درمان تبخال لب با عسل

درمان تبخال لب با عسل

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

درمان تبخال لب با عسل

درمان تبخال لب با عسل

درمان تبخال با عسل خام بسیار مؤثرتر از پماد آسیکلوویر است. اکثر پزشکان اغلب پماد آسیکلوویر یا سایر داروهای موضعی را برای درمان تبخال تجویز میکنند. این دارو سریع تر از هر درمان دیگر و با عوارض جانبی کمتر، جواب میدهد.

عسل به مدت طولانی به عنوان بهترین التیام دهنده زخم و از بین برنده عفونت معرفی میشد. زمانی که یک محقق برای درمان تبخال، برای یک بیمار از آسیکلوویر و برای بیمار دیگر از عسل استفاده کرد، زمان کلی بهبود بوسیله عسل، برای زخم های روی لب ۴۳% و برای زخم های ناحیه تناسلی ۵۹ درصد بهتر از آسیکلوویر بود.

عسل طبیعی را همراه برگه آزمایشگاه بصورت مستقیم از زنبوردار تهیه کنید!

 

طبق اظهارات سایت Nutrition and Healing:

درمان تبخال لب با عسل

«هیچ یکی از داوطلبین عوارض جانبی استفاده مکرر از عسل را تجربه نکردند، اگرچه خارش موضعی در سه نفر از بیمارانی که از آسیکلوویر استفاده میکردند گسترش یافت.»

دکتر مرکولا میگوید:

تبخال را میتوان به دو دسته عفونت تقسیم کرد:

در این مورد، نوع تبخال مورد بررسی از نوع تناسلی تبخال ساده است. در حالی که تبخال ناحیه تناسلی میتواند به شدت دردناک و درمان آن دشوار باشد، این مقاله، نمونه ای عالی برای نشان دادن ظرفیت طبیعت جهت ارائه راه حل برای هر نوع بیماری جسمی است.

۱۶ فرد بالغ با سابقه عود مجدد تبخال لب و ناحیه تناسلی، در طی یکی از دفعات ابتلا از عسل و برای نوبت بعد از متداول ترین داروی ضد ویروس تجویز شده توسط پزشکان، یعنی پماد آسیکلوویر، استفاده کردند. (شایان ذکر است که نه عسل و نه آسیکلوویر قادر نیستند تبخال تناسلی را بطور قطع درمان کنند. آن ها تنها علائم مربوط به آن را درمان میکنند.)

جالب توجه است که عسل نتایج درمانی بسیار بهتری را ارائه داد.

برای تبخال لب، میانگین زمان بهبودی ۴۳% و برای تبخال ناحیه تناسلی ۵۹% بهتر از آسیکلوویر بود.

هنگام استفاده از عسل، درد و ترک پوست نیز در مقایسه با دارو، کاهش چشمگیری داشت. دو مورد مبتلا به تبخال لب و یک مورد مبتلا به تبخال تناسلی، بوسیله درمان عسل به طور کامل بهبود یافتند، در حالی که هیچ یکی از آنها در زمان استفاده از آسیکلوویر بهبودی حاصل نکردند.

بهترین روش استفاده از عسل برای درمان تبخال  این است که ابتدا مطمئن شوید که عسل خام در اختیار دارید، زیرا عسل خام بهتر از عسل فرآوری شده معمولی جواب میدهد. ترجیح من برای درمان تبخال با عسل ، عسل مانوکا یا عسل یونجه میباشد. مطمئن شوید که عسلی که در اختیار دارید، نیمه مایع باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی عسل را بطور مستقیم بر روی زخم باز استفاده نمایید. این کار را حداقل ۴ بار در روز انجام دهید، اما به دلیل اینکه هدف از این کار، شستشوی زخم بوسیله عسل است، انجام این کار به دفعات بیشتر از ۴ بار نتایج بهتری ارائه خواهد داد.

از لحاظ عوارض جانبی، استفاده از آسیکلوویر در سه نفر از افراد مورد آزمایش، باعث گسترش خارش موضعی شد، در حالی که هیچ گونه عوارض جانبی حتی در زمان استفاده چندباره از عسل مشاهده نگردید.

محققان نتیجه گرفتند که «استفاده موضعی از عسل در رفع نشانه و علائم زخم های برگشت پذیر ناشی از تبخال لب و ناحیه تناسلی، امن تر و موثرتر است.»

عسل، که تا قرن ۲۰ و زمان کشف و مورد توجه قرار گرفتن پنی سیلین، یکی از درمان های مرسوم برای عفونت بود، اخیراً در حال ورود مجدد به دنیای پزشکی است، اما لازم است بدانید که تمام عسل ها از نظر ارزش درمانی، با یکدیگر برابر نیستند.

برخی انواع عسل را نباید بر روی زخم یا جراحت باز استفاده نمود و فعالیت ضد باکتریایی در برخی عسل ها صد برابر قوی تر از سایر انواع آن است.

عسل های فرآوری و تصفیه شده که معمولاً در فروشگاه ها یافت میشوند، جهت استفاده در موارد مربوط به مراقبت از پوست مناسب نیستند. در واقع، یک عسل محلی درجه یک در منطقه شما، ممکن است حتی عفونت را افزایش دهد.

همچنین این نوع عسل، مزایای استفاده از عسل خام را به شما ارائه نخواهد داد.

عسل باکیفیت، چندین مزیت در رابطه با مراقبت موضعی از زخم فراهم می آورد که برخی از موفقیت های آن به عنوان درمان زخم های تبخال را میتوان بصورت زیر بیان کرد:

آزمایشهای بالینی مشخص نمودند که عسل مانوکا، ساخته شده از گرده های جمع آوری شده از بوته مانوکا (یک گیاه دارویی)، میتواند بیش از ۲۵۰ گونه باکتریهای بالینی از جمله گونه های مقاوم زیر را از بین ببرد:

با افزایش تهدید عفونت های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها و استفاده بیش از حد از داروها، بازگشت به استفاده از عسل به عنوان نوعی درمان چند کاره و طبیعی، قطعاً روش جایگزین خوبی خواهد بود.

علاوه بر عسل، موارد زیر داروهای دیگری هستند که در درمان عفونت های تبخال موثر شناخته شده اند:

علاوه بر این داروهای طبیعی، که طبق تجربه من، بسیار کارآمد هستند، دو شیوه درمانی مفید دیگر عبارتند از:

آخرین نکته که اهمیت آن کمتر از موارد پیشین نیست، این است که شواهدی وجود دارند مبنی بر این که دوزهای بالای ویتامین دی میتوانند به درمان عفونت تبخال کمک کنند، اگرچه بنده تجربه شخصی در مورد این شیوه درمان ندارم. اما بر طبق گزارشات، موفقیت های زیادی در مورد افرادی که به مدت سه روز از دوز روزانه ۵۰,۰۰۰ واحد استفاده کرده اند، کسب شده است.

این دوز دارویی زمانی موثر خواهد بود که شما ویتامین دی را بطور منظم دریافته نکرده باشید یا به ندرت در مقابل نور آفتاب قرار بگیرید.

در صورتی که سطح ویتامین دی خود را اندازه گرفته اید و میزان آن در بدن شما، درون بازه درمانی قرار داشته باشد، نیابد از این شیوه درمان استفاده نمایید، زیرا ممکن است ویتامین دی بیش از حد نیاز در بدن شما تشکیل شود. اگرچه، اگر سطح ویتامین دی مطلوبی داشتید، به احتمال زیاد از همان ابتدا به این عفونت مبتلا نمی­ شدید.

میدانیم که ویتامین دی برای رفع آنفلوانزا، سرفه و سرماخوردگی مفید است و به نظر میرسد که برای اکثر عفونت های ویروسی معمول، حتی عفونت هایی نظیر تبخال، نیز سودمند باشد.

شما چه تجربه ای درباره درمان تبخال با عسل خام دارید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 تا 18

مجموعه آهوتا با 9 سال سابقه زنبورداری به ارائه معتبرترین آموزش های عسل درمانی میپردازد و با توجه به نیاز مردم به خرید عسل طبیعی اقدام به فروش عسل طبیعی بصورت مستقیم از زنبوردار و بدون واسطه می نماید . اگر به دنبال عسل طبیعی هستید ، فروشگاه آهوتا با فروش عسل و ارسال رایگان سفارشات بالای 2 کیلو و ضمانت اصالت ، میتواند بهترین عسل را به شما برساند. اهداف اصلی ما : 1- آگاهی عموم نسبت به فواید عسل طبیعی 2- آموزش عسل درمانی بصورت رایگان 3- فروش عسل طبیعی بدون واسطه

تلفن تماس: 09152555501 سامانه پیام کوتاه : 50009666255501 ایمیل : info [at] ahoota.com ارتباط با مدیر در تلگرام : ahoota_admin دفتر مرکزی : خراسان شمالی ، شیروان ، خیابان دانشگاه ۱۸ ، پلاک ۱۰/۱۰

برای مراجعه حضوری حتماً هماهنگ شود .

Welcome, Login to your account.

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

طب فارسی – اخبار پزشکی سلامت زیبایی روانشناسی موفقیت زناشویی

بیماری تبخال یک بیماری ویروسی است که با تاول‌های کوچک و دردناک که قرمز رنگ هستند بروز می یابد که معمولا با احساس درد هم همراه است.معمولاً تبخال بر روی لب ظاهر می شود اما در قسمتهای دیگری از بدن مثل بینی،چانه و اندام تناسلی نیز دیده شده است.درمان تبخال لب با عسل

مدت زمان درمان تبخال ۷ تا ۱۰ روز عنوان می باشد که مصرف روغن نعنا در جلوگیری از رشد این بیماری ویروسی موثر است که یه صورت خوراکی و موضعی قابل استفاده است.عصاره گیاه بادرنجبویه نیز برای درمان تبخال توصیه شده چرا که مصرف موضعی این گیاه علائم تبخال را سریعاً برطرف می کند.

همچنین یکی از روش‌های درمان تبخال شست‌وشوی محل تبخال با عصاره یا جوشانده ریشه جعفری است.برگ زیتون نیز می‌تواند تاثیر زیادی در کاهش التهاب و درد ناشی از ابتلا به تبخال داشته باشد.

یک حبه سیر بردارید و آن را به دو نیم کنید. آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی تبخال تان بگذارید. این کار را روز چند مرتبه تکرار کنید. سیر روند گسترش تبخال را به سرعت کاهش می دهد و به اصطلاح آن را خشک می کند. بعد از دو الی سه روز تأثیر فوق العاده این ماده غذایی بد بود اما پرخاصیت را به چشم خواهید دید.

از وازلین برای پوشش تبخال استفاده کنید. وازلین روی زخم رو چرب میکنه و علاوه بر سرعت بخشیدن به روند بهبود،از قرار گرفتن زخم در معرض گرد و غبار و باکتری ها جلوگیری میکنه و باعث میشه زخم دچار عفونت مجدد نشه.

ویروس تبخال برای رشد و تکثیر به فضایی گرم نیاز داره. با گذاشتن یخ روی محلی که در حال تبخال زدن هست میتونید جلوی رشد این ویروس رو بگیرید. همچنین وقتی محل تبخال زخم شد، برای حلوگیری از درد و سوزش، یخ میتونه مسکن خوبی باشه و درد و سوزش تبخال رو کاهش میده.

عسل میتونه به سریع شد روند درمان زخم تبخال کمک کنه. عسل یک عامل ضد ویروسی هست که در برابر ویروس هرپس (ویروس تبخال)مقاومه. برای استفاده از عسل تنها کافیه مقداری از اون رو روی محل زخم بمالید.

البته که خیلی سوزناکه. ولی از روش های موثر برای درمان تبخاله. چراکه جلوی پیشرفت عفونت رو میگیره. مقداری آب و نمک رو با هم مخلوط کنید و با پنبه ایکه آغشته به آب و نمک شده به آرومی روی زخم قرار بدیدتا تبخال حدود ۳۰ ثانیه در آب نمک خیس بخوره. فقط مراقب باشید که پنبه خیلی به زخم کشیده نشه چون واقعا دردناکه. این کار رو چند بار در روز تکرار کنید.

یکی دیگه از درمان های تبخال آبلیمو هست. پنبه رو در آبلیمو فرو ببرید و روی تبخال بذارید. همچنین میتونید از مخلوط یک قاشق چایخوری آبلیمو، یک قاشق غذاخوری شیر و مقدار کمی نمک برای درمان تبخال استفاده کنید.

اسطوخودوس دارویی گیاهی است که اگر به مدت یک هفته روی تب خال قرار بگیرد، علاوه بر ضدعفونی کردن محل تب خال، موجب درمان آن نیز می شود.

برای درمان تب خال، مصرف لبنیات و سیب زمینی به دلیل دارا بودن لیزین باید افزایش یابد و از خوردن شکلات، کاکائو، غلات، بادام زمینی و ژله خودداری کنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره درمان تبخال در اختیارتان گذاشتیم استفاده کافی را کرده باشید.

Prev Post

فواید گریه کردن برای چشم و آرامش

Next Post

۱۷ راز موفقیت خانم ها در زندگی زناشویی

شکم گوشتی بزرگی دارید و میخواهید ان را آب کنید ؟ پس این چند وش را بخوانید!

تبخال چیست و چگونه به وجود می آید و راه درمان آن چیست

عفونت ادرار و تکرر ادرار در کودکان چگونه به وجود می آید و راه درمان آن چیست

بوسه هایی که میتواند عامل افزایش بیماری باشد را بشناسید

Your email address will not be published.

مطالب اخیر

آیا رژیم غذایی اتکینز برای لاغری همه افراد موثر است؟

شکم گوشتی بزرگی دارید و میخواهید ان را آب کنید ؟ پس این چند…

تبخال چیست و چگونه به وجود می آید و راه درمان آن چیست

عفونت ادرار و تکرر ادرار در کودکان چگونه به وجود می آید و…

بوسه هایی که میتواند عامل افزایش بیماری باشد را بشناسید

خمیر بازی چیست و میزان خطر خمیر بازی برای فرزندانمان چقدر… درمان تبخال لب با عسل

ورم پا را با این حرکات ورزشی میتوانید کمی درمان کنید و درد…

Welcome, Login to your account.

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

فال ورق یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین نوع فالگیری است که، در آن از ورق‌های بازی (پاسور) استفاده می‌شود. آورده اند  که قدمت فال ورق به مصر باستان می‌رسد و با باورهای قدیمی نسبت به ایزد مصری دبیران یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از قرن ۱۴ میلادی رواج پیدا کرد.

یک دسته ورق استاندارد امروزی که در دنیا به نام ورق انگلیسی-آمریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق ۵۲ تایی شامل چهار خال دل، خشت، گشنیز و پیک) می‌تواند برای گرفتن فال ورق بکار رود .

برای گرفتن فال ورق ( فال پاسور ) ابتدا به مدت چند ثانیه افکار خود را متمرکز کرده و به چیزی فکر نکنید

در پایین صفحه ۵۲ ورق به پشت ، نمایش داده شده ، شما بایداز بین آنها هفت ورق انتخاب کنید که بعد از انتخاب هر ورق در قسمت نتیجه ی فال ،  توضیحات آن  ظاهر میشود . (دقت  کنید که با هر کلیک فقط یک ورق ظاهر میشود  ، شما میتوانید تعبیر آن را یکی یکی و یا پس از پایان هفت انتخاب از قسمت نتیجه ی فال مطالع کنید .درمان تبخال لب با عسل

جهت گرفتن دوباره فال  روی دکمه فال مجدد ، در پایین همین صفحه کلیک کنید و  مراحل بالا را تکرار کنید .

 

بیننده گرامی ،  اعتقاد به فال و فالگیری چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست ، لطفا به این قسمت فقط و فقط به عنوان سرگرمی نگاه کنید. 

ضمنا سایت نیک صالحی ، هیچ گونه فعالیتی در زمینه گرفتن فال به صورت حضوری و تلفنی ندارد .

© کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .

تبخال به صورت تاول های ریز در اطراف لب ظاهر می شود. این بیماری یک عامل ویروسی دارد که در صورت ضعف بدن این ویروس شروع به کار کرده و تبخال را بوجود می آورد. در واقع اگر این ویروس به بدن فردی وارد شود یعنی آن فرد ناقل بیماری بوده و امکان بروز مجدد آن وجود دارد. در ادامه با چندین روش درمان سریع تبخال آشنا می شوید.

می توان با استفاده از داروهای گیاهی یا خوراکی به درمان سریع تبخال در منزل کمک کرد. همچنین در کنار روش هایی که در ادامه گفته می شود می توان از کرم های ضد ویروسی نیز استفاده کرد. اگر تبخال طی چند روز با روشهای درمانی بهبود نیافت و گسترش پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه دقیق صورت گرفته و برای درمان مناسب اقدام شود.

یکی از راههای درمان سریع تبخال, استفاده از گل همیشه بهار است. توصیه می شود که تبخال دهان را با عصاره گل همیشه بهار شستشو دهید تا ویروس ها از بین بروند. همچنین در تسکین سوزش تبخال نیز موثر است. می توانید این عصاره را به راحتی و در منزل تهیه کنید. برای اینکار 3 قاشق گیاه خشک گل همیشه بهار را در مقدار دو لیوان آب بجوشانید تا زمانی که در حدود یک لیوان از آب باقی بماند. برای شستشو نیز کافیست که یک پنبه تمییز را به مقداری از عصاره این گیاه آغشته کرده و تبخال را با آن شستشو بدهید.

درمان تبخال لب با عسل

از جمله خواص عسل دارا بودن خاصیت ضد ویروسی است که یک روش درمانی موثر به شمار می رود. مصرف عسل می تواند در طی چند روز باعث از بین رفتن تبخال شود. توصیه می شود که از عسل همراه با سیب استفاده شود. ابتدا یک سیب را پوست بگیرید و رنده کنید و به آن یک قاشق عسل بیفزایید. از این مخلوط روزی یک وعده مصرف کنید.

روغن چای باعث تحریک سیستم ایمنی بدن می شود و مقاومت آن را در برابر ویروس و باکتری های مهاجم بالا می برد. به همین دلیل در جلوگیری از بروز تبخال و گسترش آن نقش زیادی دارد. در ساعات اولیه بعد از بروز تبخال مقداری پنبه تمیز را با روغن چای آغشته و به تبخال بزنید تا درمان شود.

یکی دیگر از راههای درمان تبخال استفاده از شیر است. شیر به دلیل ترکیبات مفیدی که دارد درمان موثر برای تبخال به شمار می رود. استفاده از این روش راحت است. مقداری پنبه را با شیر خیس کرده و روی تبخال بزنید و بگذارید تا چند ساعت بماند.

از روش های درمان سریع تبخال استفاده از روغن نعنا می باشد. این روغن را به راحتی می توانید از عطاری ها تهیه کنید. برای استفاده از این روش کافیست که سر یک گوش پاکن تمییز را ابتدا خیس کرده و سپس به روغن نعنا آغشته کنید. سپس گوش پاکن را روی لبان خود بگذارید تا چند دقیقه بماند. این روش را چند مرتبه در طی روز انجام دهید.

سیر خاصیت ضدعفونی کنندگی قوی دارد و در از بین بردن ویروس و میکروب ها نقش زیادی دارد. ابتدا یک حبه سیر را به دو تکه تقسیم کرده و به مدت 10 دقیقه روی تبخالتان بگذارید. از این روش چند روز استفاده کنید تا تبخال خشک شود.

وانیل نیز ضد عفونی کننده می باشد و در برابر ویروس ها مقاوم بوده و از گسترش آنها جلوگیری می کند. بنابراین از درمانهای سریع تبخال می توان به عصاره وانیل اشاره کرد. مقداری پنبه را با عصاره وانیل خیس کرده و روزی چند مرتبه آن را روی تبخال بزنید تا درمان شود.

یکی از راههای درمان تبخال استفاده از ژل آلوئه ورا می باشد. آلوئه ورا در درمان ناراحتی های پوستی بسیار موثر است. این ژل قادر است که درد تبخال را تسکین داده و ویروس هایی که تبخال را تحریک می کنند ضعیف کند. برای استفاده از این روش ابتدا گیاه آلوئه ورا را برش داده و مقداری از ژل آن را خارج کنید و روی تبخال بگذارید.

جالب است که بدانید نوشیدن چای ریحان در تسکین سوزش تبخال مفید بوده و روند درمان آن را نیز تسریع می کند. برای تهیه چای ریحان چند عدد برگ ریحان تازه را به مقداری آب جوش اضافه کنید و اجازه دهید 10 دقیقه دم بکشد. نوشیدن روزی دو مرتبه چای ریحان در درمان تبخال موثر می باشد.

یکی از راههای کاهش تورم زخم ها استفاده از کمپرس آب یخ است. با استفاده از این کمپرس می توانید ورم و التهاب تبخال را نیز درمان کنید.

علاوه بر روش های درمان گیاهی و خانگی گفته شده می توان از روش های درمانی دیگر مانند استفاده از کرم های ضد ویروس به درمان تبخال کمک کرد. کرم آسیکلوویر یکی از روش های درمانی موثر به شمار می رود. سر گوش پاکن را به مقداری از این کرم آغشته کرده و هر 6 ساعت به تبخال بزنید. این کار به از بین بردن ویروس ها کمک زیادی می کند.

دستکاری کردن تبخال در تشدید آن نقش زیادی دارد. همچنین در معرض آب و هوا قرار گرفتن نیز در طولانی شدن دوره درمان تبخال موثر است. با ضد عفونی کردن و خشک نگه داشتن تبخال به روند درمانی آن می توانید کمک کنید.

منبع : آرگا


اگر می خواهید عمل زیبایی انجام دهید، بخوانید!چگونگی بزرگ کردن باسن با تزریق چربی


تور رافتینگ استانبول یک هیجان فوق العاده در انتظار شماچطور جراحی زیبایی موفقی داشته باشیم؟اپرای دبی مکانی تماشایی در شهر دبی + عکس


برای پاکسازی پوست چرب از این روش های مطمئن استفاده کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وبسایت

درمان تبخال لب با عسل


دکتر ابوالفضل زارعی، جراح پلاستیک و زیبایی بینی، صورت، پلکدکتر عطا حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک


دکتر علی کربلایی خانی جراح پلاستیک و فوق تخصص جراحی ترمیمیخاصیت، بررسی رایگان خواص و مضرات مواد غذایی!


آموزش آرایش چشم با سایه دودی و سرمه ای


آموزش کاشت ناخن جدید- درای ماربل


آموزش شینیون شلوغ


آموزش سایه چشم ترکیبی دودی و طلایی


مرکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ دریا

درمان تبخال لب با عسل

 آموزش گام به گام طراحی ناخن با نقش مرلین مونرو


ورکشاپ تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ


آرایش مات دخترانه


بافت موی جلوی سر


آموزش اکستنشن مو با چسب


آموزشگاه و مرکز میکروپیگمنتیشن شقایق قنبری


آموزش شینیون جدید 2018

هیدرودرم شریک زیبایی شما

رنگ موی وال وار تضمینی برای سلامت موهای شما

بهترین مواد وکس و کاهش درد وکسینگ

اگر سفیر آمیا شوید: ‌
1. دریافت قرار داد یکساله به عنوان سفیر آمیا
2. قرار گرفتن نام شما در سایت آمیا آلمان
‌3. اولین فرد سفیر آمیا جهت تست محصولات جدید آمیا
4. سفر vip به برلین و بازدید از دفتر مرکزی و کارخانه آمیا
5. دریافت بلیط رایگان شرکت در همایش pmu سال 2019


مرکز میکروپیگمنتیشن شقایق


 میکروپیگمنتیشن نیکا مهدوی


مرکز میکروپیگمنتیشن سحر


میکروپیگمنتیشن ویونا-خانم اکبری


میکروپیگمنتیشن مریم


 مرکز پیگمنتیشن و اسکالپ نرگس علیپور


 مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی


مرکز میکروپیگمنتیشن خورشیدی


مرکز میکروپیگمنتیشن چهره آرایان


  میکروپیگمنتیشن شایگان

مجموعه زیبایی ویونا با حرفه ای ترین خدمات رنگ مو , گریم و آرایش , به روزترین طراحی ناخن و کاشت ناخن , گریم کودکان و انواع شینیون و خدمات میکروپیگمنتیشن , هاشور ابرو , تاتو رژلب و خط لب , تاتو خط چشم در خدمت شما عزیزان می باشد.

باشکوه ترین شوی عروس 2018
20 مهر 97
در سالن زیبایی سرمه وسمه
09120650801

برگزاری کلاسهای آموزش آرایشگری ویژه محرم و صفر در آموزشگاه مثلث طلایی نوین
با ارائه مدرک رسمی درآموزشگاه مثلث طلایی با مدیریت خانم ها نوروزی
09129200627

ارائه پک رایگان محصولات هاشور ابرو شامل:
” 6 عدد رنگ هاشور ابرو و قلم بلیدینگ و قلم طراحی ابرو”
با ارائه مدرک بین المللی میکروبلیدینگ PMU
09391794999


 خانم اکبری مدرس میکروپیگمنتیشن


 خانم شایگان (مدرس میکروپیگمنتیشن)


خانم شفیعی( مدرس رنگ و مش)


 خانم ملیحه قاسم نژاد مدرس تخصصی گریم


 خانم بحری (کارشناس کار با مواد-رنگ و مش)


 خانم نیکا مهدوی (آرایش دائم)

آرایشگاه و سالن vip عروس در غرب تهران
بهترین خدمات زیبایی با استفاده از برندهای معتبر آرایشی
02144950824
02144950825درمان تبخال لب با عسل

بهترین میکاپ آرتیست عروس
در آرایشگاه عروس لاکچری شیمر در زعفرانیه
ارائه دهنده بروزترین تکنیک های میکاپ و آرایش پایدار هالیوودی

09122185478

با حضور 6 گریمور متخصص میکاپ عروس
اطاق vip و پرو مجزا برای آرامش خاطر عروس خانمها

09354860394

کارشناس تخصصی کار با مواد در سالن زیبایی لاکچری شیمر در زعفرانیه
ارائه جدیدترین تکنیک های رنگ مو، آمبره، تکنیک سامبره، بالیاژ، بیج بال، کالر ملتینگ، دیسک لایت، استروبینگ لایت و…


 سالن زیبایی ملیحه


 مرکز زیبایی سحر 


 آرایشگاه شادی همایونی


 مجموعه زیبایی ویونا


 میکروپیگمنتیشن نیکا


 آموزشگاه آرایشی به سیما


آموزشگاه آرایشگری سونیا یزدانی


آرایشگاه عروس هستی


 آرایشگاه نقره نگار


 اسطوره ( خانم شفیعی )


 مرکز میکرو جعفری


 آموزشگاه مثلث طلایی


 آرایشگاه بانو شفیعی


آرایشگاه پرنیا

درمان تبخال لب با عسل

درمان تبخال لب با عسل

9

پیشنهاد شده برای شما :
0 کاظمی عکس دسامبر 5, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *