه


دارای کد آی آر سی و مجوز وزارت بهداشت و لیبل استعلام اصالت سازمان غذا و دارو

کپسول


۵۰ عددی


هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *


ایمیل *


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دیدگاه شما *برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.


عدم موجودی


عدم موجودی


عدم موجودی


بادی من ٬ دارای مجوز وزارت بهداشت ٬ صنعت و معدن و سازمان غذا و دارو

تماس بگیرید : ۰۹۰۳۰۰۰۰۴۲۴ | ۴۶۰۸۷۱۱۲-۰۲۱ | ۴۶۰۸۷۱۱۰-۰۲۱ (۱۰ الی ۱۷)

پردازش سفارشات ٬ ۲۴ ساعت شبانه روز


ارسال سفارشات به سراسر کشورافتخار ما همراهی شما و خدمت رسانی در بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه آنلاین مکمل و ملزومات ورزشی ایران است . مشاوره جهت خرید محصولات و پشتیبانی در بادی من به صورت کاملا رایگان و تخصصی انجام میشود . تمامی مکمل ها و کالاها دارای کد IRC وزارت بهداشت و مجوز از سازمان غذا و دارو هستند . اصالت و سلامت کالاها توسط ارگان های مرتبط تایید شده است و توسط نمایندگان مجاز معتبر و مورد تایید جمهوری اسلامی ایران و به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده اند . بادی من خریدی امن ٬ آسان و مقرون به صرفه را برای ورزشکاران فراهم مینماید . تمامی محصولات غیر داروئی داروخانه اعم از مکمل های بدنسازی ٬ ورزشی و تغذیه ای و اقلام غیر داروئی مجاز از طریق وبسایت بادی من به صورت آنلاین تحت مدیریت مستقیم داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی به فروش میرسد . در واحد کنترل کیفی بادی من ٬ کالاها پس از ارزیابی کامل کارشناسان و در صورت تایید نهایی و دارا بودن بالاترین استانداردها ٬ تاییدیه فروش میگیرند . از خدمات ویژه بادی من میتوان به فروش و معرفی جدیدترین تجهیزات و ملزومات ورزشی ٬ خدمات طراحی برنامه تمرینی و غذایی به صورت آنلاین و حضوری تحت نظر متخصص تغذیه و مربیان بسیار نامدار کشور ٬ اشاره نمود . پیشرفت بادی من در گرو افزایش جمعیت ورزشکاران و ورزش دوستان حاصل میشود و خدمت به ورزشکاران بزرگترین افتخار ماست . بادی من در راستای مبارزه با کالای قاچاق و تقلبی و حمایت از تولید ملی در زمینه کسب و کارهای مرتبط گام هایی بسیار موثر در جهت حمایت از مصرف کننده و تولید کننده برداشته است و آماده همکاری با تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت داخلی میباشد . ( موجودی و قیمت ها به صورت اتوماتیک بروزرسانی میشود )

روش مصرف تریپل فلکس

روش مصرف تریپل فلکس

10
پیشنهاد شده برای شما :
0 حامد اشپزی مارس 12, 2019
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *